PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

User Avatar

Konkurs na Szczycie edycja grudzień 2021

ZemstaBrez - - Bar sportowy
5
User Avatar

islanders

User Avatar

Ogłoszenia - Puchary FutbolCup

sunshaine - - Puchary FutbolCup
6
User Avatar

sunshaine

User Avatar

Rozgrywki LT PL - I liga - XXII sezon - II runda

woooojtaaaas - - I Liga
7
User Avatar

woooojtaaaas

User Avatar

Rozgrywki LT PL - II liga - XXII sezon - II runda

woooojtaaaas - - II Liga
7
User Avatar

woooojtaaaas

User Avatar

Rozgrywki LT PL - III liga - XXII sezon - II runda

woooojtaaaas - - III Liga
7
User Avatar

woooojtaaaas

Recent Activities

  • User Avatar

    islanders -

    Replied to the thread Konkurs na Szczycie edycja grudzień 2021.

    Post
    GRUPA 1 1. Grzegorzko 2. Orly z Elblaga 3. Tuciak United Team 4. Cargovia Kargowa 5. BuenosAmarenoS 6. Internazionale Wodzisław Śląski 7. K.S Wda Świecie 1983 8. Rybno GRUPA 2 1. FC Kiedyś to było 2. thorrgall 3. Leech Pozz 4. Pless Pszczyna 5. RWKS…
  • User Avatar

    sunshaine -

    Replied to the thread Ogłoszenia - Puchary FutbolCup.

    Post
    Drodzy Menadżerowie! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z terminarzami spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów/Ligi Europy/UEFA Europa Conference League. Ponadto zachęcamy aby wysyłać zaproszenia do swoich rywali oraz dokładnie zapoznać się regulaminem
  • User Avatar

    Palionek -

    Liked sunshaine’s post in the thread Faza grupowa - UEFA Europa Conference League.

    Like (Post)
    Grupa E
    Kolejka 1 - 15.12.2021 ŚwidDług : Mariu FC GLKS Cukrownik Mełno : Inter P-T Kolejka 2 - 17.12.2021 Inter P-T : ŚwidDług Mariu FC : GLKS Cukrownik Mełno Kolejka 3 - 22.12.2021 Mariu FC : Inter P-T GLKS Cukrownik
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - I liga - XXII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 24 - 04.12.2021 LKS Pogórze Bachórz 0 : 3 Jaga 1 soints 6 : 0 Kolonia City Cazador 0 : 2 PGG ROW RYBNIK (m) BuenosAmarenoS 2 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (b) KS Kretovia 1 : 6 Leech Pozz Tottenham Hotspur 1882 FC 3 : 1 FC
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - II liga - XXII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 24 - 04.12.2021 LKS Czaszyn 8 : 0 FC Blanco Pomorzanin Cychry 0 : 3 C.F. Wyspa (b) STUDZIANKA (b) 11 : 2 ŚwidDług (s) Słupia Black 3 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż (b) FC Bayern Sośnica-Brzeg 1 : 3 KSV eXecut0R The Gunners 5 : 0 Dream Team
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - III liga - XXII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 24 - 04.12.2021 Orzeł Palowice 3 : 0 FC Janke Studzionka C.F. 0 : 4 Marsylia AFC (b) Redłovia Redło (b) 5 : 4 Zryw Dabrowka KKS Kolejowy 3 : 0 Hen Terespol (b) John Deere Team (b) 9 : 2 Everton Huta Jazz 0 : 6 Wodnik Callander Chojniczanka
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - IVA liga - XXII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 24 - 04.12.2021 MJP Rybnik 8 : 2 kaliszfornia FC KOXY 10 : 0 Real Madrid Club De Futbol Mistrzowie z dzielnicy 0 : 7 Liverpool (b) FC Cyganka 2 : 0 DZIKI GON (b) Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań 3 : 1 FC Equ Cargovia Kargowa 1 : 3 Fc
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - IVB liga - XXII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 24 - 04.12.2021 FC Baryła 3 : 0 FC Emirates Tychy FC Zagórz 0 : 3 Wawa (b) FC PZGW (b) 2 : 0 Liverpudlian FC LA Galaxy 0 : 7 CARLO FC (b) KP POGOŃ SZCZECIN 0 : 2 Warsaw Eagles Vanessa Club 0 : 0 ASD Taurisano Calcio Legia -
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - VA liga - XXII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 24 - 04.12.2021 Rabinówka CF 3 : 0 FC Cieślaki (w/o) Orlęta Luków 3 : 0 WOLNY LOS2 WOLNY LOS1 0 : 0 WOLNY LOS6 LZS Jadowniki 3 : 0 WOLNY LOS3 WOLNY LOS 0 : 3 Czarni Lwówek Śląski Stall Stalowa Wola 2 : 6 Zabudowa FC FC KaRa
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - VB liga - XXII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 24 - 04.12.2021 Mszczonowianka Mszczonów 7 : 0 ASPN Roztocze Szczebrzeszyn Gäläktikös 3 : 0 WOLNY LOS2 WOLNY LOS1 0 : 3 KP Cegielnianka Mazowsze posadzki ciechanów 3 : 0 WOLNY LOS3 WOLNY LOS 0 : 3 TI AMORE Wawel