Administrator gry może to udowodnić. Nic nie ginie. Ty dobry giguś widzę jesteś. Kłamczuszek.
ty jeszcze lepszy przebijajac oferty a i tak nie kupujesz byle ktos zxa twoich dal wiecej .. fajnie miec wystawionych zawodnikow i na tych samych pozycjach nagle przebijasz 10 innych ? No no .. zawyzasz stawki i dupa nie kupujesz a potem utrudniasz menadzera kupno kogo kolwiek ..