PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

19 20 yaş arası ouıncu arıyorum

Mutlu43 - - Transfer Pazari
12

Mutlu43

genç oyuncu işi bitti artık takımıma genç oyuncu gelmiyor

OsmanDALKILIC - - Oyun ile ilgili Sorularınız
10

Mutlu43

Powiedz kto wygra - typowanie meczy Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

sunshaine - - Konkursy
4

Mewa98

Ekstraklasa 6

tornado1 - - Bar sportowy
15

tornado1

Kogel Mogel

tornado1 - - Bar sportowy
30

tornado1

Recent Activities

artur73 -

Wrote a comment on pier1’s wall.

Wall Comment
    ILE CHCESZ?

Mutlu43 -

Replied to the thread 19 20 yaş arası ouıncu arıyorum.

Di 24 25 yas arası 480 üstü oyuncu arıyorum

Mutlu43 -

Replied to the thread genç oyuncu işi bitti artık takımıma genç oyuncu gelmiyor.

torresik76 -

Liked sunshaine’s post in the thread Nagroda.

Like (Post)
    Quote from torresik76: “Witam Szanowną Administracje :D Chce wyjsc z takim malym pomyslem a mianowicie chodzi o to zeby byly nagrody za Awans z 1 Miejsca w lidze i Nagroda Za Krola Strzelcow :D Mysle ze to bardzo dobty pomysl wielu graczy sie bedzie…

andi246k -

Liked Pejwi187’s post in the thread [Fixed] Fehlende Belohnung bei der Mission.

Like (Post)
    XP sind gerade eingetroffen

tornado1 -

Liked michallisk’s post in the thread Jaki To Junior.

Like (Post)
    Mam 42 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj.20 października roku pańskiego 2020 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje .A uczestnicy konkursu mają za zadanie

Mewa98 -

Replied to the thread Powiedz kto wygra - typowanie meczy Ligi Mistrzów i Ligi Europy..

1. Szachtar Donieck 1-3 Inter Mediolan (Inter) 2. Atalanta Bergamo 4-2 Ajax Amsterdam (Atalanta) 3. Juventus Turyn 2-1 FC Barcelona (Juve) 4. SSC Napoli 3-1 Real Sociedad (Napoli)

tornado1 -

Replied to the thread Ekstraklasa 6.

Liga już rozkręca się na dobre 6 kolejek za nami jak na razie mam nadzieję że was nie zawodzę 8) postaram się powalczyć o pierwszą piątkę

Aztecky -

Replied to the thread Powiedz kto wygra - typowanie meczy Ligi Mistrzów i Ligi Europy..

1. Szachtar Donieck - Inter Mediolan 0-2 (Inter) 2. Atalanta Bergamo - Ajax Amsterdam 3-2 (Atalanta) 3. Juventus Turyn - FC Barcelona 1-0 (Juventus) 4. SSC Napoli - Real Sociedad 1-2 (Real Sociedad)

tornado1 -

Replied to the thread Kogel Mogel.

Koniec typowania wyniki najpóźniej w poniedziałek wieczorem:) widzę sporo dziur w tym konkursie i dzięki waszym uwagom uda mi się je załatać pierwszą poprawkową będzie podpunkt nr2 -w następnej odsłonie. podam konkretne liczby dla typu…