Search Results

Search results 1-20 of 194.

Sabah erkenden karınca kararınca gözlerimi sırayla yıkayınca uyanabildim ve anladım ki lenslerim ıslandı ama üzülmedim fakat keyifsizdim nedenini bilmiyordum sanki

İstifa dilekçesi marques red edildi bile ancak forumdaki üyeler halaa heycanlı mutlu bir o kadar sevinçli ama kalpler sevinçle parçalanıyor fakat ancak lakin ölüm kapıyı tıktıklayınca hiçkimse evden dışarı çıkamayacak

aaa

melekmete - - Etkinlikler

çok güzel uygulamalar..heyecan verici düşünenlerin yapanların eline saglik

4.hafta tahmin yarışması

melekmete - - Etkinlikler

Takim Adı: melekmete Menejar Adı: melekmete1903 15.09.2019 ALANYASPOR-FENERBAHÇE A.Ş.1-2 TRABZONSPOR A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-BEŞİKTAŞ A.Ş. 0-3 GALATASARAY A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş. 2-0 ANTALYASPOR A. İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-0 YUKATEL DENİZLİSPOR-KONYASPOR 2-0 MKE ANKARAGÜCÜ-BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-GÖZTEPE A.Ş. 3-2

sifre

melekmete - - Oyun Hatalari

oyuna giremiyorum...sifrem mi çalındı acaba...isin garibi giriş bilgileri otomatik geliyordu şifremi unuttum giremiyorum...yardımcı olabilirmisiniz

melekmete 30.08.2019 20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-1 20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-0 31.08.2019 19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 2-0 21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-3 21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-1 01.09.2019 19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-3 19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-1 21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 2-2 21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 2-1

İstifa dilekçesi marques red edildi bile ancak

almanya kadar güzel ülke futbolda hayasızca hareketler iffet mücadele için önemli ancak maçlardaki futbolcuların performansları gitgide azalarak kuşlarıda dünyada yaşamak

para ödülü

melekmete - - Oyun ile ilgili Önerileriniz

gerçekten harika olacak... ayrıca şampiyonluk primi de eklenmeli süperlig 1.70 2.50 3.30 2.Lig 1.50 2.30 3.20 3.Lig 1.30 2.20 3.15 Bal ligi paraya en fazla ihtiyaç olunan lig 1.40 2.30 3.20 süper amatör paraya en fazla ihtiyaç olunan lig 1.30 2.20 3.15 1.amatör paraya en fazla ihtiyaç olunan lig 1.30 2.25 3.15 2.amator paraya en fazla ihtiyaç olunan lig 1.40 2.30 3.20

slmlar

melekmete - - Oyun Özel Sohbeti

mübarek ramazan ayında kimsenin sesi çıkmıyor...iftar sahur derken millet bayılıyor

Quote from Tersinli: “Oyuna dönüp donememe kararsızlığında kaldım son durum beni biraz üzdü turnuvama ne katılan oldu nede soran aynı şekilde hazırlık maçı gelir olmaması takımı sıkıntıya sokar halbuki ben daha iyi uğraş sonrasında size katkım olur dedim ama oyuna çok fazla ilgi olmayınca bu duruma gelmiş” sıkma canını turnuvan dolar ben girdim bile..hayirli geceler

almanya kadar güzel ülke futbolda hayasızca hareketler iffet mücadele için önemli ancak maçlardaki futbolcuların performansları gitgide

Elit Menajerler Klanı

melekmete - - Klanlar

Quote from aaasss: “Radyo istasyonunda bişey yapilmıyorki hergun yok denecek kadar bir gelir getiriyor diye biliyorum amirim” o zaman hikaye desene

slm

melekmete - - Klanlar

arkadaşlar radyo istasyonundan nasıl para kazanabilirim ne yapmam lazım....ayrica sadece hamburger satılıyor neden acaba

almanya kadar güzel ülke futbolda hayasızca hareketler iffet mücadele için önemli ancak

aaa

Quote from Ahmet: “Arkadaşlar, hepinize keyifli günler diliyorum . Uzman sorunuz geliyor . Kayıt yaptırdığım turnuvadan nasıl çıkabilirim ? Sağ olsun Oğuzhan kardeşim beni Elit Menajerler Turnuvasına davet etmiş. Ancak aynı tarihte başka bir turnuvaya kayıt yaptırmıştım. Yani ? kayıt yaptırıp kaydı iptal ettiremiyorsam patates mi olduk ?” sağolsun bana da göndermiş bende cips oldum gitti güzelim turnuva geçmiş olsun ahmetim

Quote from OsmanDALKILIC: “Bedafeye biz bişey sahibi olamadık bugüne kadar milletin şansı açık allah bizi ne kadar çok seviyor ya helall” şükürler olsun

Quote from Ahmet: “Quote from melekmete: “Quote from aaasss: “Quote from melekmete: “Quote from aaasss: “Devriye at geçer” ben devriye atmıyorum amirim atanları takip ediyorum :)))))” İşsizliktendir o zaman amirler yatar genelde :)” :)))” Yok ya. Öyle değil.” kral naber nasılsın

Quote from AkinUzgul: “Günaydın” mrb güzel insan

Kelime İle Cümle kur (!)

almanya kadar güzel ülke