PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Update 2019 - dyskusja

Heterokrates - - Managerski kącik dyskusyjny
5

tornado1

Sticky Genç Oyuncu Teşvik Primi | Oyuncu Bildirimi

Marques - - Etkinlikler
529

Gençfenerbhçe

eY GanS schön CrazY

Cardealer - - Dummes Gewäsch
0

Görevi Bıraktım.

Marques - - Haberler
20

Şevket

[V] ***Deltas Motorworld***

Deltaheavy - - Autodeals
176

Hawuk

Recent Activities

tornado1 -

Replied to the thread Update 2019 - dyskusja.

zagrałem wczoraj sporo symulacji wiele z nich przegrałem ze słabszymi drużynami więc nie koniecznie silnik sprzyja lepszym, co do zdania że taktyka tu nie działa to ja mam wręcz przeciwnie zdanie wczoraj z martino ( mamy zbliżone 11 )zagraliśmy…

Gençfenerbhçe -

Replied to the thread Genç Oyuncu Teşvik Primi | Oyuncu Bildirimi.

Soylu, Umut OR Güç=260 Yaş 22 Gençlikten cıkıs tarıhı=13.12.2019 Menejer adı=Emre090814

Cardealer -

Posted a new thread: eY GanS schön CrazY

Thread
    51imTDzid7L.jpg

mehmetdnmzic -

Replied to the thread Genç Oyuncu Teşvik Primi | Oyuncu Bildirimi.

Quote from mehmetdnmzic: “Kurtbek, Nasuh OH 230 21 yaş 13.12.2019 gençlikten çıkış 13.12.2019'den yeni anlaşma Menejer : mehmetdnmzic Takım Adı : Real Keçiören” Akdeniz, Fatih DI 250 22 yaş 14.12.2019 gençlikten çıkış 14.12.2019'den yeni anlaşma

Şevket -

Replied to the thread Görevi Bıraktım..

Quote from gamedesign-claudia: “Marques oyundan ayrıldı, çünkü moderatör olarak ne kadar özgürlüğe sahip olduğu ve hangi konularda bizimle istişare etmesi gerektiği konusunda anlaşmazlıklar vardı. Faaliyetlerine ne kadar zaman…

Niemczyc -

Replied to the thread Update 2019 - dyskusja.

Jedynymi plusami tej aktualizacji jest widok zdrowia oraz historia klubu i to w zasadzie tyle. Nowy silnik gry jest jak dla mnie totalnym nieporozumieniem, z graczami od 50 do 200Q silniejszymi ode mnie od nowego silnika zawsze przegrywam 2-3 bramkami, a…

Niemczyc -

Liked Heterokrates’s post in the thread Update 2019 - dyskusja.

Like (Post)
    Otwieram dyskusje nt. niedawnej aktualizacji na naszym polskim futbolcup 8) Co o niej sądzicie?
    To ja zacznę. Wszystko ma swoje wady i zalety. Do dobrych stron na pewno zaliczyłbym odświeżone grafiki pracowników, dodaną historię klubu i... chyba…

Niemczyc -

Liked T_Bag’s post in the thread Update 2019 - dyskusja.

Like (Post)
    Czekałem z niecierpliwością na aktualizację. Zawsze to jakieś odświeżenie gry. Zastanawiałem się tylko czy silnik będzie taki jak na serwerze DE czy coś nowego. Jaki jest wszyscy wiedzą... Ja rozumiem, że mogę przegrać przy mojej obecnej…

Şevket -

Liked Kızıltan’s post in the thread Görevi Bıraktım..

Like (Post)
    Bundan sonra yönetime talip olanların tek amacı bedava kredi kazanmak olur.Bunun haricinde bir şey yapmak için kimse yönetime talip olmaz.Yapmak isteyenlerin durumu ortadadır.Bu yğzden talip olacak arkadaşları bir daha düşünmeye davet…

Şevket -

Liked Dilovası’s post in the thread Görevi Bıraktım..

Like (Post)
    Marques, bu oyun için yaptıkları ve fikirleri bakımından değerli biri. Böylesine işini seven birini saygısızca itham etmek iyi bir fikir değildi Alman dostlarımız tarafından. Marques'i aldığı kararda destekliyor ve yanında olduğumu…