Search Results

Search results 1-20 of 998.

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    Mewa - - Bar sportowy

    Post

    N 60 16 PL OP 60 16 PL LP 60 16 PL PP 60 16 PL BR 60 16 PL

  • User Avatar

    Bitwa Klanów 2024

    Mewa - - Bitwa Klanów

    Post

    Wylosowane Grupy Bitwy Klanów image.png

  • User Avatar

    Końcowe wyniki 37 sezonu ligi IVB Kolejka 34 - 17.06.2024 Hugo 0 : 5 Waleczne Serce The Karakans 0 : 4 KSG BARTEK Mistrzowie NH 1 : 1 FC Belzacka II Cargovia Kargowa 0 : 0 obustronny w/o FLBZ (s) Fc Puścina 0 : 4 FC Barcelona Lisowice Zryw Dabrowka (s) 3 : 0 JELONKI Warszawa (s) Leech Pozz (b) 0 : 4 soints (s) FC Oliwerpul 2 : 7 POPYRTANI (b) FC Tylice 0 : 0 obustronny w/o ŚwidDług (b) aDYGuyk.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany …

  • User Avatar

    Końcowe wyniki 37 sezonu II ligi Kolejka 34 - 6/17/2024 The Gunners (b) 2 : 4 KKS Kolejowy PZPN Polska 6 : 0 CARLO FC Pro Gram 6 : 1 AC Milan Poland Tottenham Hotspur 1882 FC 7 : 0 Liverpool (s) Marsylia AFC (b) 5 : 1 TI AMORE FC Cyganka (s) 3 : 0 Chojniczanka Chojnice (s) Internazionale Wodzisław Śląski (b) 12 : 2 Old Squad Żory (s) Villarreal Club de Fútbol 0 : 0 obustronny w/o Perła Bałtyku (b) Liverpudlian FC 1 : 3 LKS Czaszyn (b) CMdouwq.png UhVkpZG.png dYYDSMO.png xIfYw0q.png

  • User Avatar

    Końcowe wyniki 37 sezonu 1 ligi Kolejka 34 - 17.06.2024 Jaga 1 1 : 5 Lechia PG. John Deere Team 4 : 0 FC.Jamajka GIEKSA JASTRZĘBIE 7 : 2 unia niećkowo OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 2 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż menele mahonka (b) 7 : 1 Dziki wschód Kolonia City (m) 1 : 9 C.F Wyspa MJP Rybnik (b) 5 : 2 Orkan Zapałów LKS Victoria Głosków 0 : 4 Wodnik Callander (b) BuenosAmarenoS 6 : 2 LKS Pogórze Bachórz (b) rBE4Is0.png vYc6Nz0.png vQ589Ej.png YN1qvMO.png

  • User Avatar

    Końcowe wyniki 37 sezonu ligi IVA Kolejka 34 - 17.06.2024 Gäläktikös 2 : 7 Kościan FC 2021 Stasin Red Devils 0 : 2 Słupia Black Stall Stalowa Wola 0 : 6 FC Nowa Wieś mars 0 : 3 Huta Jazz (s) FC Emirates Tychy 0 : 2 Redłovia Redło FC Baryła (s) 0 : 2 kaliszfornia (s) ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) 0 : 5 Orlęta Luków (s) Zabudowa FC 2 : 5 Łódzki K.S. (b) SSC Huragan Szczecin 4 : 2 Klasyczny (b) tQLQ8DX.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). qfqtOJt.png FE…

  • User Avatar

    Końcowe wyniki 37 sezonu V Ligi Kolejka 34 - 6/17/2024 Wawel Wirek 0 : 3 GKS Bełchatów S.A. KING ŁÓDŹ 5 : 1 K.S. Jaroslawiec (s) Mistrzowie z dzielnicy 0 : 5 FC Equ Ostróda Tigers F.C. 3 : 0 WOLNY LOS RKS Motor Lublin S.A 2 : 8 Mszczonowianka Mszczonów Vanessa Club (s) 9 : 2 KS Górnik Konin (s) Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 7 FC Rokita (s) ŁKS_ŁÓDŹ 5 : 1 GKS Andrzejewo K.S. Stary Wiśnicz (s) 1 : 7 Trzy Korony Żarnobyl OlQozTn.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie)…

  • User Avatar

    Końcowe wyniki 37 sezonu 3 ligi Kolejka 34 - 17.06.2024 Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 0 obustronny w/o KS Iłżanka Baranów Orzeł Palowice 1 : 4 Fox River FC LKS Uście Gorlickie (b) 0 : 4 La Fiorita Real Madrid 5 : 0 Kova United F.C. (s) MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 3 : 0 RWKS Sparta (b) KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 3 : 0 thorrgall (s) FC Blanco (b) 4 : 0 Dream Team Gniezno (s) Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 6 : 0 ASD Taurisano Calcio (b) Andrus (s) 0 : 5 FC KaRa KrAkOw (b) H8y2rYQ.png Zespół FC KaRa Kr…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    Mewa - - Bar sportowy

    Post

    PP 60 17 Polska PP 60 16 Polska LP 60 17 Polska LP 60 16 Polska OP 30 17 Polska

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.06.2024 Kolejka 33 - 6/16/2024 FC Nowa Wieś 5 : 2 SSC Huragan Szczecin Słupia Black 6 : 2 Stall Stalowa Wola Kościan FC 2021 0 : 3 Stasin Red Devils Huta Jazz (s) 6 : 0 Gäläktikös Redłovia Redło 0 : 3 mars kaliszfornia (s) 4 : 0 FC Emirates Tychy Orlęta Luków (s) 0 : 5 FC Baryła (s) Łódzki K.S. (b) 7 : 0 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) Klasyczny (b) 0 : 4 Zabudowa FC 9dqyiUp.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). 9dqyiUp.png 9sxmTCu.png P…

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.06.2024 FC Belzacka II 1 : 3 FC Tylice KSG BARTEK 7 : 2 Mistrzowie NH Waleczne Serce 9 : 2 The Karakans FLBZ (s) 7 : 2 Hugo FC Barcelona Lisowice 1 : 5 Cargovia Kargowa JELONKI Warszawa (s) 9 : 2 Fc Puścina soints (s) 0 : 6 Zryw Dabrowka (s) POPYRTANI (b) 5 : 1 Leech Pozz (b) ŚwidDług (b) 0 : 0 FC Oliwerpul s8VdwsM.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Mistrzow…

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.06.2024 La Fiorita 7 : 2 Andrus (s) Fox River FC 5 : 1 LKS Uście Gorlickie (b) KS Iłżanka Baranów 3 : 1 Orzeł Palowice Kova United F.C. (s) 2 : 6 Zagłębie Lubin2 (b) RWKS Sparta (b) 2 : 4 Real Madrid thorrgall (s) 1 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) Dream Team Gniezno (s) 0 : 6 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) ASD Taurisano Calcio (b) 4 : 2 FC Blanco (b) FC KaRa KrAkOw (b) 1 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3JFkG03.png Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprz…

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.06.2024 FC Equ 4 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s) K.S. Jaroslawiec (s) 4 : 0 Mistrzowie z dzielnicy GKS Bełchatów S.A. 3 : 1 KING ŁÓDŹ WOLNY LOS 0 : 3 Wawel Wirek Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Ostróda Tigers F.C. KS Górnik Konin (s) 0 : 4 RKS Motor Lublin S.A FC Rokita (s) 2 : 8 Vanessa Club (s) GKS Andrzejewo 11 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946 Trzy Korony Żarnobyl 4 : 1 ŁKS_ŁÓDŹ VQTiAOb.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rokita ukarany odj…

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.06.2024 AC Milan Poland 1 : 0 Liverpudlian FC CARLO FC 0 : 10 Pro Gram KKS Kolejowy 2 : 0 PZPN Polska Liverpool (s) 0 : 5 The Gunners (b) TI AMORE 1 : 4 Tottenham Hotspur FC Chojniczanka Chojnice (s) 2 : 5 Marsylia AFC (b) Old Squad Żory (s) 0 : 5 FC Cyganka (s) Perła Bałtyku (b) 1 : 10 Internazionale Wodzisław Śląski (b) LKS Czaszyn (b) 3 : 0 Villarreal Club de Fútbol 1Ybcjwd.png 89xy5pM.png s6D3kYq.png vKZhhOk.png

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.06.2024 unia niećkowo 0 : 5 BuenosAmarenoS FC.Jamajka 2 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE Lechia PG. 0 : 5 John Deere Team RTS 1910 Widzew Łódż 1 : 5 Jaga 1 Dziki wschód 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐ C.F Wyspa 2 : 11 menele mahonka (b) Orkan Zapałów 9 : 0 Kolonia City (m) Wodnik Callander (b) 1 : 0 MJP Rybnik (b) LKS Pogórze Bachórz (b) 4 : 0 LKS Victoria Głosków RRZYzBo.png Z3DOE6c.png veRDYx1.png HimvGWo.png

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.06.2024 FC.Jamajka 6 : 2 unia niećkowo LKS Victoria Głosków 0 : 3 BuenosAmarenoS GIEKSA JASTRZĘBIE 2 : 4 Lechia PG. John Deere Team 7 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż Jaga 1 0 : 5 Dziki wschód OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 4 : 1 C.F Wyspa menele mahonka (b) 7 : 2 Orkan Zapałów Kolonia City (m) 0 : 12 Wodnik Callander (b) MJP Rybnik (b) 2 : 0 LKS Pogórze Bachórz (b) Ox7q4Qx.png i5iBFMz.png IYMIYyg.png 273bs2R.png

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.06.2024 CARLO FC 0 : 10 AC Milan Poland Villarreal Club de Fútbol 0 : 0 Liverpudlian FC Pro Gram 0 : 5 KKS Kolejowy PZPN Polska 4 : 0 Liverpool (s) The Gunners (b) 2 : 0 TI AMORE Tottenham Hotspur 1882 FC 5 : 2 Chojniczanka Chojnice (s) Marsylia AFC (b) 6 : 1 Old Squad Żory (s) FC Cyganka (s) 6 : 0 Perła Bałtyku (b) Internazionale Wodzisław Śląski (b) 4 : 0 LKS Czaszyn (b) jCm4Fc1.png psPYHn8.png uXpIb7T.png qD6Vwi5.png

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.06.2024 K.S. Jaroslawiec (s) 0 : 0 obustronny w/o FC Equ ŁKS_ŁÓDŹ 0 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s) Mistrzowie z dzielnicy 2 : 6 GKS Bełchatów S.A. KING ŁÓDŹ 3 : 0 WOLNY LOS Wawel Wirek 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów Ostróda Tigers F.C. 10 : 1 KS Górnik Konin (s) RKS Motor Lublin S.A 3 : 0 FC Rokita (s) Vanessa Club (s) 2 : 1 GKS Andrzejewo Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 8 Trzy Korony Żarnobyl GakQsZG.png Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Rok…

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.06.2024 KSG BARTEK 4 : 0 FC Belzacka II FC Oliwerpul 1 : 5 FC Tylice Mistrzowie NH 0 : 6 Waleczne Serce The Karakans 2 : 7 FLBZ (s) Hugo 1 : 1 FC Barcelona Lisowice Cargovia Kargowa 1 : 3 JELONKI Warszawa (s) Fc Puścina 1 : 1 soints (s) Zryw Dabrowka (s) 4 : 0 POPYRTANI (b) Leech Pozz (b) 5 : 0 ŚwidDług (b) 1dq8krX.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Mistrzow…

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.06.2024 Słupia Black 5 : 1 FC Nowa Wieś Zabudowa FC 2 : 5 SSC Huragan Szczecin Stall Stalowa Wola 0 : 3 Kościan FC 2021 Stasin Red Devils 8 : 2 Huta Jazz (s) Gäläktikös 0 : 0 obustronny w/o Redłovia Redło mars 1 : 4 kaliszfornia (s) FC Emirates Tychy 1 : 7 Orlęta Luków (s) FC Baryła (s) 0 : 0 Łódzki K.S. (b) ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (b) 1 : 0 Klasyczny (b) tYq2CR8.png Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). sdx65K9.png rVSs2UP.png DnXTSAQ.p…