Search Results

Search results 1-20 of 998.

  • User Avatar

    Bitwa Klanów 2024

    Mewa - - Bitwa Klanów

    Post

    1/2 finału Bitwy Klanów Pierwszy mecz: BuenosAmarenoS 3:0 PZPN POLSKA Spotkanie rewanżowe: Awans: Pierwszy mecz: KKS Kolejowy 1:1 MJP Rybnik Spotkanie rewanżowe: Awans: Finał:

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 18.07.2024 The Karakans 5 : 0 Leech Pozz Mistrzowie NH 3 : 1 GKS Bełchatów S.A. (b) FC Tylice 3 : 7 Zagłębie Lubin2 (s) Andrus (s) 1 : 2 Cargovia Kargowa Hugo 0 : 0 FC Barcelona Lisowice FC Blanco (s) 3 : 0 POPYRTANI Waleczne Serce 8 : 0 FC Oliwerpul Mszczonowianka Mszczonów (b) 3 : 5 FC Belzacka II ŁKS_ŁÓDŹ (b) 2 : 4 soints PJYVdnR.png Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Z…

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 18.07.2024 mars 2 : 0 SSC Huragan Szczecin Zabudowa FC 0 : 2 Trzy Korony Żarnobyl (b) FC Baryła 0 : 3 Kova United F.C. (s) Dream Team Gniezno (s) 0 : 2 Orlęta Luków Redłovia Redło w/o 0 : 3 Gäläktikös ASD Taurisano Calcio (s) 2 : 0 Kościan FC 2021 Słupia Black 0 : 5 Klasyczny KING ŁÓDŹ (b) 2 : 2 FC Nowa Wieś Ostróda Tigers F.C. (b) 5 : 0 FC Emirates Tychy bd98uE3.png Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 p…

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 18.07.2024 Mistrzowie z dzielnicy 0 : 0 obustronny w/o K.S. Jaroslawiec KS Górnik Konin 3 : 0 WOLNY LOS FC Equ 0 : 5 Stall Stalowa Wola (s) Fc Puścina (s) 1 : 1 GKS Andrzejewo Vanessa Club 3 : 0 RKS Motor Lublin S.A ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) 1 : 1 K.S. Stary Wiśnicz ŚwidDług (s) 8 : 0 FC Rokita WOLNY LOS1 0 : 3 Wawel Wirek WOLNY LOS2 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946 uC0xuHV.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem…

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 18.07.2024 thorrgall 0 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń kaliszfornia (b) 0 : 3 FLBZ (b) Orzeł Palowice 6 : 2 Liverpool (s) Old Squad Żory (s) 0 : 7 KS Zjednoczeni Trzemeszno Zryw Dabrowka (b) 2 : 0 JELONKI Warszawa (b) Perła Bałtyku (s) 0 : 9 LKS Uście Gorlickie KS Iłżanka Baranów 0 : 3 Huta Jazz (b) Łódzki K.S. (b) 2 : 4 FC KaRa KrAkOw KSG BARTEK 0 : 3 Stasin Red Devils (b) 0UtY3Qz.png Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Old Squad Żory u…

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 18.07.2024 Pro Gram 9 : 1 Liverpudlian FC Villarreal Club de Fútbol 1 : 6 Real Madrid (b) PZPN Polska 5 : 2 unia niećkowo (s) C.F Wyspa (s) 2 : 7 Tottenham Hotspur FC LKS Czaszyn 3 : 0 Chojniczanka Chojnice OGIEŃ CZARNKÓW⭐ (s) 2 : 0 TI AMORE The Gunners 3 : 1 Fox River FC (b) Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 0 FC Cyganka RWKS Sparta (b) 6 : 0 La Fiorita (b) STNI5wB.png Zespół PZPN Polska ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). jTrNFXQ.png 2QWlyVT.png 8xndAtK.png

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 18.07.2024 Orkan Zapałów 0 : 2 LKS Pogórze Bachórz Dziki wschód 9 : 2 AC Milan Poland (b) MJP Rybnik 5 : 0 menele mahonka (m) RTS 1910 Widzew Łódż 2 : 9 John Deere Team LKS Victoria Głosków 2 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE BuenosAmarenoS 5 : 0 FC.Jamajka Wodnik Callander 1 : 5 Jaga 1 Marsylia AFC (b) 4 : 0 Lechia PG. Internazionale Wodzisław Śląski (b) 1 : 6 KKS Kolejowy (b) HFbVS6b.png Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). vGtAUHO.png OBzXDQb.png W4Wr7…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    Mewa - - Bar sportowy

    Post

    DP 50Q 17 PL DP 60Q 17 PL BR 60Q 17 PL PP 65Q 17 PL N 55Q 17 PL

  • User Avatar

    1. BuenosAmarenoS - Olo96 2. Jaga 1 - Piotr 12 3. MJP Rybnik - Paul91 4. RKS Motor Lublin S.A - RKSMOTOR 5. KS Zjednoczeni Trzemeszno - Bartek96lp 6. Orzeł Palowice - pep 7. Skarp Granat - skarp52 8. ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ - Lukas1922 9. FC.Jamajka- zimny69 10. thorrgall - thorrgall 11. LKS Uście Gorlickie - Islanders 12.PZPN Polska- Protection 13. Visca Catalunya - KONIU92 14. OGIEŃ CZARNKÓW⭐ - P3PSI 15. FC Blanco - bartrm 16. KSG BARTEK - ksg bartek 17. GIEKSA JASTRZĘBIE - Gieksiarz 62 18. D…

  • User Avatar

    Kolejka 12 - 16.07.2024 AC Milan Poland (b) 0 : 5 Orkan Zapałów menele mahonka (m) 0 : 7 Dziki wschód KKS Kolejowy (b) 0 : 3 MJP Rybnik LKS Pogórze Bachórz 8 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż John Deere Team 3 : 0 LKS Victoria Głosków GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 6 BuenosAmarenoS FC.Jamajka 3 : 0 Wodnik Callander Jaga 1 0 : 4 Marsylia AFC (b) Lechia PG. 4 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski (b) ppjByRB.png Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 3iFbNKN.png z7VT7hE.png W87fv…

  • User Avatar

    Kolejka 12 - 16.07.2024 FLBZ (b) 2 : 9 thorrgall Liverpool (s) 0 : 3 kaliszfornia (b) Stasin Red Devils (b) 1 : 0 Orzeł Palowice MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 8 : 0 Old Squad Żory (s) KS Zjednoczeni Trzemeszno 2 : 4 Zryw Dabrowka (b) JELONKI Warszawa (b) 10 : 6 Perła Bałtyku (s) LKS Uście Gorlickie 0 : 3 KS Iłżanka Baranów Huta Jazz (b) 1 : 5 Łódzki K.S. (b) FC KaRa KrAkOw 3 : 1 KSG BARTEK 7cEDmPl.png Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Old Squad Żory …

  • User Avatar

    Kolejka 12 - 16.07.2024 Trzy Korony Żarnobyl (b) 6 : 1 mars Kova United F.C. (s) 4 : 1 Zabudowa FC FC Emirates Tychy 0 : 4 FC Baryła SSC Huragan Szczecin 0 : 3 Dream Team Gniezno (s) Orlęta Luków 6 : 0 Redłovia Redło Gäläktikös 0 : 7 ASD Taurisano Calcio (s) Kościan FC 2021 3 : 0 w/o Słupia Black Klasyczny 1 : 3 KING ŁÓDŹ (b) FC Nowa Wieś 3 : 0 Ostróda Tigers F.C. (b) yvuftS5.png Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 p…

  • User Avatar

    Kolejka 12 - 7/16/2024 GKS Bełchatów S.A. (b) 3 : 1 The Karakans Zagłębie Lubin2 (s) 0 : 0 obustronny w/o Mistrzowie NH soints 2 : 7 FC Tylice Leech Pozz 2 : 5 Andrus (s) Cargovia Kargowa 4 : 1 Hugo FC Barcelona Lisowice 0 : 3 FC Blanco (s) POPYRTANI 0 : 0 obustronny w/o Waleczne Serce FC Oliwerpul 0 : 5 Mszczonowianka Mszczonów (b) FC Belzacka II 3 : 0 ŁKS_ŁÓDŹ (b) jUr8aUS.png Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1…

  • User Avatar

    Kolejka 12 - 16.07.2024 WOLNY LOS 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy Stall Stalowa Wola (s) 6 : 0 KS Górnik Konin Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 6 FC Equ K.S. Jaroslawiec 3 : 1 Fc Puścina (s) GKS Andrzejewo 2 : 2 Vanessa Club RKS Motor Lublin S.A 1 : 9 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) K.S. Stary Wiśnicz 2 : 0 ŚwidDług (s) FC Rokita 3 : 0 WOLNY LOS1 Wawel Wirek 3 : 0 WOLNY LOS2 qDySDiW.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 …

  • User Avatar

    Kolejka 12 - 16.07.2024 Real Madrid (b) 2 : 4 Pro Gram unia niećkowo (s) 1 : 1 Villarreal Club de Fútbol La Fiorita (b) 0 : 7 PZPN Polska Liverpudlian FC 0 : 7 C.F Wyspa (s) Tottenham Hotspur FC 6 : 2 LKS Czaszyn Chojniczanka Chojnice 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐ (s) TI AMORE 0 : 5 The Gunners Fox River FC (b) 0 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) FC Cyganka 1 : 4 RWKS Sparta (b) XF3YJ2P.png Zespół PZPN Polska ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). si3JAQ2.png Yfue6gn.png Zblrkwc.png

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2024 Orkan Zapałów 6 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż AC Milan Poland (b) 3 : 0 menele mahonka (m) Dziki wschód 0 : 2 KKS Kolejowy (b) MJP Rybnik 6 : 2 Lechia PG. LKS Victoria Głosków 1 : 1 LKS Pogórze Bachórz BuenosAmarenoS 4 : 1 John Deere Team Wodnik Callander 1 : 3 GIEKSA JASTRZĘBIE Marsylia AFC (b) 3 : 0 FC.Jamajka Internazionale Wodzisław Śląski (b) 3 : 1 Jaga 1 EjxWa0S.png Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). CRNXRQ6.png KKi1aMK.png Xjewt…

  • User Avatar

    Kolejka 12 - 15.07.2024 Pro Gram 8 : 1 C.F Wyspa (s) Real Madrid (b) 3 : 0 unia niećkowo (s) Villarreal Club de Fútbol 4 : 0 La Fiorita (b) PZPN Polska 5 : 1 FC Cyganka LKS Czaszyn 8 : 0 Liverpudlian FC OGIEŃ CZARNKÓW⭐ (s) 0 : 5 Tottenham Hotspur FC The Gunners 5 : 0 Chojniczanka Chojnice Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 0 TI AMORE RWKS Sparta (b) 0 : 2 Fox River FC (b) K50Crld.png Zespół PZPN Polska ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). rriKYeq.png KkGmzbJ.png XkJTv75.png

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2024 thorrgall 6 : 0 Old Squad Żory (s) FLBZ (b) 5 : 0 Liverpool (s) kaliszfornia (b) 4 : 1 Stasin Red Devils (b) Orzeł Palowice 0 : 3 FC KaRa KrAkOw Zryw Dabrowka (b) 1 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń Perła Bałtyku (s) 0 : 9 KS Zjednoczeni Trzemeszno KS Iłżanka Baranów 3 : 1 JELONKI Warszawa (b) Łódzki K.S. (b) 0 : 3 LKS Uście Gorlickie KSG BARTEK 0 : 2 Huta Jazz (b) oMyss4t.png Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - ANULOWANE. Zespół Per…

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2024 Mistrzowie z dzielnicy 1 : 7 Fc Puścina (s) WOLNY LOS 0 : 3 Stall Stalowa Wola (s) KS Górnik Konin 8 : 1 Lechia-Dzierżoniów1946 FC Equ 4 : 0 Wawel Wirek Vanessa Club 0 : 0 K.S. Jaroslawiec ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) 2 : 0 GKS Andrzejewo ŚwidDług (s) 7 : 1 RKS Motor Lublin S.A WOLNY LOS1 0 : 3 K.S. Stary Wiśnicz WOLNY LOS2 0 : 3 FC Rokita AnONtcO.png Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 …

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2024 The Karakans 1 : 4 Andrus (s) GKS Bełchatów S.A. (b) 0 : 4 Zagłębie Lubin2 (s) Mistrzowie NH 3 : 1 soints FC Tylice 0 : 3 w/o FC Belzacka II Hugo 5 : 2 Leech Pozz FC Blanco (s) 5 : 0 Cargovia Kargowa Waleczne Serce 3 : 0 FC Barcelona Lisowice Mszczonowianka Mszczonów (b) 10 : 1 POPYRTANI ŁKS_ŁÓDŹ (b) 6 : 0 FC Oliwerpul vXPjmPW.png Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezoni…