PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Sticky Genç Oyuncu Teşvik Primi | Oyuncu Bildirimi

Marques - - Etkinlikler
518

MuTeSCo

Görevi Bıraktım.

Marques - - Haberler
19

ÇARŞI33

Chuckyspor Satılık Oyuncular |FO|OH|OR|OD|OL|DD|

Chucky.. - - Satılık
6

Chucky..

[S] Simson Schwalbe & VEB Sachsenring Trabant

HazeMaster - - Autodeals
1

Bug-Smoker

mecz towarzyski

AkinUzgul - - Mecze towarzyskie
0

Recent Activities

MuTeSCo -

Replied to the thread Genç Oyuncu Teşvik Primi | Oyuncu Bildirimi.

Birand, Altan DI 225 20 Gençlik bitiş tarihi 10.12.2019 Yeni sözleşme başlangıç tarihi 11.12.2019 Takım Adı : M@SKCoT Menajer : MuTeSCo

ÇARŞI33 -

Replied to the thread Görevi Bıraktım..

Quote from Kızıltan: “Bundan sonra yönetime talip olanların tek amacı bedava kredi kazanmak olur.Bunun haricinde bir şey yapmak için kimse yönetime talip olmaz.Yapmak isteyenlerin durumu ortadadır.Bu yğzden talip olacak arkadaşları bir daha…

Chucky.. -

Replied to the thread Chuckyspor Satılık Oyuncular |FO|OH|OR|OD|OL|DD|.

DD 260 26-->satıldı OL 255 30-->satıldı OH 290 27 OR 255 23-->satıldı OD 120 18-->satıldı FO 275 23 OD 360 30 DD 275 21 ------------------------------------------------------------------------- Yerine genç oyuncu yetiştiği

Gençfenerbhçe -

Göyünc, Ufuk Mevki =FO güç=235 yaş=22 Gençlikten çıkış tarihi =10.12.2019 Menejer adı=Emre090814

Chucky.. -

Quote from Kızıltan: “Bundan sonra yönetime talip olanların tek amacı bedava kredi kazanmak olur.Bunun haricinde bir şey yapmak için kimse yönetime talip olmaz.Yapmak isteyenlerin durumu ortadadır.Bu yğzden talip olacak arkadaşları bir daha…

Bug-Smoker -

Replied to the thread [S] Simson Schwalbe & VEB Sachsenring Trabant.

ich starte mal mit der Schwalbe für 1,9MRD

Kızıltan -

Bundan sonra yönetime talip olanların tek amacı bedava kredi kazanmak olur.Bunun haricinde bir şey yapmak için kimse yönetime talip olmaz.Yapmak isteyenlerin durumu ortadadır.Bu yğzden talip olacak arkadaşları bir daha düşünmeye davet…

management -

Quote from Dilovası: “Arkadaşlar mevcut yönetim mevcut koşullarda devam etmeme kararı aldı. Kısa zamanda yeni yönetim ile başarılar diliyorum” Peki yeni yönetim sizin sürdürdüğünüz prim sistemi olsun skor tahmin yarışması olsun bu gibi…

hatser -

OL 315 gençlik bitiş tarihi 10.12.2019 Yeni sözleşme başlangıç tarihi 11.12.2019 Takım Adı : hatserFC Menejer : hatser

AkinUzgul -

Posted a new thread: mecz towarzyski

Thread
    Witam. Jestem nowy w grze. Potrzebuję gier przygotowawczych. 10,11,12,13,14,15,22,24 jest pusty. Rozmiar stadionu nie ma znaczenia. nazwa mojego zespołu; Sergio Kun Agüero Futbol Kulübü.