PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Sticky FUTBOLCUP TR FORUM ÖZEL SOHBET KONUSU

Marques - - Oyun Özel Sohbeti
1,083

Oguzhan Ozen

Crixus Fahrzeugmarkt

Crixu - - Autodeals
19

Crixu

Zapisy - Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League

sunshaine - - Puchary FutbolCup
165

Mariudo84

Historia LT DE

woooojtaaaas - - Liga Towarzyska - DE
23

woooojtaaaas

Gazetka Fut Time News - dyskusje

woooojtaaaas - - Gazetka FutbolCup
55

GL7

Recent Activities

HazeMaster -

Liked Crixu’s post in the thread Crixus Fahrzeugmarkt.

Like (Post)
    Bitte meldet euch ingame zwecks eurer Käufe ;)

Oguzhan Ozen -

Replied to the thread FUTBOLCUP TR FORUM ÖZEL SOHBET KONUSU.

24.01.2020 saat 20:55 de merkez üssü Elazığ olan 6.8 şiddetinde gerçekleşen deprem dolayısıyla tüm Türkiye'ye geçmiş olsun dileklerimizi, yaralılara acil şifalar ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz. Futbolcup TR

Crixu -

Replied to the thread Crixus Fahrzeugmarkt.

Bitte meldet euch ingame zwecks eurer Käufe ;)

Mariudo84 -

Replied to the thread Zapisy - Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League.

1. Legia...(L)... Warszawa- sunshaine 2. Łęg Łowce- Niemczyc 3. Old Squad Żory- Jarosław 4. Pomorzanin Cychry - mmysla92 5. Parszywa Jedenstka - MamSchizy 6. FC.Jamajka - zimny69 7. FC Buhaje - Heterokrates 8. Kraina Tysiąca Jezior -…

Gençfenerbhçe -

Replied to the thread FUTBOLCUP TR FORUM ÖZEL SOHBET KONUSU.

Quote from oziboz: “Quote from Gençfenerbhçe: “Quote from oziboz: “
    SELAMIN ALEYKÜM HAYIRLI GÜNLER... 15-16 gündür spor toto 1. lige atanamadık. Millet sezonu yarıladı biz hala atanmayı bekliyoz. 12-13 gündür genç oyuncu gelmiyor. Lİgdeki tüm

Printex -

Replied to the thread Zapisy - Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League.

1. Legia...(L)... Warszawa- sunshaine 2. Łęg Łowce- Niemczyc 3. Old Squad Żory- Jarosław 4. Pomorzanin Cychry - mmysla92 5. Parszywa Jedenstka - MamSchizy 6. FC.Jamajka - zimny69 7. FC Buhaje - Heterokrates 8. Kraina Tysiąca Jezior -…

woooojtaaaas -

Replied to the thread Historia LT DE.

Sezon XXXIII: 01/01/2020 - 22/01/2020 I liga Zespół KGB12 wycofał się z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg II liga Zespół Huragan Dachnów wycofany z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

GL7 -

Replied to the thread Gazetka Fut Time News - dyskusje.

Tak czytając wszystkie odpowiedzi, które dotyczą mojej wypowiedzi to wydaje mi się że wy nie macie problemów z tym co ja pisze tylko ogólnie macie problem z moją osobą. Szkoda trochę że tak jestem postrzegany ale dla mnie nie ma problemu z…

msobien6940 -

1. Legia...(L)... Warszawa- sunshaine 2. Łęg Łowce- Niemczyc 3. Old Squad Żory- Jarosław 4. Pomorzanin Cychry - mmysla92 5. Parszywa Jedenstka - MamSchizy 6. FC.Jamajka - zimny69 7. FC Buhaje - Heterokrates 8. Kraina Tysiąca Jezior - materazzii 9.…