PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

User Avatar

Liga towarzyska AT.

Oldboy - - Liga Towarzyska - AT
39
User Avatar

P3PSI

User Avatar

Sticky [Ergebnisse] Fightleague

Icecrypt - - Allgemeines
0

User Avatar

TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

GL7 - - Bar sportowy
3
User Avatar

T_Bag

User Avatar

Rozgrywki LT PL - I liga - XI sezon - II runda

woooojtaaaas - - I Liga
15
User Avatar

woooojtaaaas

User Avatar

Rozgrywki LT PL - II liga - XI sezon - II runda

woooojtaaaas - - II Liga
15
User Avatar

woooojtaaaas

Recent Activities

  • User Avatar

    P3PSI -

    Replied to the thread Liga towarzyska AT..

    Post
    Cześć. Obecnie trwa sezon VI rozgrywany w lutym. Terminarz na marzec jest już w użyciu. Zapisy możliwe na sezon Kwietniowy - początek 1.04.2020. Jeśli jesteś chętny to zapraszamy
  • User Avatar

    Icecrypt -

    Posted a new thread: [Ergebnisse] Fightleague

    Thread
    Geschätzte Community Gerne präsentieren wir euch die Ergebnisse der 1. Runde:
    *
    Rang
    *
    Name
    *
    Punkte
    *
    1
    *
    Messi
    *
    12
    *
    2
    *
    xXSanjaXx
    *
    8
    *
    3
    *
    andi246k
    *
    7
    *
    3
    *
    Deltaheavy
    *
    7
    *
    3
    *
    Tekk
    *
    7
    *
    3
    *
    XLVII
    *
    7
    *
    7
    *
    El_Chapo
    *
    5
  • User Avatar

    T_Bag -

    Replied to the thread TYPEREK G-8 --- VIII EDITION.

    Post
    Theodor T-Bag Bagwell - Bagwell Academy - 2 liga 20.01.2020 18:00 Ekstraklasa 21 Husaria vs. Celtic Glasgow 1:2 Ekstraklasa 22 Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:2 Ekstraklasa 24 Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 1:2 Ekstraklasa 25 KS…
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - I liga - XI sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 33 - 16.02.2020 Internazionale Wodzisław Śląski : Livebird FC (3:1) Huragan Humniska : PGG ROW RYBNIK (2:5) LKS Pogórze Bachórz : Tuciak United Team (2:1) Chojniczanka Chojnice : iBuyPower (2:5) thorrgall : Kolonia City (4:1)
  • User Avatar

    kOsA1976 -

    Replied to the thread TYPEREK G-8 --- VIII EDITION.

    Post
    Huta Jazz - kosa1976 - L.Okręgowa :) 20.01.2020 18:00 Ekstraklasa 21 Husaria vs. Celtic Glasgow 2:3 Ekstraklasa 22 Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:3 Ekstraklasa 24 Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 3:3 Ekstraklasa 25 KS Kretovia vs. Jaga…
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - II liga - XI sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 33 - 16.02.2020 The Gunners : Real Madrid (4:0) FC Köybaši : Victoria Pomorzowice (2:5) Wodnik Callander : MKS Orneta (4:0) Unia Skierniewice : La Fiorita (s) (4:0) ZIAJOK FC : FC Brzeziny (3:0) BuenosAmarenoS : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - III liga - XI sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 33 - 16.02.2020 GKS Zamczysko Odrzykoń : RWKS Sparta (1:1) KSV eXecut0R : KS Kretovia (2:1) 〽️ Trail Minutka CF : OGIEŃ CZARNKÓW (0:2) FC PZGW : ŁKS Łochów 1966 (4:0) BKP Rakovia Gepard : KGB (4:2) Leech Pozz (b) : Polonia Przemyśl (s) (3:0w/o)
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - IVA liga - XI sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 33 - 16.02.2020 kaliszfornia : Fc Barcelona8 (8:2) Wisła Puławy : Petarda (1:4) Cebularnia : LKS Uście Gorlickie (2:0) FKS Stal Mielec : The Reds Moose )0:4) K.S. Jaroslawiec : MKS Stal Jasień (0:3w/o) FC POLACY RODACY : FC Bartekx (0:3w/o)
  • User Avatar

    GL7 -

    Replied to the thread TYPEREK G-8 --- VIII EDITION.

    Post
    GL7 - Amsterdamsche NV - Ekstraklasa 20.01.2020 18:00 Ekstraklasa 21 Husaria vs. Celtic Glasgow 2:4 Ekstraklasa 22 Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:3 Ekstraklasa 24 Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 3:1 Ekstraklasa 25 KS Kretovia vs.
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - IVB liga - XI sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 33 - 16.02.2020 Amsterdamsche NV : FC Brooklyn (9:1) Parszywa Jedenastka (b) : paprotniarozrzutniki (2:0) Pro Gram : Wawel Wirek (1:4) Orlęta (b) : FC Equ (0:4) KS Senior : Twierdza_Wrocław (b) (0:6) KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Brzozovia (3:0w/o)