Search Results

Search results 1-20 of 209.

Ekstraklasa 1

Oldboy - - Ekstraklasa

Gratuluję Martino Martinez zdobycia upragnionej Paterki:) Było ciężko ale jako główny faworyt wytypowany nie zawiodłeś:p Powodzonka przy obronie tytułu:)

Jaki To Junior

Oldboy - - Bar sportowy

N 35 17 N 60 17 N 30 18

Liga Towarzyska AT-sezon 1

Oldboy - - Ligi towarzyskie

Hehe mój błąd Dzięki za czujność P.s Każdy by chciał lipiec:p

Liga Towarzyska AT-sezon 1

Terminarz na 1 sezon: Kolejka 1 - 01.10.2019 Lech Poznań : Newell's Old Boys Zryw Dabrowka : Stasin Red Devils Legia Warszawa : Legia...(L)...Warszawa OGIEŃ CZARNKÓW : Chelsea KnO F.C. Kolejka 2 - 02.10.2019 Newell's Old Boys : Stasin Red Devils Legia...(L)...Warszawa : Zryw Dabrowka Chelsea KnO F.C. : Legia Warszawa Lech Poznań : OGIEŃ CZARNKÓW Kolejka 3 - 03.10.2019 OGIEŃ CZARNKÓW : Newell's Old Boys Stasin Red Devils : Legia...(L)...Warszawa Zryw Dabrowka : Chelsea KnO F.C. Legia Warszawa : …

Liga towarzyska AT.

Proste zasady rozgrywek: Gramy każdy z każdy po 4 kolejki. Dom/wyjazd/dom/wyjazd Jeśli drużyna z mniejszym stadionem chce grać na większych stadionach to nie ma problemu z kwestią dogadania można grać tylko na wyjazdach. Rozgrywki potrwają 28 kolejek. Startujemy 1 października 2019. Kolejny sezon rozpocznie się 29 października a terminarz na kolejny sezon wrzucę po 14 kolejkach. Niestety jak się okazało 2 managerów nie doczytało że ta Liga Towarzyska jest organizowana na serwerze Austrii (bo jes…

Liga towarzyska AT.

Zamykam zapisy. Ostatecznie w 1 edycji wystartuje 10 drużyn. 1. Newell's - Old Boys. Oldboy 2. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano 3. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine82 4. Stasin Red Devils - Sławek1970 5. Zryw Dabrowka - Dulux 6. Legia Warszawa - wojti 7. Widzew Łódź - Radosław Mroczkowski 8. Czarni Jasło - Roksana Węgiel 9. OGIEŃ CZARNKÓW - P3PSI 10. Lech Poznań - patrickswayze Wkrótce pojawi się terminarz i tabela. Z racji tego że mamy tylko 10 drużyn to sezon potrwa 36 kolejek. Startujemy 1 …

Szperacz

Oldboy - - Pytania i pomoc

Różnych...czasami ci przyniesie 17 latka a czasami 25 latka...nie ma reguły.

Szperacz

Oldboy - - Pytania i pomoc

Quote from Bar2353441: “Cześć, czy znajdę zawodnika na poziomie 200-300 od szperacza? I czy na poziomie 8 znajdę kogoś około 150-220? Na ile dni najlepiej wysyłać szperacza? No i czy opłaca mi się płacić 130.000 na sezon + 75.000 za 5 dni szukania?” Znajduje czasami zawodników 200+ ale to zależy od ligi... Na 8 poziomie będzie ciężko no chyba że jesteś w 1 lidze lub ekstraklasie. Zawsze wysyłaj na 2 dni. Zawodników od szperacza najlepiej sprzedawać do niższych lig za niskie ceny.... Pozdrawiam

Liga towarzyska AT.

Quote from P3PSI: “1. Newell's - Old Boys 2. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano 3. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine82 4. Stasin Red Devils - Sławek1970 5. Zryw Dabrowka - Dulux 6. Legia Warszawa - wojti 7. Widzew Łódź - Radosław Mroczkowski 8. Czarni Jasło - Roksana Węgiel 9. OGIEŃ CZARNKÓW - P3PSI fajna inicjatywa kilka dni temu dołączyłem nawet na TURECKI 8)” 3 dni do końca zapisów. Jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć to zapraszam:)

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Oldboy - - Bar sportowy

Quote from emdeys: “Dokładnie, kasa wpłynęła "skromne" 8,9mln dzięki za zabawę i czekam na kolejną edycję ;)” Hehe skromność przede wszystkim:p

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Oldboy - - Bar sportowy

Kaska powinna się już znajdować na waszych kontach Dziękujemy za kolejną wspólną edycję wszystkim uczestnikom

Ekstraklasa 3

Oldboy - - Archiwum lig

Gratuluję Tornado za zdobycie 1 Paterki Powodzonka przy obronie tytułu

Konkurs na Szczycie

Oldboy - - Bar sportowy

To i ja się pobawię jeśli mogę:p Black Devils Twister inkwizytor thorrgall Livebird FC Łęg Łowce Celtic Glasgow FC Kamionka

Liga towarzyska AT.

Quote from roxie_wegiel: “1. Newell's - Old Boys 2. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano 3. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine82 4. Stasin Red Devils - Sławek1970 5. Zryw Dabrowka - Dulux 6. Legia Warszawa - wojti 7. Widzew Łódź - Radosław Mroczkowski 8. Czarni Jasło - Roksana Węgiel” Super,mamy już 8 chętnych. Zapisy potrwają do 20 sierpnia:) Skoro w tak krótkim czasie zapisało się 8 osób to może jeszcze ktoś dołączy. Później stworzę terminarze i tabelę. Zapraszam gorąco:)

Szczyt Futbolcup G-8 vol.3

Oldboy - - Turnieje

f3b4aebdbce7b633.png 57a73cb84286c75c.png a6c2a21129b05bb6.png 311f389ccb76b44a.png Kilka ciekawostek na temat Rundy Eliminacyjnej Statystyki Gry Fair Play i goli w poszczególnych turniejach. Szczyt FutbolCup #1 Rozegrane spotkania: 56 Zdobyte gole: 76 Stracone gole: 76 Różnica bramek= 0 Suma żółtych kartek: 10 Suma czerwonych kartek: 0 Indywidualne statystyki Gry Fair Play poszczególnych drużyn: Legia...(L)...Warszawa: 1 żółta kartka MKS Orneta: 2 żółte kartki Black Devils: 0 kartek Real Madri…

Liga towarzyska AT.

Zauważyłem że sporo osób z Polskiego serwera gra na serwerze Austria więc może warto by się zastanowić nad rozegraniem LT na tym serwerze. Mogę zająć się ogarnięciem tego ale musi być minimum 8 chętnych drużyn z serwera AT. Nie będzie też problemu z szukaniem MT Więc jeśli są osoby chętne z AT to zapraszam do zapisów i od października byśmy mogli ruszyć jeśli będą chętni 1.Newell's Old Boys Proszę kopiować listę i wklejać niżej EDIT: Proszę przenieść do odpowiedniego działu-mój błąd. Oldboy

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Oldboy - - Bar sportowy

Gratuluję wszystkim uczestnikom świetnej zabawy i super rywalizacji która toczyła się do ostatniej kolejki Po weekendzie znajdzie się tu podsumowanie nagród dla uczestników i w przyszłym tygodniu będzie można oczekiwać nagród na swoich kontach Zapraszam do śledzenia typerka na bieżąco gdyż kolejna edycja już nadchodzi wielkimi krokami

Premium - nowe opcje

Oldboy - - Pomysły i propozycje

Dodam że jest więcej opcji niż napisałeś bo jest jeszcze szybsze zamawianie towarów w sklepie i restauracji jednym kliknięciem.. to dobra opcja wg mnie Sprawozdania z ostatnich meczów ligowych i towarzyskich- to też jest dobra opcja...nie trzeba wykupywać za 30cr tej opcji z podglądem meczy...przydatna rzecz wg mnie z której też korzystam trening na 10 dni do przodu też jest dobrą opcją...ustawisz raz i się nie martwisz za 2 dni czy coś zapomniałem ustawić... 5 różnych ustawień bardzo przydatna …

TYPEREK G-8 - VI EDITION

Oldboy - - Bar sportowy

Ekstraklasa 2 - kolejka 10 - 06/08/2019 LKS Pogórze Bachórz - FC Masters Gliwice 3-1 FC Brzozie Lubawski - Livebird FC 0-2 FC Buhaje - FC Janke 3-0 1 liga 6 - kolejka 21 - 06/08/2019 KS Zodiak Sucha - KSV eXecut0R 0-1 The Karakans - Wodnik Callander 1-3 Ekstraklasa 3 - kolejka 12 - 07/08/2019 FC MEGA WRZESZCZ - thorrgall 0-3 Twister - Cargovia Kargowa 2-0 Pogoń Dołuje - Stara Piaskowa 2-0 1 liga 3 - kolejka 14 - 07/08/2019 Everton - Elektryczne Tłuczki 0-2 Wild Dragon - Arsenal FC 1-0

Szczyt Futbolcup G-8 vol.3

Oldboy - - Turnieje

Szczyt Futbolcup G-8 vol.3 Już 4.08.2019 startuje 3 odsłona największego turnieju na Futbolcup organizowanego przez Grupę G-8 . Zasady: Organizacja turnieju zajmuje się Grupa G-8 i wszyscy członkowie biorą udział. Turniej odbywać się będzie o godzinie 13:00 i będzie rozgrywany systemem Round Robin. Turniej na 32 drużyny.8 członków Grupy + 24 graczy z zewnątrz. Turniej podzielony na 2 rundy. Runda eliminacji i runda finałowa. Runda eliminacji: Powstają 4 turnieje gdzie w każdym będzie po 2 osoby …