Search Results

Search results 1-20 of 87.

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    OZ 30 16 PL OP 30 16 PL LP 30 16 PL PP 30 16 PL BR 60 18 PL

  • User Avatar

    Strażak Karsy - 02.03 - nie przyjmuje zapr. / brak kontaktu ------------- WKS Sparta Karbowo - 11.03 - brak klubu Szukam nowych rywali

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    N 30 17 PL OS 30 18 PL LP 35 16 PL DP 40 16 PL DP 35 16 PL

  • User Avatar

    1. grzegorz świerc/Łódzki K.S. 2. Lukas1922 / ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ 3. RKSMOTOR / RKS Motor Lublin S.A 4. lukasz7812 / Leech Pozz

  • User Avatar

    1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine 2. Orzeł Palowice - pep 3. Dziki wschód - John Wayne 4. Skarp Granat - skarp52 5. John Deere Team - Gorgoń89 6. TI AMORE - Jolka 7. MJP Rybnik - Paul 8. FC.Jamajka - zimny69 9. CARLO FC - -Carlo- 10. Sielczanka Mokotow - Damkus 11. unia niećkowo - lokario 12. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań - Bartek96lp 13. Czarni Lwówek Śląski - Lakjonik 14. Kolonia City - woooojtaaaas 15. Rodło Górniki F.C - Ozi2020 16. Loserpool - Johan Cruijff 17. RWKS Sparta - mich…

  • User Avatar

    Finał Leech 4-1 Twister Twister 2-1 Leech Leech 2-1 Twister

  • User Avatar

    Leech 4-0 KS Kretovia KS Kretovia 0-3 Leech

  • User Avatar

    Leech. 0-0 Real Real 0-4 Leech Leech 0-0 Real Real 1-0 Leech Leech 1-1 Real Real. 0-5 Leech

  • User Avatar

    8 kolejka Leech Pozz 5:1 KS Kretovia 19 kolejka KS Kretovia 0:2 Leech Pozz WYNIKI WPISANE

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna - V sezon

    lukasz7812 - - Archiwum

    Post

    11 kolejka KS Hetman Zamość 1:7 Leech Pozz

  • User Avatar

    1.Tuciak United Team 2.Pomorzanin Cychry 3.FC Brzeziny 4.LKS Czarni Lwów 5. thorrgall 6.Kolonia city 7.Fc bartekx 8.FC Masters Gliwice

  • User Avatar

    4 kolejka Leech Pozz 3:1 Kolonia City 15 kolejka Kolonia City 2:5 Leech Pozz

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna - V sezon

    lukasz7812 - - Archiwum

    Post

    12 kolejka Leech Pozz 6:1 FC Cyganka

  • User Avatar

    2 kolejka Twister 1:7 Leech Pozz 13 kolejka Leech Pozz 3:2 Twister

  • User Avatar

    Liga Towarzyska - dyskuje

    lukasz7812 - - Liga towarzyska

    Post

    Jak dla mnie tylko warianty A lub B.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 6, kolejka: 29 - 19.03.2020 18:00:00 Powiśle Ochodza vs. FC Juventus 2:1 FC Kozaki vs. LECH_POZNAŃ 0:2 Orzeł Milcza vs. John Deere Team 1:2 2 Liga 205, kolejka: 3 - 19.03.2020 18:00:00 Rings vs. Sokół Perkowo 3:0 Korvar vs. Polonia W-wa 3:0 Ekstraklasa 29, kolejka: 29 - 20.03.2020 18:00:00 Chelsea KnO FC vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0:3 inkwizytor vs. iBuyPower 2:1 GKS Concordia vs. Resorek junior 3:0 Petarda vs. DiiL FC 1:2 FC Gibasan vs. Motor Lublin 1950 1:2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Liga Okręgowa Podkarpackie 4 Kolejka: 6 - 17.03.2020 18:00:00 Łobzonka Wyrzysk vs. zxpv 2-4 Chałka z miodem vs. FC BARCELONA96 2-4 Hejnal Kęty vs. RpaEbola 6-2 1111 vs. FC BiaJAGA 2-4 Iskra Iskrzynia. vs. GKS Pogoń 2-4 3 Liga Podkarpackie 1 Kolejka: 15 - 18.03.2020 18:00:00 LKS MyTeam vs. Trupy 0-6 GKS Mazowsze Grójec vs. FC MuŁlaNdiA 2-4 Batman vs. Metal gawro tarnow 2-4 Klasa A Dolnoslaskie 1 Kolejka: 12 - 18.03.2020 18:00:00 FC POLONIA JA vs. Yanusz 2-6 Ravens vs. Borusia Dortmund 6-2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00 Pomorzanin Cychry vs. Pogoń Dołuje 3-1 Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 3-0 JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 1-3 Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 1-3 PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 3-1 3 Liga Dolnoslaskie 1 Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00 ResCyberki vs. FC Brema 3-0 Nocturno vs. FC Cherry 0-3 Zyrka vs. FC Wieśminy 0-3 FC Wojtuś vs. Atak Oporów 3-0 Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 3-0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 196 Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00 Kałczuki vs. pocztowiec 0:4 Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0:4 F.C.Kocudza vs. Olzuz 3:2 Liga Okręgowa Malopolskie 2 Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00 Cannabis Team vs. Kilerzy 6:0 FC Borysów vs. Torcida Gorlice 4:2 4 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00 PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 6:0 FC Vapery vs. lelovia 3:2 FC FORD vs. Chucky.. 0:6 Jagiellońska vs. jeziorowcy 9:0 Klasa A Malopolskie 1 Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00 Skaza Wa…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00 niebiescy dolne vs. Start 3:1 Kresy vs. Wiechowo 1:6 MKS Gliwice vs. Lwy 3:1 4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00 GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 3:1 LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 6:1 4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00 bartekteam vs. crac 1:3 KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1:3 gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:3 Black Demons vs. KS Bielsko 1:3 KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:1