PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Adventskalender 2020

Manky1472 - - Offizielles
1

Manky1472

Sticky Dyskusje - Liga Mistrzów

sunshaine - - Liga Mistrzów
5

sunshaine

Sticky Zwycięzcy Ligi Mistrzów

sunshaine - - Nowy FutbolCup
79

sunshaine

Sticky Zwycięzcy Ligi Europy

sunshaine - - Nowy FutbolCup
91

sunshaine

Sticky Dyskusje - UEFA Europa Conference League

sunshaine - - UEFA Europa Conference League
2

sunshaine

Recent Activities

CM_Lars -

Liked Noeni’s post in the thread WoC-Adventskalender.

Like (Post)
    Eine kleine Ergänzung: die Startzeit bleibt gleich jedoch kann es bei den Preisen mal variabel sein, sofern zb weitere Entfernungen kommen LG und eine schöne Vorweihnachtszeit euch allen :)

Manky1472 -

Replied to the thread Adventskalender 2020.

Ich poste hier mal die Änderungen zu dem Adventskalender vom letzten Jahr. 6.12.2021 Belohnung: 1 Nikolaussocke, die 2% Mehrertrag bringt

sunshaine -

Replied to the thread Dyskusje - Liga Mistrzów.

Quote from thorrgall: “Quote from sunshaine: “Quote from thorrgall: “wojtek197 z KS Ruch Radzionków ma zajęte terminy spotkań grupowych LM, wysłałem wiadomość z prośbą o zwolnienie terminów” Dziekuje za informacje i podjete dzialania.…

thorrgall -

Quote from sunshaine: “Quote from thorrgall: “wojtek197 z KS Ruch Radzionków ma zajęte terminy spotkań grupowych LM, wysłałem wiadomość z prośbą o zwolnienie terminów” Dziekuje za informacje i podjete dzialania. Zgodnie z regulaminem…

sunshaine -

Replied to the thread Zwycięzcy Ligi Mistrzów.

30.11.2021 Liga Mistrzów - 80 Grzegorzko - Dodosio V6RSFct.png 1biBCRh.png

sunshaine -

Replied to the thread Zwycięzcy Ligi Europy.

30.11.2021 Liga Europy - 92 Fox River FC - Theodor T-Bag Bagwell 9Qbu0AL.png luPUskG.png

sunshaine -

Quote from thorrgall: “wojtek197 z KS Ruch Radzionków ma zajęte terminy spotkań grupowych LM, wysłałem wiadomość z prośbą o zwolnienie terminów” Dziekuje za informacje i podjete dzialania. Zgodnie z regulaminem przeciwnik ma jeszcze troche…

sunshaine -

Replied to the thread Dyskusje - UEFA Europa Conference League.

Quote from Bartek96lp: “Klub Resovia gracza Maverick The Man ma zajęte terminy wczoraj wysłałem PW ale brak odpowiedzi” Dziekuje za informacje i podjete dzialania. Zgodnie z regulaminem przeciwnik ma jeszcze troche czasu: "3.6.Po pierwszej i…

michallisk -

Liked Mewa98’s post in the thread Szczyt FutbolCup #9.

Like (Post)
    ZNAMY UCZESTNIKÓW SZCZYTU FUTBOLCUP #9! 32 szczęśliwców (9 z Grupy G-8 + 23 z FutbolCup) weźmie udział w prestiżowym turnieju, w którym oprócz emocjonujących meczy każdy może otrzymać po 1.000.000€! Drużyny będą rywalizować w

Bartek96lp -

Replied to the thread Dyskusje - UEFA Europa Conference League.

Klub Resovia gracza Maverick The Man ma zajęte terminy wczoraj wysłałem PW ale brak odpowiedzi