Search Results

Search results 1-20 of 828.

  • User Avatar

    Ogłoszenia LT PL

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Cześć, na początku chcę bardzo podziękować michalliskowi oraz Mewie za pomoc i ogarnianie LT, chłopaki spisali się na medal Proszę Was o zgłaszanie w/o NA FORUM w odpowiednim do tego dziale lub w ostateczności do Mewy. Jak widzicie moja aktywność w ostatnim czasie mocno się ograniczyła i w najbliższym czasie nie ulegnie ona poprawie A teraz do meritum: właśnie wrzuciłem terminarze LT na XXXVIII sezon - lipiec / sierpień. Link: board.playzo.de/index.php/Board/4559-Liga-towarzyska/ Termin akceptac…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 18 - 25.07.2024 Mistrzowie z dzielnicy : WOLNY LOS2 K.S. Stary Wiśnicz : RKS Motor Lublin S.A FC Rokita : GKS Andrzejewo Wawel Wirek : K.S. Jaroslawiec Lechia-Dzierżoniów1946 : Fc Puścina (s) Stall Stalowa Wola (s) : Vanessa Club WOLNY LOS : ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) KS Górnik Konin : ŚwidDług (s) FC Equ : WOLNY LOS1 Kolejka 19 - 27.07.2024 WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1 FC Equ : ŚwidDług (s) Mistrzowie z dzielnicy : K.S. Stary Wiśnicz FC Rokita : RKS Motor Lublin S.A Wawel Wirek…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 1 - 01.07.2024 WOLNY LOS2 : Mistrzowie z dzielnicy RKS Motor Lublin S.A : K.S. Stary Wiśnicz GKS Andrzejewo : FC Rokita K.S. Jaroslawiec : Wawel Wirek Fc Puścina (s) : Lechia-Dzierżoniów1946 Vanessa Club : Stall Stalowa Wola (s) ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : WOLNY LOS ŚwidDług (s) : KS Górnik Konin WOLNY LOS1 : FC Equ Kolejka 2 - 02.07.2024 WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2 ŚwidDług (s) : FC Equ K.S. Stary Wiśnicz : Mistrzowie z dzielnicy RKS Motor Lublin S.A : FC Rokita GKS Andrzejew…

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 18 - 25.07.2024 The Karakans : ŁKS_ŁÓDŹ (b) POPYRTANI : FC Barcelona Lisowice FC Oliwerpul : Cargovia Kargowa FC Belzacka II : Leech Pozz soints : Andrus (s) Zagłębie Lubin2 (s) : Hugo GKS Bełchatów S.A. (b) : FC Blanco (s) Mistrzowie NH : Waleczne Serce FC Tylice : Mszczonowianka Mszczonów (b) Kolejka 19 - 27.07.2024 ŁKS_ŁÓDŹ (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) FC Tylice : Waleczne Serce The Karakans : POPYRTANI FC Oliwerpul : FC Barcelona Lisowice FC Belzacka II : Cargovia K…

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 1 - 01.07.2024 ŁKS_ŁÓDŹ (b) : The Karakans FC Barcelona Lisowice : POPYRTANI Cargovia Kargowa : FC Oliwerpul Leech Pozz : FC Belzacka II Andrus (s) : soints Hugo : Zagłębie Lubin2 (s) FC Blanco (s) : GKS Bełchatów S.A. (b) Waleczne Serce : Mistrzowie NH Mszczonowianka Mszczonów (b) : FC Tylice Kolejka 2 - 02.07.2024 Mszczonowianka Mszczonów (b) : ŁKS_ŁÓDŹ (b) Waleczne Serce : FC Tylice POPYRTANI : The Karakans FC Barcelona Lisowice : FC Oliwerpul Cargovia Kargowa : FC Belzack…

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 18 - 25.07.2024 mars : Ostróda Tigers F.C. (b) Kościan FC 2021 : Gäläktikös Klasyczny : Orlęta Luków FC Nowa Wieś : SSC Huragan Szczecin FC Emirates Tychy : Dream Team Gniezno (s) Kova United F.C. (s) : Redłovia Redło Trzy Korony Żarnobyl (b) : ASD Taurisano Calcio (s) Zabudowa FC : Słupia Black FC Baryła : KING ŁÓDŹ (b) Kolejka 19 - 27.07.2024 Ostróda Tigers F.C. (b) : KING ŁÓDŹ (b) FC Baryła : Słupia Black mars : Kościan FC 2021 Klasyczny : Gäläktikös FC Nowa Wieś : Orlęta …

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 1 - 01.07.2024 Ostróda Tigers F.C. (b) : mars Gäläktikös : Kościan FC 2021 Orlęta Luków : Klasyczny SSC Huragan Szczecin : FC Nowa Wieś Dream Team Gniezno (s) : FC Emirates Tychy Redłovia Redło : Kova United F.C. (s) ASD Taurisano Calcio (s) : Trzy Korony Żarnobyl (b) Słupia Black : Zabudowa FC KING ŁÓDŹ (b) : FC Baryła Kolejka 2 - 02.07.2024 KING ŁÓDŹ (b) : Ostróda Tigers F.C. (b) Słupia Black : FC Baryła Kościan FC 2021 : mars Gäläktikös : Klasyczny Orlęta Luków : FC Nowa W…

  • User Avatar

    051xdgG.png Kolejka 18 - 25.07.2024 thorrgall : KSG BARTEK LKS Uście Gorlickie : JELONKI Warszawa (b) Huta Jazz (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno FC KaRa KrAkOw : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń Stasin Red Devils (b) : Old Squad Żory (s) Liverpool (s) : Zryw Dabrowka (b) FLBZ (b) : Perła Bałtyku (s) kaliszfornia (b) : KS Iłżanka Baranów Orzeł Palowice : Łódzki K.S. (b) Kolejka 19 - 27.07.2024 KSG BARTEK : Łódzki K.S. (b) Orzeł Palowice : KS Iłżanka Baranów thorrgall : LKS Uście Gorlickie Huta Jazz (b) : …

  • User Avatar

    051xdgG.png Kolejka 1 - 01.07.2024 KSG BARTEK : thorrgall JELONKI Warszawa (b) : LKS Uście Gorlickie KS Zjednoczeni Trzemeszno : Huta Jazz (b) MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC KaRa KrAkOw Old Squad Żory (s) : Stasin Red Devils (b) Zryw Dabrowka (b) : Liverpool (s) Perła Bałtyku (s) : FLBZ (b) KS Iłżanka Baranów : kaliszfornia (b) Łódzki K.S. (b) : Orzeł Palowice Kolejka 2 - 02.07.2024 Łódzki K.S. (b) : KSG BARTEK KS Iłżanka Baranów : Orzeł Palowice LKS Uście Gorlickie : thorrgall JELONKI Warszawa (…

  • User Avatar

    YBUUAK8.png Kolejka 18 - 25.07.2024 Pro Gram : RWKS Sparta (b) TI AMORE : Chojniczanka Chojnice Fox River FC (b) : Tottenham Hotspur FC FC Cyganka : Liverpudlian FC La Fiorita (b) : C.F Wyspa (s) unia niećkowo (s) : LKS Czaszyn Real Madrid (b) : OGIEŃ CZARNKÓW⭐ (s) Villarreal Club de Fútbol : The Gunners PZPN Polska : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) Kolejka 19 - 27.07.2024 RWKS Sparta (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) PZPN Polska : The Gunners Pro Gram : TI AMORE Fox River FC (b) : Chojniczanka …

  • User Avatar

    YBUUAK8.png Kolejka 1 - 01.07.2024 RWKS Sparta (b) : Pro Gram Chojniczanka Chojnice : TI AMORE Tottenham Hotspur FC : Fox River FC (b) Liverpudlian FC : FC Cyganka C.F Wyspa (s) : La Fiorita (b) LKS Czaszyn : unia niećkowo (s) OGIEŃ CZARNKÓW⭐ (s) : Real Madrid (b) The Gunners : Villarreal Club de Fútbol Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : PZPN Polska Kolejka 2 - 02.07.2024 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : RWKS Sparta (b) The Gunners : PZPN Polska TI AMORE : Pro Gram Chojniczanka Chojnice : Fox River …

  • User Avatar

    9KqQdBN.png Kolejka 18 - 25.07.2024 Orkan Zapałów : Internazionale Wodzisław Śląski (b) FC.Jamajka : GIEKSA JASTRZĘBIE Jaga 1 : John Deere Team Lechia PG. : LKS Pogórze Bachórz KKS Kolejowy (b) : RTS 1910 Widzew Łódż menele mahonka (m) : LKS Victoria Głosków AC Milan Poland (b) : BuenosAmarenoS Dziki wschód : Wodnik Callander MJP Rybnik : Marsylia AFC (b) Kolejka 19 - 27.07.2024 Internazionale Wodzisław Śląski (b) : Marsylia AFC (b) MJP Rybnik : Wodnik Callander Orkan Zapałów : FC.Jamajka Jaga 1…

  • User Avatar

    9KqQdBN.png Kolejka 1 - 01.07.2024 Internazionale Wodzisław Śląski (b) : Orkan Zapałów GIEKSA JASTRZĘBIE : FC.Jamajka John Deere Team : Jaga 1 LKS Pogórze Bachórz : Lechia PG. RTS 1910 Widzew Łódż : KKS Kolejowy (b) LKS Victoria Głosków : menele mahonka (m) BuenosAmarenoS : AC Milan Poland (b) Wodnik Callander : Dziki wschód Marsylia AFC (b) : MJP Rybnik Kolejka 2 - 02.07.2024 Marsylia AFC (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (b) Wodnik Callander : MJP Rybnik FC.Jamajka : Orkan Zapałów GIEKSA J…

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 unia niećkowo 1 : 4 Jaga 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 2 : 6 John Deere Team menele mahonka (b) 3 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE Kolonia City (m) 0 : 6 FC.Jamajka MJP Rybnik (b) 3 : 0 Lechia PG. LKS Victoria Głosków 1 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż BuenosAmarenoS 4 : 0 Dziki wschód Wodnik Callander (b) 3 : 0 Orkan Zapałów LKS Pogórze Bachórz (b) 4 : 0 C.F Wyspa 2l4kuw2.png hJ49cDg.png 5u05SOW.png Mdrzpxn.png

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 AC Milan Poland 2 : 0 The Gunners (b) Tottenham Hotspur 1882 FC 0 : 2 PZPN Polska Marsylia AFC (b) 8 : 2 Pro Gram FC Cyganka (s) 8 : 0 CARLO FC Internazionale Wodzisław Śląski (b) 2 : 4 KKS Kolejowy Villarreal Club de Fútbol 4 : 0 Liverpool (s) Liverpudlian FC 4 : 0 TI AMORE Perła Bałtyku (b) 5 : 1 Old Squad Żory (s) LKS Czaszyn (b) 5 : 2 Chojniczanka Chojnice (s) 896xY3G.png z5eoLga.png d5K1sfh.png DHCrzAc.png

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 La Fiorita 4 : 0 Zagłębie Lubin2 (b) Real Madrid 5 : 0 Orzeł Palowice MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 1 LKS Uście Gorlickie (b) KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 2 : 4 Fox River FC FC Blanco (b) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 1 : 1 Kova United F.C. (s) Andrus (s) 1 : 7 RWKS Sparta (b) ASD Taurisano Calcio (b) 4 : 1 Dream Team Gniezno (s) FC KaRa KrAkOw (b) 1 : 4 thorrgall (s) JabBdzU.png Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprz…

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 FC Nowa Wieś 8 : 0 Gäläktikös mars 0 : 6 Stasin Red Devils FC Emirates Tychy 0 : 0 Stall Stalowa Wola FC Baryła (s) 0 : 2 Słupia Black ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) 1 : 5 Kościan FC 2021 Zabudowa FC 0 : 4 Huta Jazz (s) SSC Huragan Szczecin 6 : 0 Redłovia Redło Łódzki K.S. (b) 7 : 1 Orlęta Luków (s) Klasyczny (b) 2 : 6 kaliszfornia (s) ThyDQNt.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). vOnmcaR.png x0e0mED.png AIyqOjB.png

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 FC Belzacka II 2 : 0 Hugo Cargovia Kargowa 4 : 2 The Karakans Fc Puścina 0 : 3 Mistrzowie NH Zryw Dabrowka (s) 4 : 1 KSG BARTEK Leech Pozz (b) 0 : 6 Waleczne Serce FC Oliwerpul 2 : 5 FLBZ (s) FC Tylice 5 : 0 FC Barcelona Lisowice POPYRTANI (b) 4 : 0 soints (s) ŚwidDług (b) 0 : 7 JELONKI Warszawa (s) 1cnwn61.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Mistrzow…

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2024 FC Equ 4 : 0 Wawel Wirek Ostróda Tigers F.C. 9 : 1 KING ŁÓDŹ RKS Motor Lublin S.A 0 : 4 Mistrzowie z dzielnicy Vanessa Club (s) 0 : 2 K.S. Jaroslawiec (s) Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 11 GKS Bełchatów S.A. ŁKS_ŁÓDŹ 3 : 0 WOLNY LOS K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 4 Mszczonowianka Mszczonów GKS Andrzejewo 10 : 2 FC Rokita (s) Trzy Korony Żarnobyl 9 : 0 KS Górnik Konin (s) lCmLwNx.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rokita ukarany od…

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2024 GKS Andrzejewo 2 : 5 FC Equ KING ŁÓDŹ 6 : 1 Wawel Wirek Mistrzowie z dzielnicy 1 : 6 Ostróda Tigers F.C. K.S. Jaroslawiec (s) 12 : 2 RKS Motor Lublin S.A GKS Bełchatów S.A. 5 : 2 Vanessa Club (s) WOLNY LOS 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 4 ŁKS_ŁÓDŹ KS Górnik Konin (s) 2 : 1 K.S. Stary Wiśnicz (s) FC Rokita (s) 0 : 8 Trzy Korony Żarnobyl EADOYSA.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rokita ukarany odj…