Search Results

Search results 1-20 of 183.

  • User Avatar

    1. John Deere Team - Gorgoń89 2. BuenosAmarenoS - Olo96 3. MJP Rybnik - Paul 4. Fc.Jamajka - zimny69 5. The Gunners - SpecialOne 6. Kościan FC 2021 - zdzichu331988 7. RTS 1910 Widzew Łódź - Robin Lipski 8. Dziki wschód - John Wayne 9. menele mahonka - Mahon 10. Real Madrid / Mewa 11. thorrgall / thorrgall 12. Pro Gram - Kam 13. unia niećkowo /lokario 14. Orzeł Palowice / pep 15. KS Zjednoczeni Trzemeszno/ Bartek96lp

  • User Avatar

    RKS Motor Lublin S.A - RKSMOTOR

  • User Avatar

    BuenosAmarenoS/ Olo96

  • User Avatar

    Najlepsza "11"

    Bartek96lp - - Nowy FutbolCup

    Post

    Moja najlepsza jedenstka która odeszła na emerytury 07.12 Osiągnięcia: 2x Mistrostwo Ekstraklasy 1x Liga Mistrzów 3x Liga Europy 1x Puchar Mistrzów 3x Król strzelców Wygrana w turnieju specjalnym Wygrana w Pucharach FC (LM) TOP 1 rankingu ELO okupowane przez 34 dni. (Pierwszy raz wskoczyłem na prowadzenie w rankingu)

  • User Avatar

    1. woooojtaaaas / Kolonia City 2. michallisk / RWKS Sparta 3. Bartek96lp / KS Zjednoczeni Trzemeszno

  • User Avatar

    XI Turniej BTF-Serwer

    Bartek96lp - - Turnieje

    Post

    1. unia niećkowo 21 mln 2. John Deere Team 20 mln 3. Lechia PG. 10mln 4. LKS Czaszyn 10 mln 5. TI AMORE 10 mln 6. Plebania 5 mln (deklaracja na priv w grze) 7.✩Kolejowy Klub Sportowy✩ 10 mln 8. FC.Jamajka 15 mln 9. Dziki Wschód 20 mln 10. Skarp Granat 5 mln 11. FC Cyganka 10 mln 12. Stowarzyszenie BTF 60 mln 13. KS Zjednoczeni Trzemeszno 20 mln 14. Kolonia City 10 mln 15. Zryw Dabrówka 10 mln

  • User Avatar

    Klęska w Tiranie

    Bartek96lp - - Archiwum

    Post

    Historia kołem się toczy nawet w PZPN tak samo jak w tedy same afery

  • User Avatar

    Quote from kristofx5: “Tuta96 ten kolega chyba już nie gra ... pisze do niego w sprawie meczyku i nic.” Tak Tuta już nie gra

  • User Avatar

    Lista Uczestników - proszę o zapis według wzoru - Nazwa managera z gry oraz nazwa klubu, aby ułatwić mi pracę. Jako organizator zastrzegam sobie prawo nieuwzględniania osób niezapisanych według wzoru. Proszę kopiować wraz z tą informacją, aby każdy był świadom. 1. woooojtaaaas / Kolonia City 2. michallisk / RWKS Sparta 3. Bartosz / AC Milan Poland 4. Olo96 / BuenosAmarenoS 5. Jolka / TI AMORE 6. Zimny69 / FC.Jamajka 7. Dullux / Zryw Dabrowka 8. thorrgall / thorrgall 9. P3PSI / OGIEŃ CZARNKÓW 10.…

  • User Avatar

    Zapisy - Puchar FutbolCup

    Bartek96lp - - Archiwum

    Post

    1.Pro Gram - Kam 2. Grzegorzko - Dodosio 3. menele mahonka - Mahon 4. thorrgall - thorrgal 5. FC Cyganka - Dagmarina 6. BuenosAmarenoS - Olo96 7. KSG Bartek - ksg bartek 8. FC Blanco - bartrm 9. Villarreal Club de Futbol - Kielpik 10. Kova United F.C. - StephenForest 11. Dream Team Gniezno - The Special Schaft 12. Kościan FC 2021- zdzichu331988 13. szeklas - szymonox 14. FC BAYERN MÜNCHEN - seba 15. Wodnik Callander - szuwar 16. Orzeł Palowice - pep 17. Real Madrid - Mewa 18. Liverpudlian FC - K…

  • User Avatar

    Zmiana nazwy pozycji

    Bartek96lp - - Pomysły i propozycje

    Post

    W tej chwili już jest ciężko kupić dobrego LP to po co jeszcze dokładać kolejne pozycje. Ilość wartościowych juniorow też szału nie robi, a gdzie tu jeszcze kolejna pozycja do trafienia. Jak dla mnie pomysł słaby...

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja XI

    Bartek96lp - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1, Kolejka: 16 - 15.02.2023 18:00:00 Dream Team Gniezno vs. Villarreal Club de Fútbol 4:1 FC Mecha-Dzik vs. KKS Lech Poznan Pany 1:3 FC ZELÓW 2000 vs. Cazador 1:2 Ekstraklasa 4, Kolejka: 34 - 15.02.2023 18:00:00 Biegolas Koszalin vs. ZIAJOK FC 1:3 Słupia Black vs. Łódzki K.S. 4:1 2 Liga 485, Kolejka: 8 - 16.02.2023 18:00:00 Błękit Laguna vs. DAR-BUD 2 1:4 Fajnegoście vs. polanowice2019 1:4 BSV vs. KKS Unia Tczew 1:2 2 Liga 484, Kolejka: 9 - 16.02.2023 18:00:00 menele mahonka vs. IMMO…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja XI

    Bartek96lp - - Bar sportowy

    Post

    Liga Mistrzów (109) 13.02.2023 20:00:00 unia niećkowo - Jaga 1 1:3

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja XI

    Bartek96lp - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 5, Kolejka: 17 - 13.02.2023 18:00:00 Valiss vs. MGKS Huragan Pobiedziska 4:1 MARIANKI vs. Wirująca Piłka 2:1 FC ŁAMAGI vs. kaliszfornia 1:3 1 Liga 2, Kolejka: 13 - 13.02.2023 18:00:00 FİGHT CLUB vs. MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0:4 WSK LZS WOLUNIA vs. KS RTS 5:1 1 Liga 5, Kolejka: 6 - 14.02.2023 18:00:00 Huragan Wąpiersk vs. Wścieknięte Brytany 2:0 Stilon G vs. FC Pręczki 1998 1:3 FCwrobs4 vs. KS Wójcina 4:1 1 Liga 7, Kolejka: 24 - 14.02.2023 18:00:00 Bagniewko vs. FC Romulus 1:3 Dynamo …

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja XI

    Bartek96lp - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 82, Kolejka: 8 - 11.02.2023 18:00:00 Orzeł Palowice vs. LKS Uście Gorlickie 4:1 UKS Aszynbecher vs. Mlawianka Mława 1:3 Bobeman vs. Ks Kochanówka 1:4 Ekstraklasa 83, Kolejka: 6 - 11.02.2023 antek2142 vs. Cargovia Kargowa 1:5 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań vs. Pato(L)egia 4:1 1 Liga 3, Kolejka: 9 - 12.02.2023 18:00:00 FC Baryła vs. PC Milow 2:1 iskra1 vs. MSV Duisburg 5:1 Skoczek Jaworzno vs. LA Galaxy 6:2 1 Liga 4, Kolejka: 17 - 12.02.2023 18:00:00 Gks Krupiński Suszec vs. fc l…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja XI

    Bartek96lp - - Bar sportowy

    Post

    Bobeman - Manchester United F.C 5:1

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja XI

    Bartek96lp - - Bar sportowy

    Post

    1 liga 65 Kolejka: 24 - 09.02.2023 18:00:00 FC Bayern Monachium ! vs. KS Dynamik 1:2 Lewart Lubartów vs. FKS Stal Mielec 3:1 Fc Kludno Nowe vs. Hooligans Wągrowiec 1:3 3 liga Wielkopolskie 3 Kolejka: 24 - 09.02.2023 18:00:00 Rapid Lublin vs. CF FURIOZA 5:1 kks polonia vs. Wiejski Klub Sportowy "Rolnik Polski" 1:2 Ekstraklasa 6 Kolejka: 10 - 10.02.2023 18:00:00 Lechia PG. vs. Saturn Czeladź 4:1 The Karakans vs. KRS 1:2 STUDZIANKA vs. OGIEŃ CZARNKÓW 1:4 4 liga Dolnosląskie 1 Kolejka: 14 - 10.02.20…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja XI

    Bartek96lp - - Bar sportowy

    Post

    2 liga 2 Kolejka: 22 - 07.02.2023 18:00:00 Powiśle Ochodza vs. Wo(L)a Warszawa 3:1 LECH KONIN vs. Hałwex 1:4 RKS_HUWDU vs. Drunk-Team 5:1 1 liga 68 Kolejka: 10 - 07.02.2023 18:00:00 FC Equ vs. Kopacze FC 1:4 ACF Fiorentina 1926 vs. Milan Club Polonia 1:5 Ekstraklasa 80 Kolejka: 30 - 08.02.2023 18:00:00 TSK Orzeł Osiek vs STAL GENAS 1:4 Duma Katalonii vs. FC Zimnowianka 7:1 3 liga Podkarpackie 4 Kolejka: 24 - 08.02.2023 18:00:00 JASTRZĄB RUDA vs. Wiechowo 4:0 KKS Koluszki vs. 4F TEAM 4:1 Real Mad…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja XI

    Bartek96lp - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 63, Kolejka: 32 - 05.02.2023 18:00:0 Olimpia Gniew vs. Lks Rzeczyca Księża 1:4 Wadowice FC vs. Bug Wyszków II 2:1 LZS Wróblew vs. orły z ulnowa 1:0 1 Liga 64, Kolejka: 24 - 05.02.2023 18:00:00 Zenit Międzybórz vs. Monciak Sopot 1:3 FC KLAMOTKI vs. Fc Wesole Ziomki 5:0 Ekstraklasa 81, Kolejka: 19 - 06.02.2023 18:00:00 AS Roma. vs. FC ENERGIA 1:4 KS Krupnioki vs. ASD Taurisano Calcio 5:1 Hetman Żdżary vs. Turmoncka17 1:4 Ekstraklasa 2, Kolejka: 18 - 06.02.2023 18:00:00 Jazzmani vs. Real & B…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja XI

    Bartek96lp - - Bar sportowy

    Post

    GÓRNIK WOJKOWICE - Cargovia Kargowa 5:1