PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

SANTOS'TAN SATILIK

kingyuse - - Satılık
4

kingyuse

Zapisy - Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League

sunshaine - - Puchary FutbolCup
162

zbogiem

Gazetka Fut Time News - dyskusje

woooojtaaaas - - Gazetka FutbolCup
53

zbogiem

[V] HazeMaster's Fahrzeugbasar (Auktion 2x VW T1 + BMW M3)

HazeMaster - - Autodeals
19

HazeMaster

GENC OYUNCU

suskun3434 - - Etkinlikler
2

Mutlu43

Recent Activities

kingyuse -

Replied to the thread SANTOS'TAN SATILIK.

zbogiem -

Replied to the thread Zapisy - Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League.

1. Legia...(L)... Warszawa- sunshaine 2. Łęg Łowce- Niemczyc 3. Old Squad Żory- Jarosław 4. Pomorzanin Cychry - mmysla92 5. Parszywa Jedenstka - MamSchizy 6. FC.Jamajka - zimny69 7. FC Buhaje - Heterokrates 8. Kraina Tysiąca Jezior - materazzii 9.…

zbogiem -

Replied to the thread Gazetka Fut Time News - dyskusje.

Gl7 narzekasz na wyniki gali, gdzie każdy mógł się wyrazić w obiektywny/subiektywny sposób (wedle uznania) i jednocześnie przyznajesz że sam głosowałeś zgodnie z subiektywnymi odczuciami (co zresztą widać po oddanych głosach) - jak dla…

Aztecky -

Liked sunshaine’s post in the thread Brak patery za wygranie Ekstraklasy, brak biletu do LM.

Like (Post)
    Sprawa zgłoszona do programisty. Sezon nie został usunięty, to wszystko przez błąd w tworzeniu Ekstraklasy (ta z 14 zespołami). Tak nie może być, bo to już kolejny taki błąd. Najpierw w 1 Lidze teraz w Ekstraklasie i to z dużymi…

Aztecky -

Liked thorrgall’s post in the thread Gazetka Fut Time News - dyskusje.

Like (Post)
    Quote from GL7: “Dziękuję za twoja sugestie thorrgall na drugi raz zanim cokolwiek napisze na Forum to napisze do ciebie czy moja wypowiedź wg twej szanownej osoby będzie elegancka i na miejscu. Pozdrawiam” jeśli masz taki pomysł to nie ma…

Aztecky -

Liked thorrgall’s post in the thread Gazetka Fut Time News - dyskusje.

Like (Post)
    Quote from GL7: “
    Ja osobiście głosowałem na projekty Grupy G-8 z powodu iż uważam że są najlepszymi projektami na Forum i w innych kategoriach podobnie się kierowałem, moje głosy są zgodne z moim sumieniem :)
    ” GL7, twój głos, twoje prawo, ale mam…

HazeMaster -

Replied to the thread [V] HazeMaster's Fahrzeugbasar (Auktion 2x VW T1 + BMW M3).

Danke dir, ist eingetragen. Weiter gehts!

Mutlu43 -

Replied to the thread GENC OYUNCU.

sunshaine -

Replied to the thread Brak patery za wygranie Ekstraklasy, brak biletu do LM.

Sprawa zgłoszona do programisty. Sezon nie został usunięty, to wszystko przez błąd w tworzeniu Ekstraklasy (ta z 14 zespołami). Tak nie może być, bo to już kolejny taki błąd. Najpierw w 1 Lidze teraz w Ekstraklasie i to z dużymi…

lukasz7812 -

Replied to the thread Jaki To Junior.