PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Sticky Genç Oyuncu Teşvik Primi | Oyuncu Bildirimi

Marques - - Etkinlikler
442

kuzani4

Futbolcup Forum Özel Sohbet Odası ( ÖDÜLLÜ )

Marques - - Oyun Özel Sohbeti
2,091

oziboz

Konkurs na Szczycie

tornado1 - - Bar sportowy
80

Janusz

genç oyuncu

considerus - - Etkinlikler
0

[S] Schoki für Chrischi und Claudi

King-912 - - Dummes Gewäsch
1

tobifM

Recent Activities

kuzani4 -

Replied to the thread Genç Oyuncu Teşvik Primi | Oyuncu Bildirimi.

merhaba, benim 6 tane oyuncum gençlikten çıktı ve sözleşme imzaladım ama tarihlerini hatırlamıyorum, futbolcup forum'u da yeni farkettim o yüzden tarihlerini tam olarak yazamıyorum, ilgilenebilecek yönetici var mı? menajer adı: kuzani4

oziboz -

Replied to the thread Futbolcup Forum Özel Sohbet Odası ( ÖDÜLLÜ ).

Quote from Gençfenerbhçe: “Valla sabah hava mıs gıbıydi sımdı baya sogudu harbıden :)” Selamın Aleyküm hayırlı günler hayırlı cumalar... :thumbup:

Janusz -

Replied to the thread Konkurs na Szczycie.

1. inkwizytor 2. thorrgall 3. FC RYBNIK FULL 4. Black Devils 5. Kolonia City 6. Real Madrid 7. Chojniczanka Chojnice 8. LKS Czarni Lwów

tornado1 -

Replied to the thread Konkurs na Szczycie.

Rzeźnik teraz jeszcze przymknę oko ale następnym razem post nie zostanie uznany ps martino zmienił nazwę klubu ale proszę nie edytować postów bo wszystko się pomiesza :D 1. FC RYBNIK FULL (PGG ROW RYBNIK) 2. Black Devils 3. Kolonia City 4.…

considerus -

Posted a new thread: genç oyuncu

Thread
    22.11.2019 itibari ile mert güven fo 20 yaş 345 takım adı: baraytuna menejer adı: considerus

tobifM -

Liked King-912’s post in the thread [S] Schoki für Chrischi und Claudi.

Like (Post)
    Anlässlich des Biertags suche ich Schokoladenspenden für unsere beiden AdmiNs. Es wird gebeten, auf Fäkalien und Pferdekopfeinsendungen zu verzichten. Noch ein Hinweis in eigener Sache - Messi sucht zusätzlich einen Telegrammfreund für einsame…

tobifM -

Replied to the thread [S] Schoki für Chrischi und Claudi.

bevor ich meinen eingeschmolzen schokiosterhasen, welchen ich in einen schokinikolaus geformt habe, zur verfügung stelle...möchte ich erst von den beiden ein "hallo, uns gibt es noch" hier im fred gepostet haben! und zur messi-sache: wir haben da…

management -

Replied to the thread Acil Hazırlık Maçları Lazım.

Quote from racyman: “Merhabalar oyuna tekrar dönüş yapmıştım daha önce fakat hastahaneye yatmak zorunda kaldığım için giriş yapamadım. bütün oyuncularım gitmiş ve kasada 1.7m para kaldı maçlara çıkabilmek adına boştaki

management -

Replied to the thread Her Güçten, Her Mevkiden, Her Yaştan Oyuncular.

Orbay, Ragýp DI 485 28 25.000.000 Menekse, Celil DD 485 29 20.000.000 Polatkan, Yýldýray OD 475 28 20.000.000 Bakacak, Metin OR 510 27 45.437.500 Gallovich, Marco OD 475 27 25.000.000 Yeni takımlarını bekliyorlar...

management -

Replied to the thread Kahramanmarasspor Altyapısı.

Özkan, Pekcan DI 190 17 20.01.2020 Hanssen, Joel OD 170 19 17.01.2020 Bezuh, Lovro KL 190 17 21.01.2020 Spevak, Igor OL 200 21 11.12.2019 17 liklerin kıyasıya yarışı sürüyor. :)