PLAYZO Board

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

[V] Paketangebot: Bugatti, RX8, M3, DB9, Bentley, Hummer

Snoobz - - Autodeals
4

Weed-Moerv

Üslup Uyarısı

tutulucu - - Futbolcup TR
5

tutulucu

Saçmalama futbolcup

Mutlu43 - - Oyun ile ilgili Önerileriniz
18

AkinUzgul

Announcement Prim Sistemi Güncellemesi | 19.07.2019

Marques - - Haberler
14

karadaban

DD ve DI Arıyorum

Dilovası - - Oyuncu Arama
7

Dilovası

Recent Activities

Weed-Moerv -

Replied to the thread [V] Paketangebot: Bugatti, RX8, M3, DB9, Bentley, Hummer.

tutulucu -

Replied to the thread Üslup Uyarısı.

Quote from Marques: “Hesaplarınıza girebildiğimiz için konuşmaları paylaşmanıza gerek yok , gerekli hesaplar kontrol edilip gereken neyse yapılacaktır. Sizde bir daha ki sefere dün yaptığınız şikayet et butonu üzerinden veya oyunun…

AkinUzgul -

Replied to the thread Saçmalama futbolcup.

karadaban -

Replied to the thread Prim Sistemi Güncellemesi | 19.07.2019.

Quote from OsmanDALKILIC: “Arkadaşlar öncelikle öyle kimse tehditkar dediğim dedik ben yaptım oldu tarzında konuşmasın. Herkesin kazandığı beraberlik kadar galibiyet kadar pirim alması gerekir oyunun akıbeti için. Öbür türlü olması…

OsmanDALKILIC -

Replied to the thread Saçmalama futbolcup.

Bende şanssızım genç oyuncu konusunda bence belli şartları yerine getiren herkese belirli tarihlerde başarısına oyundaki ilerleyişine göre iyi genç oyuncular gelmeli. Bu iş almanlarla konuşulup çözülmeli. Öyle süper toto oynamıyoruz…

OsmanDALKILIC -

Replied to the thread Prim Sistemi Güncellemesi | 19.07.2019.

Arkadaşlar öncelikle öyle kimse tehditkar dediğim dedik ben yaptım oldu tarzında konuşmasın. Herkesin kazandığı beraberlik kadar galibiyet kadar pirim alması gerekir oyunun akıbeti için. Öbür türlü olması milleti oyundan soğutur.…

Dilovası -

Replied to the thread DD ve DI Arıyorum.

Arkadaşlar teşekkür ederim oyuncu alımını dondurdum

woooojtaaaas -

Replied to the thread Rozgrywki LT DE - XVII sezon - I liga.

Kolejka 20 - 20.07.2019 wiktoria radom (b) : unia niećkowo (2:1) KGB12 (b) : Dynamo Kolonia City (2:1) MKS Miedź Legnica SA : Real Madrid Campeones (7:1) Tottenham Hotspur 1882 FC : Studzionka C.F. (0:2) KS VICTORIA 1928 : FFSC Sparta (4:0) Zryw

woooojtaaaas -

Replied to the thread Rozgrywki LT DE - XVII sezon - II liga.

Kolejka 20 - 20.07.2019 WOLNY LOS : Legia…(L)…Warszawa (0:3) Gladiatorzy Z Miasta Noży : Motor Lublin (0:8) KKS Kolejowy : Tuciak United Team (2:0) Mexico City : Raunheim Team (6:1) ksg bartek3 (s) : Przechodniu Powiedz Sparcie (7:0) zygfryd (s) :
    Endzeitpunkt erreicht. Letztes Gebot war All-Star mit 700 Mio. Bitte melden zur Abwicklung des Deals.