Ektraklasa 2

  • Która drużyna wygra drugą ekstraklasę 0

    Witam wszystkie drużyny Ekstraklasy 2 oraz graczy, którzy zamierzają ją obserwować :)
    Patrząc na obsadę walka powinna być przednia :thumbup:
    Życzę wszystkim dobrej i uczciwej zabawy oraz co najważniejsze zdobycia upragnionej patery :thumbup:
    Powodzenia!

    A tak przedstawia się siła drużyn Ektraklasy 2:

    Zapraszam również do ankiety, a także do typowania w komentarzach pierwszej trójki :P

    P.S Przepraszam za dwudniową zwłokę naszej ekstra spowodowaną moją osobą :/

    Pozdrawiam

    Edited once, last by dzelen (June 23, 2019 at 11:12 AM).

  • serce Tuta, rozum Martino.. jeżeli Martino nie wygra tej ekstraklasy to będzie niespodzianka, uważam że Martino ma jedną z najlepszych jedenastek na serwerze ale pamiętajmy, że jest jeszcze druga jedenastka w postaci silnika, więc niech dzieje się show:) oby lepsze niż w tej pierwszej ekstraklasie
    1.Martino
    2. Tuta

    reszta niewiadoma :)

    =

  • Powodzenia Panowie:)

    Niech system będzie Wam szczęśliwy w meczach ze mną:P

    Faworyci często zawodzą, wg siły wydaje mi się, że jestem faworytem (mogę się mylić, bo nikt prawdy nie mówi:)), ale system ma swoje prawa

    wszystko jest spłaszczone teraz, siły nie są zbyto zróżnicowane, wiec prawdopodobieństwo zdarzeń jest sprzyjające systemowi :)

    ale milten, dzelen, tuta, SOWA (mewa:), łowca promocji :), każdy może to wygrać:)

  • To ja też się wypowiem. Oczywiście serce bije dla BTF i druga patera z rzędu byłaby czymś cudownym. Pewnie Was teraz zaskoczę ale uważam, że mistrzem będzie Milten.

    Tuta, Łowca promocji i Pan Władza będą sobie na starcie punkty odbierać, tak jak chłopaki z G-8. Każdy z nich pójdzie po swoje od początku. Nie bedzie taryfy ulgowej dla kolegi ze Stowarzyszenia. Będą rywalizować na maksa.

    Dlatego wygra Milten.

  • Ale mi się trafiła liga... Same leszcze, jestem zdecydowanym faworytem. Wygram tę ligę bez porażki - każdy inny wynik to niespodzianka...
    p.s.
    obym się utrzymał :P

    Miałem to samo pisać... Dobrze trafiliśmy, z takimi leszczami to sporo w ELO punktów dostaniemy, będą błagać nas o jak najmniejszy wymiar kary... :)

    Pierwsza trójka:
    soints
    Real Madrid
    FC RYBNIK FULL

    A jeśli silnik się nie popisze i nie da wygrać faworytom, wtedy będzie tak (moim zdaniem):
    FC RYBNIK FULL
    LKS Pogórze Bachórz
    Tuciak United Team

    Powodzenia koksy, szkoda, że jeszcze 6 dni czekania... Oj Niemczyc coś Ty narobił, masz szczęście, iż jesteśmy cierpliwi... (chyba).

  • A więc 1 kolejkę inauguracyjną Ekstraklasy 2 mamy już za sobą, a oto jej wyniki:

    A tak przedstawia się tabela:

    Na koniec jeszcze ja podam swoje typy:
    1. FC RYBNIK FULL
    2. Liverbird FC
    3. Tuciak United Team

    Czarny koń: ja :D

  • Liga ciekawa, ja raczej nie wygram, chyba ze panowie z pewnego stowarzyszenia z wszystkimi na ostro jada :)

    Ps. Pozdro z wakacji, wlasnie wracam :)


    Martino jaki Ty jesteś ******. Niko wygrał bo po prostu był najlepszy i skoncz snuć jakieś głupie teorie..

    Milten trzymam kciuki za wygraną :thumbup:

    ___
    @basto993 a Ty skończ prowokować innych użytkowników.
    Ostrzeżenie.
    Pozdrawiam dzelen

    Edited 2 times, last by dzelen (July 14, 2019 at 5:00 PM).