Search Results

Search results 1-18 of 18.

Hehe no widzę że Administracja tej gry to niski poziom. Jakiś dowód że była to ustawka nie ma. Więc niech administracja weźmie się za multikonta czołówki nie będę rzucał nazw klubów. Mateo mógł zagrać 7 nikt mu nie zabroni więc nie wiem o co ten lament...

1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine 2. Hen Terespol - Kielpik 3. LKS Ursus Dachnów - Janusz 4. The Karakans - Faza185 5.FC Blanco - bartrm 6. Livebird FC - dzelen 7. Polonia Bytom - Maciejewski 8. KFC Czumulungma - Gonczu 9. Dream Team Gniezno - The Special Schaft 10. Cazador - XiVv 11. Leech Pozz - lukasz7812 12. Galatasaray Stambuł - Mircea Lucescu 13. Mistrz Czaniec - Przemo97 14. GKS Zamczysko Odrzykoń - Kacper Panama 15. Andrus - kps 16. KING ŁÓDŹ - Stefan Slyowski 17. Celtic Glasgow - Ka…

Lipcowy Konkurs Fut Time News!

Casanowa - - Archiwum

1. LKS Pogorze Bachórz 2. Livebird FC 3. FC RYBNIK FULL

Ekstraklasa 1

Casanowa - - Archiwum lig

Ave, dnia 21 czerwca 2019 zakończyła się historyczna 1 Ekstraklasa polskiego serwera futbolcup. Zwycięzcą został *Stilon Gorzów* reprezentujący barwy BTF. Walka była zacięta do ostatniej kolejki o mistrzostwo walczyły 3 ekipy wspomniany *Stilon Gorzów*, Black Devils oraz Internazionale Wodzisław Śląski. Mistrz *Stilon Gorzów* przegrał z iBuyPower 0:1, natomiast w meczu bezpośrednim faworytów o mistrzostwo padł remis 1:1 co spowodowało, że to Niko został 1 mistrzem Ekstraklasy. Zadecydował bilans…

Ektraklasa 2

Ja oczywiscie stawiam na swoich. 1. Tuciak United Team 2. Łęg Łowce 3. FC RYBNIK FULL

Ave, Niemczyc łobuzie co zrobiłeś, co do decyzji Lokario prawidłowa zapomniałem taktykę zmienić przypomniało mi sie jak grałem mecz do Ligi Symulacyjnej o godz 12:00. Jeszcze jedna kwestia można sobie łatwo sprawdzić raporty z ekstra, Oldboy to Ty w 1 meczu zbiłeś mi bona, w 2 przyznaje dostałem czerwoną. Kto ma raporty niech sobie prześledzi to ja kosy dostawałem w pierwszych meczach, a że dwa mecze zagrałem bardziej agresywniej już awantura i obrażanie się Oldboya. Chciałem tu przeprosić Tutę …

Ekstraklasa 1

Panowie musicie sie pogodzić Niko będzie mistrzem:)

Czerwcowy konkurs Fut Time News!

Casanowa - - Archiwum

1.Legia - 1916 2.Black Devils 3.Tottenham Hotspur 1882 FC

Gratulacje dla finalistów i powodzenia w finale. Niemczyk kto byl tym faworytem hm

Ave zakończył się turniej symulacyjny między BTF - G-8. Zwycięzcą zostało BTF: zyj9k7.jpg Wynikiem: 196 - 85 Klasyfikacja indywidualna: BTF 59vkfp.png G-8 258885t.png Bramki: 165 - 76 BTF 74 - 163 G-8 Wszystkim dziękuję za uczestnictwo w turnieju. Gratulacje dla BTF całego, a także za G-8 za znalezienie czasu oraz grę fair play.

Ave. Jak się nie mylę to dwa mecze Juve Sparta i Gladiatorzy Ajax ZwD

Ave, proszę o uzupełnienie meczy, pytanko do G-8 co z MKS Dynamo Elbląg? Ma czas do 15 stycznia. Jeśli nie da rady będą walkowery.

Ave dzisiaj rozpoczął się turniej symulacyjny między stowarzyszeniami BTF i G-8. Każde stowarzyszeniu wystawiło 7 reprezentantów. Zaczynamy od dzisiaj dlatego, że dopiero wątek został dodany o tej porze, mecze 1 kolejki są wydłużone do jutra. Gramy codziennie mecz i rewanż. Bez żadnych finałów, 7 zespołów BTF przeciwko 7 G-8. Na końcu zostaną zrobione dwie tabele BTF i G-8 zaś podliczone punkty w oby dwóch grupach i podany wynik. Wyniki będą podane do 13 stycznia 2019r. z powodu mojego wyjazdu n…

ekstraklasa

tak awansują

Wygranie LM przez Juventus:) Życzę Wesołych Świąt wszystkich graczom futbolcup.

Juventus Turyn

Oczywiscie Ronaldo nie wiem za co dali Modriciowi tą ZP ale widać to po grze Realu teraz bez Ronaldo ligi mistrzow nie bedzie przez kolejne 10 latt