Search Results

Search results 1-20 of 998.

  • User Avatar

    Kolejka 30 - 11.06.2024 Lechia PG. 1 : 1 unia niećkowo MJP Rybnik (b) 3 : 0 LKS Victoria Głosków Kolonia City (m) 0 : 9 BuenosAmarenoS FC.Jamajka 9 : 2 RTS 1910 Widzew Łódż GIEKSA JASTRZĘBIE 2 : 0 Dziki wschód John Deere Team 7 : 0 C.F Wyspa Jaga 1 0 : 3 Orkan Zapałów OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 5 Wodnik Callander (b) menele mahonka (b) 8 : 2 LKS Pogórze Bachórz (b) uxHzQ5p.png DMfVuEq.png 6TX3H94.png HCpcRrK.png

  • User Avatar

    Liczymy do 1000

    Mewa - - Fun i rozrywka

    Post

    1407

  • User Avatar

    Kolejka 30 - 11.06.2024 KS Iłżanka Baranów 1 : 3 La Fiorita FC Blanco (b) 1 : 6 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 5 : 1 Andrus (s) Fox River FC 5 : 0 Kova United F.C. (s) LKS Uście Gorlickie (b) 1 : 4 RWKS Sparta (b) Orzeł Palowice 0 : 0 thorrgall (s) Zagłębie Lubin2 (b) 5 : 0 Dream Team Gniezno (s) Real Madrid 6 : 0 ASD Taurisano Calcio (b) MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 3 FC KaRa KrAkOw (b) lckMFwQ.png K3P2Zo7.png TXduzjg.png NCgkK1c.png

  • User Avatar

    Kolejka 30 - 11.06.2024 KS Iłżanka Baranów 1 : 3 La Fiorita FC Blanco (b) 1 : 6 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 5 : 1 Andrus (s) Fox River FC 5 : 0 Kova United F.C. (s) LKS Uście Gorlickie (b) 1 : 4 RWKS Sparta (b) Orzeł Palowice 0 : 0 thorrgall (s) Zagłębie Lubin2 (b) 5 : 0 Dream Team Gniezno (s) Real Madrid 6 : 0 ASD Taurisano Calcio (b) MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 3 FC KaRa KrAkOw (b) dGTdGyV.png Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprz…

  • User Avatar

    Kolejka 30 - 11.06.2024 Waleczne Serce 5 : 0 FC Belzacka II Leech Pozz (b) 1 : 0 FC Oliwerpul Zryw Dabrowka (s) 3 : 0 FC Tylice KSG BARTEK 1 : 1 FLBZ (s) Mistrzowie NH 5 : 1 FC Barcelona Lisowice The Karakans 1 : 3 JELONKI Warszawa (s) Hugo 1 : 0 soints (s) Cargovia Kargowa 5 : 1 POPYRTANI (b) Fc Puścina 3 : 0 ŚwidDług (b) KK0Rwyv.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Mistrzow…

  • User Avatar

    Kolejka 30 - 11.06.2024 Kościan FC 2021 2 : 0 FC Nowa Wieś ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) 0 : 3 Zabudowa FC FC Baryła (s) 2 : 0 SSC Huragan Szczecin Słupia Black 0 : 1 Huta Jazz (s) Stall Stalowa Wola 0 : 2 Redłovia Redło Stasin Red Devils 4 : 1 kaliszfornia (s) Gäläktikös 0 : 5 Orlęta Luków (s) mars 0 : 7 Łódzki K.S. (b) FC Emirates Tychy 3 : 1 Klasyczny (b) JMtSmpH.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). FsqeHSV.png hXtKfDq.png JKnKUJD.png

  • User Avatar

    Kolejka 30 - 11.06.2024 GKS Bełchatów S.A. 1 : 0 FC Equ Lechia-Dzierżoniów1946 2 : 10 ŁKS_ŁÓDŹ Vanessa Club (s) 4 : 1 K.S. Stary Wiśnicz (s) K.S. Jaroslawiec (s) 3 : 0 WOLNY LOS Mistrzowie z dzielnicy 0 : 6 Mszczonowianka Mszczonów KING ŁÓDŹ 6 : 2 KS Górnik Konin (s) Wawel Wirek 7 : 3 FC Rokita (s) Ostróda Tigers F.C. 2 : 0 GKS Andrzejewo RKS Motor Lublin S.A 2 : 10 Trzy Korony Żarnobyl 0QzI3pI.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rokita ukarany od…

  • User Avatar

    Kolejka 29 - 10.06.2024 FC Nowa Wieś 8 : 0 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) Zabudowa FC 0 : 4 FC Baryła (s) SSC Huragan Szczecin 5 : 0 FC Emirates Tychy Huta Jazz (s) 3 : 0 Kościan FC 2021 Redłovia Redło 0 : 5 Słupia Black kaliszfornia (s) 7 : 0 Stall Stalowa Wola Orlęta Luków (s) 0 : 4 Stasin Red Devils Łódzki K.S. (b) 8 : 0 Gäläktikös Klasyczny (b) 1 : 6 mars dTmPnhY.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). olH7LwB.png KPV33BE.png TQdzlDl.png

  • User Avatar

    Kolejka 29 - 10.06.2024 FC Belzacka II 4 : 1 Leech Pozz (b) FC Oliwerpul 1 : 6 Zryw Dabrowka (s) FC Tylice 10 : 2 Fc Puścina FLBZ (s) 4 : 0 Waleczne Serce FC Barcelona Lisowice 0 : 2 KSG BARTEK JELONKI Warszawa (s) 5 : 1 Mistrzowie NH soints (s) 0 : 3 The Karakans POPYRTANI (b) 1 : 1 Hugo ŚwidDług (b) 0 : 6 Cargovia Kargowa 8th9Wmn.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Mistrzo…

  • User Avatar

    Kolejka 29 - 10.06.2024 FC Equ 14 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946 ŁKS_ŁÓDŹ 1 : 2 Vanessa Club (s) K.S. Stary Wiśnicz (s) 5 : 2 RKS Motor Lublin S.A WOLNY LOS 0 : 3 GKS Bełchatów S.A. Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 K.S. Jaroslawiec (s) KS Górnik Konin (s) 2 : 5 Mistrzowie z dzielnicy FC Rokita (s) 0 : 6 KING ŁÓDŹ GKS Andrzejewo 4 : 0 Wawel Wirek Trzy Korony Żarnobyl 5 : 2 Ostróda Tigers F.C. gsJ6DXv.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rokita ukarany odj…

  • User Avatar

    Kolejka 29 - 10.06.2024 AC Milan Poland 3 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (b) Villarreal Club de Fútbol 0 : 2 FC Cyganka (s) Liverpudlian FC 0 : 5 Marsylia AFC (b) Liverpool (s) 1 : 6 KKS Kolejowy TI AMORE 10 : 0 CARLO FC Chojniczanka Chojnice (s) 0 : 2 Pro Gram Old Squad Żory (s) 2 : 11 PZPN Polska Perła Bałtyku (b) 0 : 9 The Gunners (b) LKS Czaszyn (b) 0 : 2 Tottenham Hotspur 1882 FC YQRmOCW.png jeCPMaC.png Nh75V4q.png 3syWK69.png

  • User Avatar

    Kolejka 29 - 10.06.2024 La Fiorita 7 : 2 FC Blanco (b) Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) Andrus (s) 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) Kova United F.C. (s) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów RWKS Sparta (b) 0 : 4 Fox River FC thorrgall (s) 3 : 0 LKS Uście Gorlickie (b) Dream Team Gniezno (s) 2 : 5 Orzeł Palowice ASD Taurisano Calcio (b) 2 : 5 Zagłębie Lubin2 (b) FC KaRa KrAkOw (b) 1 : 4 Real Madrid mzi5Z4P.png Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprz…

  • User Avatar

    Kolejka 29 - 10.06.2024 unia niećkowo 0 : 5 MJP Rybnik (b) LKS Victoria Głosków 7 : 2 Kolonia City (m) BuenosAmarenoS 0 : 3 menele mahonka (b) RTS 1910 Widzew Łódż 4 : 0 Lechia PG. Dziki wschód 1 : 4 FC.Jamajka C.F Wyspa 0 : 3 GIEKSA JASTRZĘBIE Orkan Zapałów 2 : 5 John Deere Team Wodnik Callander (b) 6 : 0 Jaga 1 LKS Pogórze Bachórz (b) 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐ AN4Roox.png EHufQLm.png L7lwD2n.png lxVtalC.png

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 09.06.2024 RTS 1910 Widzew Łódż 6 : 1 unia niećkowo Kolonia City (m) 0 : 7 MJP Rybnik (b) menele mahonka (b) 6 : 1 LKS Victoria Głosków OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 4 BuenosAmarenoS Lechia PG. 3 : 0 Dziki wschód FC.Jamajka 6 : 0 C.F Wyspa GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 0 Orkan Zapałów John Deere Team 0 : 5 Wodnik Callander (b) Jaga 1 1 : 4 LKS Pogórze Bachórz (b) dfRpG6p.png rkcubJf.png KqA0MR0.png hrADVWC.png

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 09.06.2024 Liverpool (s) 0 : 7 AC Milan Poland FC Cyganka (s) 1 : 7 Internazionale Wodzisław Śląski (b) Marsylia AFC (b) 5 : 0 Villarreal Club de Fútbol Tottenham Hotspur 1882 FC 7 : 2 Liverpudlian FC KKS Kolejowy 7 : 0 TI AMORE CARLO FC 0 : 5 Chojniczanka Chojnice (s) Pro Gram 8 : 0 Old Squad Żory (s) PZPN Polska 8 : 0 Perła Bałtyku (b) The Gunners (b) 6 : 1 LKS Czaszyn (b) PfAq7yg.png dX9JXbh.png 3iaFbBT.png KdDGE4N.png

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 09.06.2024 WOLNY LOS 0 : 3 FC Equ Vanessa Club (s) 7 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946 RKS Motor Lublin S.A 0 : 4 ŁKS_ŁÓDŹ Ostróda Tigers F.C. 3 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s) GKS Bełchatów S.A. 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów K.S. Jaroslawiec (s) 0 : 4 KS Górnik Konin (s) Mistrzowie z dzielnicy 4 : 0 FC Rokita (s) KING ŁÓDŹ 6 : 1 GKS Andrzejewo Wawel Wirek 0 : 5 Trzy Korony Żarnobyl tNniqVl.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rokita ukarany odję…

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 09.06.2024 FLBZ (s) 5 : 1 FC Belzacka II Zryw Dabrowka (s) 4 : 0 Leech Pozz (b) Fc Puścina 0 : 2 FC Oliwerpul Cargovia Kargowa 2 : 0 FC Tylice Waleczne Serce 5 : 0 FC Barcelona Lisowice KSG BARTEK 0 : 3 JELONKI Warszawa (s) Mistrzowie NH 6 : 0 soints (s) The Karakans 0 : 4 POPYRTANI (b) Hugo 7 : 0 ŚwidDług (b) Q6jcbk3.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Mistrzow…

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 09.06.2024 Huta Jazz (s) 3 : 0 FC Nowa Wieś FC Baryła (s) 7 : 3 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) FC Emirates Tychy 3 : 2 Zabudowa FC mars 1 : 4 SSC Huragan Szczecin Kościan FC 2021 5 : 0 Redłovia Redło Słupia Black 2 : 5 kaliszfornia (s) Stall Stalowa Wola 0 : 4 Orlęta Luków (s) Stasin Red Devils 0 : 3 Łódzki K.S. (b) Gäläktikös 0 : 1 Klasyczny (b) UpNoPWM.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). 6jBAf4z.png d1XSJ6z.png m0UuNnC.png

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 09.06.2024 Kova United F.C. (s) 1 : 4 La Fiorita KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 4 : 1 FC Blanco (b) MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 0 : 5 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) Real Madrid 2 : 0 Andrus (s) KS Iłżanka Baranów 3 : 0 RWKS Sparta (b) Fox River FC 5 : 0 thorrgall (s) LKS Uście Gorlickie (b) 4 : 0 Dream Team Gniezno (s) Orzeł Palowice 3 : 0 ASD Taurisano Calcio (b) Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 0 obustronny w/o FC KaRa KrAkOw (b) gsTMKFc.png Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów…

  • User Avatar

    Kolejka 27 - 08.06.2024 FC Oliwerpul 0 : 5 Cargovia Kargowa Leech Pozz (b) 7 : 2 Fc Puścina FC Belzacka II 3 : 7 Zryw Dabrowka (s) FC Tylice 6 : 2 Hugo FC Barcelona Lisowice 0 : 5 FLBZ (s) JELONKI Warszawa (s) 3 : 0 Waleczne Serce soints (s) 1 : 3 KSG BARTEK POPYRTANI (b) 0 : 4 Mistrzowie NH ŚwidDług (b) 0 : 6 The Karakans NE7YYGK.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Mistrzow…