Search Results

Search results 1-20 of 827.

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 unia niećkowo 1 : 4 Jaga 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 2 : 6 John Deere Team menele mahonka (b) 3 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE Kolonia City (m) 0 : 6 FC.Jamajka MJP Rybnik (b) 3 : 0 Lechia PG. LKS Victoria Głosków 1 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż BuenosAmarenoS 4 : 0 Dziki wschód Wodnik Callander (b) 3 : 0 Orkan Zapałów LKS Pogórze Bachórz (b) 4 : 0 C.F Wyspa 2l4kuw2.png hJ49cDg.png 5u05SOW.png Mdrzpxn.png

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 AC Milan Poland 2 : 0 The Gunners (b) Tottenham Hotspur 1882 FC 0 : 2 PZPN Polska Marsylia AFC (b) 8 : 2 Pro Gram FC Cyganka (s) 8 : 0 CARLO FC Internazionale Wodzisław Śląski (b) 2 : 4 KKS Kolejowy Villarreal Club de Fútbol 4 : 0 Liverpool (s) Liverpudlian FC 4 : 0 TI AMORE Perła Bałtyku (b) 5 : 1 Old Squad Żory (s) LKS Czaszyn (b) 5 : 2 Chojniczanka Chojnice (s) 896xY3G.png z5eoLga.png d5K1sfh.png DHCrzAc.png

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 La Fiorita 4 : 0 Zagłębie Lubin2 (b) Real Madrid 5 : 0 Orzeł Palowice MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 1 LKS Uście Gorlickie (b) KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 2 : 4 Fox River FC FC Blanco (b) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 1 : 1 Kova United F.C. (s) Andrus (s) 1 : 7 RWKS Sparta (b) ASD Taurisano Calcio (b) 4 : 1 Dream Team Gniezno (s) FC KaRa KrAkOw (b) 1 : 4 thorrgall (s) JabBdzU.png Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprz…

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 FC Nowa Wieś 8 : 0 Gäläktikös mars 0 : 6 Stasin Red Devils FC Emirates Tychy 0 : 0 Stall Stalowa Wola FC Baryła (s) 0 : 2 Słupia Black ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) 1 : 5 Kościan FC 2021 Zabudowa FC 0 : 4 Huta Jazz (s) SSC Huragan Szczecin 6 : 0 Redłovia Redło Łódzki K.S. (b) 7 : 1 Orlęta Luków (s) Klasyczny (b) 2 : 6 kaliszfornia (s) ThyDQNt.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). vOnmcaR.png x0e0mED.png AIyqOjB.png

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 FC Belzacka II 2 : 0 Hugo Cargovia Kargowa 4 : 2 The Karakans Fc Puścina 0 : 3 Mistrzowie NH Zryw Dabrowka (s) 4 : 1 KSG BARTEK Leech Pozz (b) 0 : 6 Waleczne Serce FC Oliwerpul 2 : 5 FLBZ (s) FC Tylice 5 : 0 FC Barcelona Lisowice POPYRTANI (b) 4 : 0 soints (s) ŚwidDług (b) 0 : 7 JELONKI Warszawa (s) 1cnwn61.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Mistrzow…

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 FC Equ 4 : 0 Wawel Wirek Ostróda Tigers F.C. 9 : 1 KING ŁÓDŹ RKS Motor Lublin S.A 0 : 4 Mistrzowie z dzielnicy Vanessa Club (s) 0 : 2 K.S. Jaroslawiec (s) Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 11 GKS Bełchatów S.A. ŁKS_ŁÓDŹ 3 : 0 WOLNY LOS K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 4 Mszczonowianka Mszczonów GKS Andrzejewo 10 : 2 FC Rokita (s) Trzy Korony Żarnobyl 9 : 0 KS Górnik Konin (s) lCmLwNx.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rokita ukarany od…

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2024 GKS Andrzejewo 2 : 5 FC Equ KING ŁÓDŹ 6 : 1 Wawel Wirek Mistrzowie z dzielnicy 1 : 6 Ostróda Tigers F.C. K.S. Jaroslawiec (s) 12 : 2 RKS Motor Lublin S.A GKS Bełchatów S.A. 5 : 2 Vanessa Club (s) WOLNY LOS 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 4 ŁKS_ŁÓDŹ KS Górnik Konin (s) 2 : 1 K.S. Stary Wiśnicz (s) FC Rokita (s) 0 : 8 Trzy Korony Żarnobyl EADOYSA.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rokita ukarany odj…

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2024 Łódzki K.S. (b) 3 : 0 FC Nowa Wieś Stasin Red Devils 4 : 0 Gäläktikös Stall Stalowa Wola 1 : 3 mars Słupia Black 5 : 1 FC Emirates Tychy Kościan FC 2021 2 : 2 FC Baryła (s) Huta Jazz (s) 8 : 2 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) Redłovia Redło 1 : 1 Zabudowa FC kaliszfornia (s) 2 : 0 SSC Huragan Szczecin Orlęta Luków (s) 7 : 2 Klasyczny (b) vBgle6D.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). 8oYYlye.png kl6C4t2.png xxLq2wX.png

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2024 POPYRTANI (b) 0 : 3 FC Belzacka II The Karakans 4 : 2 Hugo Mistrzowie NH 1 : 4 Cargovia Kargowa KSG BARTEK 9 : 2 Fc Puścina Waleczne Serce 1 : 0 Zryw Dabrowka (s) FLBZ (s) 8 : 1 Leech Pozz (b) FC Barcelona Lisowice 1 : 0 FC Oliwerpul JELONKI Warszawa (s) 5 : 1 FC Tylice soints (s) 0 : 0 ŚwidDług (b) (w/o) J0Mbr97.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Mi…

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2024 ASD Taurisano Calcio (b) 0 : 5 La Fiorita Orzeł Palowice 0 : 0 Zagłębie Lubin2 (b) LKS Uście Gorlickie (b) 3 : 2 Real Madrid Fox River FC 6 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) KS Iłżanka Baranów 6 : 2 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) Kova United F.C. (s) 1 : 2 FC Blanco (b) RWKS Sparta (b) 1 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) thorrgall (s) 6 : 0 Andrus (s) Dream Team Gniezno (s) 0 : 5 FC KaRa KrAkOw (b) cAPM1XM.png Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprz…

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2024 Perła Bałtyku (b) 0 : 4 AC Milan Poland PZPN Polska 1 : 5 The Gunners (b) Pro Gram 0 : 2 Tottenham Hotspur 1882 FC CARLO FC 0 : 6 Marsylia AFC (b) KKS Kolejowy 4 : 0 FC Cyganka (s) Liverpool (s) 0 : 6 Internazionale Wodzisław Śląski (b) TI AMORE 5 : 1 Villarreal Club de Fútbol Chojniczanka Chojnice (s) 0 : 7 Liverpudlian FC Old Squad Żory (s) 0 : 11 LKS Czaszyn (b) q1cn01V.png IzgbC3j.png XDNkTqE.png nI8VtJm.png

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2024 Wodnik Callander (b) 3 : 0 unia niećkowo John Deere Team 5 : 1 Jaga 1 GIEKSA JASTRZĘBIE 5 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW⭐ FC.Jamajka 1 : 7 menele mahonka (b) Lechia PG. 13 : 6 Kolonia City (m) RTS 1910 Widzew Łódż 5 : 2 MJP Rybnik (b) Dziki wschód 1 : 3 LKS Victoria Głosków C.F Wyspa 1 : 4 BuenosAmarenoS Orkan Zapałów 0 : 4 LKS Pogórze Bachórz (b) YQWMpUj.png FQcMMpF.png grpObpc.png 6UoYrZq.png

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 26.05.2024 FC Nowa Wieś 2 : 0 Klasyczny (b) Stasin Red Devils 6 : 0 Stall Stalowa Wola Gäläktikös 0 : 7 Słupia Black mars 4 : 6 Kościan FC 2021 FC Emirates Tychy 0 : 3 Huta Jazz (s) FC Baryła (s) 3 : 0 Redłovia Redło ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) 0 : 9 kaliszfornia (s) Zabudowa FC 5 : 0 Orlęta Luków (s) SSC Huragan Szczecin 0 : 2 Łódzki K.S. (b) Kolejka 19 - 27.05.2024 Klasyczny (b) 0 : 5 Łódzki K.S. (b) SSC Huragan Szczecin 1 : 3 Orlęta Luków (s) FC Nowa Wieś 0 : 4 Stasin Red Devils…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 26.05.2024 FC Belzacka II 7 : 0 ŚwidDług (b) The Karakans 0 : 2 Mistrzowie NH Hugo 2 : 6 KSG BARTEK Cargovia Kargowa 0 : 3 Waleczne Serce Fc Puścina 0 : 6 FLBZ (s) Zryw Dabrowka (s) 7 : 1 FC Barcelona Lisowice Leech Pozz (b) 6 : 0 JELONKI Warszawa (s) FC Oliwerpul 1 : 0 soints (s) FC Tylice 4 : 0 POPYRTANI (b) Kolejka 19 - 27.05.2024 ŚwidDług (b) 2 : 7 POPYRTANI (b) FC Tylice 5 : 0 soints (s) FC Belzacka II 2 : 3 The Karakans Hugo 0 : 4 Mistrzowie NH Cargovia Kargowa 2 : 1 KSG BARTE…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 26.05.2024 La Fiorita 5 : 1 FC KaRa KrAkOw (b) Orzeł Palowice 1 : 2 LKS Uście Gorlickie (b) Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 5 Fox River FC Real Madrid 7 : 0 KS Iłżanka Baranów MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 4 Kova United F.C. (s) KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 0 : 0 RWKS Sparta (b) FC Blanco (b) 1 : 5 thorrgall (s) Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 0 Dream Team Gniezno (s) Andrus (s) 0 : 5 ASD Taurisano Calcio (b) Kolejka 19 - 27.05.2024 FC KaRa KrAkOw (b) 3 : 0 ASD Taurisano Calcio (b) An…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 26.05.2024 AC Milan Poland 4 : 0 LKS Czaszyn (b) PZPN Polska 3 : 0 Pro Gram The Gunners (b) 6 : 1 CARLO FC Tottenham Hotspur 1882 FC 0 : 2 KKS Kolejowy Marsylia AFC (b) 6 : 0 Liverpool (s) FC Cyganka (s) 3 : 1 TI AMORE Internazionale Wodzisław Śląski (b) 4 : 0 Chojniczanka Chojnice (s) Villarreal Club de Fútbol 6 : 1 Old Squad Żory (s) Liverpudlian FC 6 : 0 Perła Bałtyku (b) Kolejka 19 - 27.05.2024 LKS Czaszyn (b) 3 : 0 Perła Bałtyku (b) Liverpudlian FC 5 : 0 Old Squad Żory (s) AC M…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 26.05.2024 unia niećkowo 0 : 7 LKS Pogórze Bachórz (b) John Deere Team 6 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE Jaga 1 2 : 8 FC.Jamajka OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 4 Lechia PG. menele mahonka (b) 2 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż Kolonia City (m) 0 : 4 Dziki wschód MJP Rybnik (b) 8 : 0 C.F Wyspa LKS Victoria Głosków 3 : 0 Orkan Zapałów BuenosAmarenoS 5 : 2 Wodnik Callander (b) Kolejka 19 - 27.05.2024 LKS Pogórze Bachórz (b) 0 : 2 Wodnik Callander (b) BuenosAmarenoS 6 : 2 Orkan Zapałów unia niećkowo 2 : 7 John Deer…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 5/26/2024 FC Equ 1 : 5 Trzy Korony Żarnobyl KING ŁÓDŹ 5 : 1 Mistrzowie z dzielnicy Wawel Wirek 0 : 7 K.S. Jaroslawiec (s) Ostróda Tigers F.C. 0 : 5 GKS Bełchatów S.A. RKS Motor Lublin S.A 3 : 0 WOLNY LOS Vanessa Club (s) 2 : 3 Mszczonowianka Mszczonów Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 9 KS Górnik Konin (s) ŁKS_ŁÓDŹ 8 : 2 FC Rokita (s) K.S. Stary Wiśnicz (s) 2 : 4 GKS Andrzejewo Kolejka 19 - 5/27/2024 Trzy Korony Żarnobyl 6 : 2 GKS Andrzejewo K.S. Stary Wiśnicz (s) 7 : 2 FC Rokita (s) FC Eq…

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 25.05.2024 GKS Bełchatów S.A. 7 : 0 Wawel Wirek K.S. Jaroslawiec (s) 2 : 0 KING ŁÓDŹ FC Equ 6 : 1 Mistrzowie z dzielnicy WOLNY LOS 0 : 3 Ostróda Tigers F.C. Mszczonowianka Mszczonów 6 : 0 RKS Motor Lublin S.A KS Górnik Konin (s) 0 : 3 Vanessa Club (s) FC Rokita (s) 9 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946 GKS Andrzejewo 0 : 0 ŁKS_ŁÓDŹ Trzy Korony Żarnobyl 6 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s) 9DxFWZm.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rokita ukarany odję…

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 25.05.2024 Kościan FC 2021 5 : 2 Gäläktikös Słupia Black 5 : 2 Stasin Red Devils FC Nowa Wieś 6 : 2 Stall Stalowa Wola Huta Jazz (s) 7 : 0 mars Redłovia Redło 3 : 2 FC Emirates Tychy kaliszfornia (s) 4 : 1 FC Baryła (s) Orlęta Luków (s) 8 : 0 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) Łódzki K.S. (b) 6 : 2 Zabudowa FC Klasyczny (b) 2 : 8 SSC Huragan Szczecin leAbkRD.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). W84552a.png 4xaROOk.png FLONv2N.png