playzo Board

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

Benutzer-Avatarbild

Kredi ücreti hatası

BergamaBelediyespor - - Oyun ile Sorulariniz
5
Benutzer-Avatarbild

Dilovası

Benutzer-Avatarbild

Kredi Alınırken TL'nin Değer Kaybetmesiyle İlgili Sorun Yaşayanlar

Dilovası - - Yönetimden Mesajlar
0

Benutzer-Avatarbild

Bizi Adamdan Saymadığınız İçin Teşekkürler

deluxhe - - Oyun Hatalari
28
Benutzer-Avatarbild

Dilovası

Benutzer-Avatarbild

Hazırlık maçı hatası

ysf.19 - - Oyun Hatalari
7
Benutzer-Avatarbild

Dilovası

Benutzer-Avatarbild

Oyun Hatalari Bildirimi

legendAltnts - - Oyun Hatalari
59
Benutzer-Avatarbild

Dilovası

Letzte Aktivitäten

• Benutzer-Avatarbild

Dilovası -

Hat eine Antwort im Thema Kredi ücreti hatası verfasst.

Beitrag
    Zitat von BergamaBelediyespor: „Oyunun geleceği için kredi alımı haricinde kesinlikle mobil uygulamaya geçilip reklam verilmesi şart. O zaman kredi zaten satılır. Aksi takdirde emeklerimiz zamanımız boşa çıkacak ileride.“ ​Ekim…
  • Benutzer-Avatarbild

Dilovası -

Hat das Thema Kredi Alınırken TL'nin Değer Kaybetmesiyle İlgili Sorun Yaşayanlar gestartet.

Thema
    Arkadaşlar malum kredilerimiz euro olarak alınıyor ve Türk Lirasının değer kaybetmesiyle 119.99TL olan 1500 krediler 160 TL ye yükselmişti. Bugün bu sorunu konuşarak çözdüm. 1500 kredi aldığınızda ortalama olarak sizlerden 119. TL ye…
  • Benutzer-Avatarbild

BergamaBelediyespor -

Beitrag
    Oyunun geleceği için kredi alımı haricinde kesinlikle mobil uygulamaya geçilip reklam verilmesi şart. O zaman kredi zaten satılır. Aksi takdirde emeklerimiz zamanımız boşa çıkacak ileride.
  • Benutzer-Avatarbild

Dilovası -

Hat eine Antwort im Thema Bizi Adamdan Saymadığınız İçin Teşekkürler verfasst.

Beitrag
    Berkay Guler_ ve deluxhe bana özelden menajer isimlerinizi ve takım isimlerinizi gönderir misiniz. Bugün 2 arkadaşın sorununu hallettim
  • Benutzer-Avatarbild

Dilovası -

Hat eine Antwort im Thema Hazırlık maçı hatası verfasst.

Beitrag
    Zitat von memoli4179: „Zitat von Dilovası: „Zitat von memoli4179: „Benim de hazırlık maçı sorunum var. 18 ağustos ve bugün 19 ağustos. Konu var diye yeni konu açmak istemedim. Takım adı Mabetsiz Şehir İlgilenebilir misiniz? Şimdiden…
  • Benutzer-Avatarbild

Dilovası -

Hat eine Antwort im Thema Oyun Hatalari Bildirimi verfasst.

Beitrag
    Zitat von PrOoFfStRiKeR: „Zitat von Dilovası: „Zitat von MustiSRSY: „birde canlı sohbetin yerinde online olan kişileri gösterse ne güzel olurdu :)“ mantıklı :)“ Yorumum gorunmuyormu ligim ile ilgili bi hatayi dile getirdim bir bakarsaniz cok…
  • Benutzer-Avatarbild

Dilovası -

Beitrag
    Arkadaşlar merkez Almanyada olduğu için bizlerden daha yüksek alınıyor gibi görülsede aslında Türkiye de indirimli fiyat uygulanıyor. Ama sizler için konuştum ve ücreti daha da indirdim. 26. Euro olan 1500 lük krediler artık 16 euro ya…
  • Benutzer-Avatarbild

Dilovası -

Hat eine Antwort im Thema oyun beni yanlış lige atadı verfasst.

Beitrag
    Zitat von İbrA11: „destek kısmı hep yabancı dil bir şey anlamıyorum“ ​tamamdır ben kontrol ediyorum.
  • Benutzer-Avatarbild

MustiSRSY -

Hat eine Antwort im Thema Elit Menejerler Birliği KLanı verfasst.

Beitrag
    Ağalar bayramınız mübarek olsun diğer ay boş günlerim var stadı yüksek olan arkadaşlar varsa haZırlık maçı yollayabilirmi
  • Benutzer-Avatarbild

deluxhe -

Hat eine Antwort im Thema Bizi Adamdan Saymadığınız İçin Teşekkürler verfasst.

Beitrag
    Zitat von Dilovası: „Zitat von deluxhe: „En son 16 mayısta ligdeymişiz hepimiz aynı ligteydik zaten ilk yanıtta durumu anlatmıştık menejer adı deLuxhe takım adı Wild Runners“ sende mi lige yerleştirilmedin?“ Maalesef hala lige yerleşmedim.