PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Announcement Prim Sistemi Güncellemesi | 19.07.2019

Marques - - Haberler
1

Marques

DD ve DI Arıyorum

Dilovası - - Oyuncu Arama
5

AkinUzgul

(V) ca. 7200 KP

Argaroth - - Ghettofights
3

tobifM

[Suche] Skylines

Bubblexx09 - - Autodeals
0

Üslup Uyarısı

tutulucu - - Futbolcup TR
4

tutulucu

Recent Activities

Marques -

Replied to the thread Prim Sistemi Güncellemesi | 19.07.2019.

Kurduğumuz Yeni sistem ile Biten ligleri ve Primleri daha hızlı bir şekilde verimize aktaracağız. Oyuna bir bot hesap endeksleyerek biten ligleri veri tabanımıza aktarmasını sağladık. Oyunda LİG HESAPLAMALARI BOT adında bir menajer görürseniz lütfen

Marques -

Posted a new thread: Prim Sistemi Güncellemesi | 19.07.2019

Thread
    Sevgili Menajerler , Merakla beklediğiniz Prim Güncellemesi 22.07.2019 itibariyle tekrar aktif edilecektir. Güncelleme ile değişen Primler ; Süper lig İLK 5'e giren takıma aldığı galibiyet başına 3 m ve beraberlik başına 750 k. Spor toto 1.Lig

AkinUzgul -

Replied to the thread DD ve DI Arıyorum.

Quote from Dilovası: “Quote from AkinUzgul: “Quote from Dilovası: “Genç olursa daha iyi olur 425-500 arası genç oyuncu veya 500 üstü +27-30 yaş arası olursa çok iyi olur” Fiyat düşünmedim siz ne verirsiniz?” Oyuncu kaçlık” 460 24 DD

tobifM -

Replied to the thread (V) ca. 7200 KP.

achtung aufpassen! gestern kp von ihm gekauft. kp bezahlt -> gekämpft -> er gewinnt den kampf!!!!!!!!!! (ausrede und entschuldigung bla bla) um die kp zurück zu bekommen sollte er gegen blinddate und andere kämpfen. kampf gegen…

Bubblexx09 -

Posted a new thread: [Suche] Skylines

Thread
    Suche Skylines am besten im Paket. Könnt ihr hier anbieten oder im Game :)

tutulucu -

Replied to the thread Üslup Uyarısı.

İlginiz ve alakanız için teşekkür ediyorum .

Marques -

Hesaplarınıza girebildiğimiz için konuşmaları paylaşmanıza gerek yok , gerekli hesaplar kontrol edilip gereken neyse yapılacaktır. Sizde bir daha ki sefere dün yaptığınız şikayet et butonu üzerinden veya oyunun Destek ( ticket )…

tutulucu -

ben bu konuyu oyundaki kişiyi şikayet et bölümünden ve Oyunun DESTEK bölümünden şikayet ettim . lobidende dün yoneticilere ulaşmaya çalıştım .Bunun yasak olduğunu belirtmeden once yapılan sikayetleri dikkate almanızı rica ediyorum .

Dilovası -

Quote from Rotaslz: “435 dı 21 var” İstediğiniz fiyat nedir?

Dilovası -

Quote from AkinUzgul: “Quote from Dilovası: “Genç olursa daha iyi olur 425-500 arası genç oyuncu veya 500 üstü +27-30 yaş arası olursa çok iyi olur” Fiyat düşünmedim siz ne verirsiniz?” Oyuncu kaçlık