1. Dashboard
  2. Forum
  3. Helpdesk
  • Login
  • Register
  • Search
This Thread
  • Everywhere
  • This Thread
  • This Forum
  • Pages
  • Forum
  • More Options
  1. playzo Community
  2. Forum
  3. Online Games
  4. Futbolcup PL
  5. POZA KLUBEM
  6. Bar sportowy

Pochwal się

  • Heterokrates
  • September 16, 2018 at 8:14 AM
  • Heterokrates
    Intermediate
    Reactions Received
    83
    Posts
    477
    • September 16, 2018 at 8:14 AM
    • #1
    Quote

    Właśnie padł rekord w ilości strzelonych bramek? Awansowałeś z B klasy? Ożeniłeś się Właśnie stałeś się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie i spodziewasz się potomnego? Pochwal się - nie bądź egoistą :)


    Zacznę :)

    Symulacja i rzuty karne :) Rekord ze starego silnika to bodajże (o ile dobrze kojarzę właścicielem rekordu był GH_Saga) 24-23 więc brakło niewiele ;0

    Pierwszy junior. Jak na początek gry - bomba ;)


    Edited 2 times, last by Heterokrates (September 17, 2018 at 11:26 PM).

  • Mikel
    Beginner
    Reactions Received
    4
    Posts
    18
    • October 2, 2018 at 3:18 PM
    • #2

    Szalona symulacja, moi zawodnicy dostawali sążny oklep 4-1, ale najwyraźniej bali się, że dostaną kolejny oklep na parkingu ( #pdk :D) i trochę wzięli się w garść :P

  • Dudys
    Beginner
    Reactions Received
    5
    Posts
    5
    • October 7, 2018 at 9:47 PM
    • #3

    Kijowa runda pierwsza i wielka gonitwa w rundzie rewanżowej ;)

  • Mikel
    Beginner
    Reactions Received
    4
    Posts
    18
    • October 22, 2018 at 3:23 PM
    • #4

    Akurat ten wynik nadaje się do tematu "Wstydź się" :P Moja 11 jest silniejsza niż cała jego kadra, a on mimo wszystko ograł mnie tylko z 1 bonusem :O

  • zbogiem
    Student
    Reactions Received
    32
    Posts
    63
    • October 24, 2018 at 5:19 PM
    • #5

    W B klasie podkarpackiej (32 grupa), doszło do powtórki wyczynu The Invincibles - drużyna Huragan Humniska mimo dużej konkurencji przeszła przez cały sezon bez porażki, zawodnicy w szampańskich nastrojach czekają na rozstawienie podkarpackiej A klasy i jak deklarują, są gotowi gryźć trawę żeby wywalczyć miejsce premiowane awansem do ligi okręgowej.

  • GL7
    Intermediate
    Reactions Received
    276
    Posts
    322
    • October 24, 2018 at 6:12 PM
    • #6

    No i A klasa zdominowana liczymy na powtórkę w LO :)

    TYPEREK G-8

  • Heterokrates
    Intermediate
    Reactions Received
    83
    Posts
    477
    • October 27, 2018 at 4:56 PM
    • #7

    Mój rekordzik ;) Symulacja z przed 5 minut ;)

    ____
    Aktywuj Windowsa :P
    Pozdrawiam dzelen

    Edited once, last by dzelen (November 1, 2018 at 4:24 PM).

  • lechista07
    Student
    Reactions Received
    13
    Posts
    142
    • November 27, 2018 at 10:45 PM
    • #8

    Dzięki dzelen za poprawke:) a to mój mecz z wiceliderem który prawdopodobnie rozstrzygnął sprawę mistrzostwa ligi okręgowej na moja korzyść , końcówka meczu bardziej niż ciekawa


    ____
    Obrazek poprawiony.
    Pozdrawiam dzelen

    Edited 3 times, last by lechista07 (November 30, 2018 at 12:18 PM).

  • zbogiem
    Student
    Reactions Received
    32
    Posts
    63
    • February 2, 2019 at 8:10 AM
    • #9

    Ja to tutaj tylko zostawię

  • dzelen
    Moderator
    Reactions Received
    124
    Posts
    272
    • April 26, 2019 at 12:05 PM
    • #10



    Tuta dzięki za świetne widowisko !

  • Mewa
    Moderator
    Reactions Received
    256
    Posts
    3,441
    • May 6, 2019 at 7:36 PM
    • #11

    Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale na siłę można, że stracone tylko 3 bramki w 3 meczach przeciwko takiemu rywalowi...



    Silnik się zaciął. :D

    Dzięki za ciekawe mecze. :)

  • Olo96
    Moderator
    Reactions Received
    148
    Posts
    495
    • May 7, 2019 at 8:04 AM
    • #12

    to i ja się tu pochwalę;p
    Pierwszy meczyk można powiedzieć derbowy :D
    Emocje do samego końca :)

  • Heterokrates
    Intermediate
    Reactions Received
    83
    Posts
    477
    • May 7, 2019 at 7:09 PM
    • #13

    To i ja się pochwalę :D Jestem szczęśliwym posiadaniem KP - fajna sprawa. Mam ustawiony skład na turki i mecze ligowe/towarzyskie :) Radość kończy się, gdy zapominasz, że mecze turniejowe tu również te w turkach specjalnych o 19 :)

    Gra juniorkami/rezerwą + grajkami od szperka i wynik w ćwierćfinale pucharu mistrzów przeciwko MKS Pęcław 6:0 w plecy :) Kompletnie nie wziąłem tego pod uwagę... Jak żyć? :D

    Tak w ogóle 28 kwietnia zapomniałem podpisać LP 365 20, którzy przechodził na kontrakt seniorski. Wróc... Miał przejść, ale znikł :D

    Ktoś ma pecha? :D

  • Gorgoń89
    Intermediate
    Reactions Received
    37
    Posts
    339
    • May 10, 2019 at 3:07 PM
    • #14

    szkoda że screena nie zrobiłem, ale dostałem II rzut juniorów - 4 bramkarzy - 3 oczywiście odrzuciłem... co ciekawe w I rzucie dostałem 3 i 2 wtedy też odrzuciłem... czy tylko ja mam takie szczęście na bramkarzy juniorów??? co ciekawe przewinęło się u mnie 19 juniorów w tym żadnego oś :D

  • lechista07
    Student
    Reactions Received
    13
    Posts
    142
    • May 16, 2019 at 6:43 PM
    • #15

    Nie wiem czy były już takie przypadki czy nie, ale i ja się czymś pochwalę :P

    Jak widać sprawność ogólna wytrenowana na 1000 :D

  • Gorgoń89
    Intermediate
    Reactions Received
    37
    Posts
    339
    • May 17, 2019 at 11:12 AM
    • #16

    Były były :) co nie zmienia faktu ze fajnie to wygląda :)

  • zbogiem
    Student
    Reactions Received
    32
    Posts
    63
    • May 20, 2019 at 8:41 PM
    • #17

    To ja dziś wkraczam jako pretendent do wygrania dzbana miesiąca:
    23.05 mam zagrać mecz z klubem F.C Barcelona. w lt - omyłkowo w kwietniu zaprosiłem klub FC Barcelona. i żyłem szczęśliwy w nieświadomości do tej pory :) dobrze choć ze się zdążyłem zorientować, choć i tak dogranie meczu w trybie symulacji z mojej winy będzie kosztować mnie ujemne punkty

    Nawet w futbolcup trzeba być czujnym :D

    ------------------

    A przy okazji - jak wam idzie zbieranie punktów na forum do rang?
    Bo ja uzbierałem już 6665 punktów!!! Szkoda tylko że na minusie :D


    edit: już 6685 i ciągle rośnie 8)

    Edited 2 times, last by zbogiem (May 20, 2019 at 9:41 PM).

  • GL7
    Intermediate
    Reactions Received
    276
    Posts
    322
    • May 26, 2019 at 12:04 PM
    • #18

    Nie wiem czy jest się czym chwalić ale w końcu gra dała coś porządnego

    Dzisiejszy juniorek :)

    TYPEREK G-8

  • dzelen
    Moderator
    Reactions Received
    124
    Posts
    272
    • May 26, 2019 at 12:51 PM
    • #19
    Quote from GL7

    Nie wiem czy jest się czym chwalić ale w końcu gra dała coś porządnego

    Dzisiejszy juniorek :)

    Zaklepuje na klona ! :D Piękny!

  • dullux
    Beginner
    Reactions Received
    20
    Posts
    50
    • December 19, 2019 at 6:54 PM
    • #20

    A dzisiaj na DE miałem taki o to ciekawy mecz :D , do 89 min 8-0 , wtedy kolega dostał reda , i w 90 min strzela mi 4 bramki , nie wiem czy to jeszcze piłka nożna czy koszykówka , chodz i w tej dyscyplinie trzeba by było się napocić .Panowie przyzwyczajać się na PL :)

  1. Privacy Policy
  2. Contact
  3. Legal Notice
Powered by WoltLab Suite™