PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Gazetka Fut Time News - dyskusje

woooojtaaaas - - Gazetka FutbolCup
49

GL7

[V] HazeMaster's Fahrzeugbasar (Auktion 2x VW T1 + BMW M3)

HazeMaster - - Autodeals
17

HazeMaster

II Turniej Symulacyjny "Symualcyjny Puchar Sparty 2 " FAZA GRUPOWA

michallisk - - Turnieje symulacyjne
36

michallisk

[V] Simson Schwalbe 90L

h3nne - - Autodeals
4

h3nne

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy
297

GL7

Recent Activities

HazeMaster -

Liked Deltaheavy’s post in the thread Fahrzeuge zerstören (Schrottpunkte).

Like (Post)
    Ford Torino, Rolls Royce Phantom , Gumpert Apollo Sport und Pagani Zonda F wurden ergänzt. Danke an der Stelle an @Joker für die Mithilfe.

HazeMaster -

Liked Deltaheavy’s post in the thread Fahrzeuge zerstören (Schrottpunkte).

Like (Post)
    Da es dazu noch keine gesammelten Informationen gab und das ganze Thema "Fahrzeuge schrotten" und "Schrottpunkte" bislang ziemlich undurchsichtig war, haben @Jibberchris und ich es uns zur Aufgabe gemacht hier mal etwas Licht ins Dunkel zu…

dawidm412 -

Liked GL7’s post in the thread Gazetka Fut Time News - dyskusje.

Like (Post)
    dawidm412 spoko kazdy ma swoje zdanie i dlatego tak sa potrzebne tematy dyskusyjne. Ja wyraziłem swoje zdanie tak jak Wojtek Kowalczyk się odezwał po gali na temat zwycięstwa Zmarzlika. Przyznam szczerze że ja nawet nie wiem kto to ten Maciejewski

GL7 -

Liked dawidm412’s post in the thread Gazetka Fut Time News - dyskusje.

Like (Post)
    Quote from GL7: “
    Jak dla mnie wyniki tej gali to jeden wielki żart i szkoda sobie psuć nerwów na oglądanie wyników.
    ” GL7 jak w większości twoich wypowiedzi na forum się zgadzam i Cię popieram to tu stanowczo muszę powiedzieć NIE! Jak wiadomo rządzi…

GL7 -

Replied to the thread Gazetka Fut Time News - dyskusje.

dawidm412 spoko kazdy ma swoje zdanie i dlatego tak sa potrzebne tematy dyskusyjne. Ja wyraziłem swoje zdanie tak jak Wojtek Kowalczyk się odezwał po gali na temat zwycięstwa Zmarzlika. Przyznam szczerze że ja nawet nie wiem kto to ten Maciejewski

dawidm412 -

Jak dla mnie wyniki tej gali to jeden wielki żart i szkoda sobie psuć nerwów na oglądanie wyników.
    ” GL7 jak w większości twoich wypowiedzi na forum się zgadzam i Cię popieram to tu stanowczo muszę powiedzieć NIE! Jak wiadomo rządzi…

HazeMaster -

Replied to the thread [V] HazeMaster's Fahrzeugbasar (Auktion 2x VW T1 + BMW M3).

!Ausverkauf! Alles muss raus. Die aktuellen Reste werden im Paket versteigert. 70.jpg12.jpg70.jpg VW T1 (UT) | BMW M3 (UT) | VW T1 (VT+BS) Startgebot: 20 Mio SK: 36 Mio Ende: Samstag, 20:00 Uhr
    Der letzte Audi TT (UT) ging

GL7 -

Ja osobiście głosowałem na projekty Grupy G-8 z powodu iż uważam że są najlepszymi projektami na Forum i w innych kategoriach podobnie się kierowałem, moje głosy są zgodne z moim sumieniem :)

woooojtaaaas -

” Od początku Gali wszystko było do dogadania - niestety nie otrzymałem żadnej sugestii dotyczącej głosowania, czy uwag do…

michallisk -

Liked GL7’s post in the thread Gazetka Fut Time News - dyskusje.

Like (Post)