PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

User Avatar

Wyniki - Liga Symulacyjna - II sezon

woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna
0

User Avatar

Announcement Zapisy do LT PL - XIII sezon - maj/czerwiec

woooojtaaaas - - Liga towarzyska
29
User Avatar

woooojtaaaas

User Avatar

Rozgrywki LT PL - I liga - XII sezon - II runda

woooojtaaaas - - I Liga
6
User Avatar

woooojtaaaas

User Avatar

Rozgrywki LT PL - II liga - XII sezon - II runda

woooojtaaaas - - II Liga
6
User Avatar

woooojtaaaas

User Avatar

Rozgrywki LT PL - III liga - XII sezon - II runda

woooojtaaaas - - III Liga
6
User Avatar

woooojtaaaas

Recent Activities

  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Posted a new thread: Wyniki - Liga Symulacyjna - II sezon

    Thread
    W tym temacie proszę podawać wyniki rozegranych symulacji. Nowy wynik = nowy post, ponieważ nie chcę spędzać czasu na przeglądanie czy ktoś edytował post czy nie.
    Prosiłbym o podawanie ligi oraz numeru kolejki przy wpisywaniu wyniku. Jak będą takie
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Zapisy do LT PL - XIII sezon - maj/czerwiec.

    Post
    Zapisy zakończone: 1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość 2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg 3. Emdeys / Orły z Elbląga - jednak rezygnuje 4. Janke/ FC Janke 5. Adek / Blue Tigers FC 6. Stefan Slyowski/ King Łódź 7. Marcin G 1983/ KS Orzeł…
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - I liga - XII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 23 - 31.03.2020 Łęg Łowce : LKS Pogórze Bachórz (3:2) FC Masters Gliwice : soints (2:0) Livebird FC : iBuyPower (m) (3:2) thorrgall : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (3:0) Internazionale Wodzisław Śląski : Celtic Glasgow (4:2) PGG ROW
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - II liga - XII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 23 - 31.03.2020 Unia Skierniewice : MKS Orneta (w/o0:0w/o) ŚwidDług : La Fiorita (0:3) Wodnik Callander : Pogoń Dołuje (s) (3:2) FC Brzeziny : Twister (b) (2:6) Cargovia Kargowa : Real Madrid (4:1) KKS Kolejowy : ZIAJOK FC (1:3) Chojniczanka
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - III liga - XII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 23 - 31.03.2020 GKS Zamczysko Odrzykoń : OGIEŃ CZARNKÓW (1:1) KSV eXecut0R : FC Bartekx (b) (0:3) JELONKI Warszawa : MaxiMilan (s) (3:0) 〽️ Trail Minutka CF : Słupia Black (b) (2:5) RWKS Sparta : LA Galaxy (2:1) BKP Rakovia Gepard : KS Kretovia
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - IVA liga - XII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 23 - 31.03.2020 Real Madrid Club De Futbol : Fc Barcelona8 (2:3) Korzyniec : FKS Stal Mielec (0:3w/o) MKS Stal Jasień : La Masía Barcelona (s) (3:0w/o) FC WOJAKI : FC Bartodzieje (b) (1:4) Cebularnia : Torpedo Ruziec (6:2) Wisła Puławy : LKS
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - IVB liga - XII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 23 - 31.03.2020 TS Wisla Krakow R22 : Wawel Wirek (1:1) FC Rokita : KS Senior (3:0w/o) Orlęta : ŁKS Łochów 1966 (s) (1:1) FC Brooklyn : menele mahonka (b) (0:4) Parszywa Jedenastka : Pro Gram (0:3w/o) paprotniarozrzutniki : Brzozovia (w/o0:0w/o)
  • User Avatar

    Gençfenerbhçe -

    Replied to the thread Oh.

    Post
    Tm öyle yaparım kardesım ıkı ayaga hakımıyetle yer degıstırırım. Bakalım nasıl bı oh olacak :)
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - VA liga - XII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 23 - 31.03.2020 Klasyczny : LKS Czarni Lwów (0:7) WOLNY LOS : WOLNY LOS1 (0:0) Palące Laczki : McKraków (0:2) Fc Baca : WOLNY LOS2 (3:0) FC KOXY : FC.Jamajka (2:7) Garbarnia Wadów : WKS Jeziorki (0:4) FC UWERAMAGI : Strzelec Umianowice (1:3)
  • User Avatar

    woooojtaaaas -

    Replied to the thread Rozgrywki LT PL - VB liga - XII sezon - II runda.

    Post
    Kolejka 23 - 31.03.2020 Olimpia G-dz : Huta Jazz (1:0) Zgoda SW : BTMS (s) (2:11) Rings : Fopa i Nietakt (0:3) ASD Taurisano Calcio : Hugo (s) (10:1) Jägermeister : Redłovia Redło (1:4) FC Baryła : Warsaw Eagles (0:2) Fox River FC : Zryw Dabrowka (2:4)