Search Results

Search results 1-20 of 202.

Quote from SUGAREMRO: “Durmuş Hocam selamlar, 3 ay geçmiş üzerinden konuyu horlatayım dedim :)” Aleyküm selam Emrah iyi yaptın ama bu konu ile ilgili şuan için bir çalışma yok.

Karan, Toygar OR 575 27 Oyuncu satılıktır.

menajer adı: juninho123 1 Doğru Menejer adı: management 2 Doğru Menejer: aveli 2 Doğru Menajer Adı: Fatih Reis06 1 Doğru menajer adı: OsmanDALKILIÇ 1 Doğru Menejer Adı: Hasan Hüseyin EZERGEÇER 1 Doğru Menejer : hatser 1 Doğru Menejer: mehmetdnmzic 1 Doğru Menajer adi; nuri_34 2 Doğru menajer adı: bayram43 1 Doğru menajer adı: F Turan 1 Doğru Menajer: risayyy 1 Doğru Menajer : En büyük 1 Doğru Menajer: mye25 1 Doğru

Quote from vista1: “09.11.2019 15:00 Gençlerbirliği - Kayserispor 2-1 17:30 Sivasspor - Konyaspor 1-1 17:30 Çaykur Rizespor - Antalyaspor 1-2 20:00 Gaziantepspor - Galatasaray 1-3 10.11.2019 14:00 Göztepe - Yeni Malatyaspor 0-0 16:30 Trabzonspor - Alanyaspor 2-1 19:00 Başakşehir - Ankaragücü 3-1 19:00 Beşiktaş - Denizlispor 0-1 takım adı Radyolojispor menejer adı : muson ruzgarı” Saati kaçırdığınız dan dolayı tahmininiz geçersizdir

Quote from Mutlu43: “Uzayacak inşallah” Uzamayacak malesef. Yeterli süre tanın dı bu konuda. 02 Şubat 2020 de bitiyor.

Quote from Ahmet: “Quote from ÇARŞI33: “Quote from Ahmet: “Hayırlı Kandiller Arkadaşlar. Dualarımızın kabul olması dileklerimle . ÇARŞI33 Modaretör Kardeşimin dikkatine. 10. Hafta Süper Lig Tahmin Yarışmasında Yazdığım iki tahmin; 17.30 Alanyaspor 0 – 0 Başakşehir 20.00 Ankaragücü 1 – 2 Gaziantep FK Tahminlerinde bulunmuş olmama rağmen Kazananlar listesinde Adımı göremedim. Muhtemelen gözden kaçmış. Kontrol ederseniz sevinirim. !0. Hafta Tahmin Sayfası kapatıldığı için buradan yazmak zorunda kal…

Quote from Ahmet: “Hayırlı Kandiller Arkadaşlar. Dualarımızın kabul olması dileklerimle . ÇARŞI33 Modaretör Kardeşimin dikkatine. 10. Hafta Süper Lig Tahmin Yarışmasında Yazdığım iki tahmin; 17.30 Alanyaspor 0 – 0 Başakşehir 20.00 Ankaragücü 1 – 2 Gaziantep FK Tahminlerinde bulunmuş olmama rağmen Kazananlar listesinde Adımı göremedim. Muhtemelen gözden kaçmış. Kontrol ederseniz sevinirim. !0. Hafta Tahmin Sayfası kapatıldığı için buradan yazmak zorunda kaldım. İyi oyunlar.” Ahmet bey Doğrudur 2 …

Quote from management: “Yeni başlık açmamak için bu konuyu kullanıyorum. Sormak istediğim şey açtığımız bir konu başlığında ilk sayfada yer alan "Konuyu Düzenle" seçeneğine tıkladığımda herhangi bir düzeltme yaptırmıyor. Herhangi bir düzeltme ekranı açılmıyor. Bu kullandığım tarayıcıdan kaynaklanan bir durum mu? Yoksa bir hata mı?” Hata değil o düzenle seçeneği görevli arkadaşlar için geçerli.

Quote from AkinUzgul: “18 bitti artık 19 oldum :D. Iyi gecelerrr :D” Doğum günün kutlu olsun.

Quote from Raging Bull: “Turnuvadan elenmişim. İsterseniz oyunun en güçlü takımı olun, ummadığınız taş baş yarabiliyor Turnuva ve simülasyon maçlarında şans faktörünün lig maçlarına göre çok fazla olduğunu düşünüyorum, ve bu gerçekten oyundan soğutan bir durum. Umarım turnuvayı gerçekten gücü, dizilişi ve taktiğiyle hakeden takımlar kazanır.Herkese bol şans.” Geçmiş olsun güzel kadron vardı şans işte. Ben de TFF 2 ligde ilk maçta elendim 4 - 5 penaltı atışları sonucunda. İpi göğüslerim diye düşü…

Bu haftaki tahmin yarışmamız başlamıştır. Her doğru tahmin için 3.000.000 € Kazanın. Derby Maçlarına özel ödül 5.000.000 € Maç skor tahminlerinizi yorum olarak atınız. MENAJER adınızı da yazmayı unutmayınız. Menajer adı yazılmayan tahminler "GEÇERSİZ" sayılacaktır. Bu haftaki yarışmamızın bitiş tarihi: 08/ 11 / 2019 Saat 19:00 08.11.2019 20:30 Fenerbahçe - Kasımpaşa 09.11.2019 15:00 Gençlerbirliği - Kayserispor 17:30 Sivasspor - Konyaspor 17:30 Çaykur Rizespor - Antalyaspor 20:00 Gaziantepspor -…

Menejer : hatser 1 Doğru Menjeer adı=Emre090814 1 Doğru Menejer: memoli4179 1 Doğru Menejer: Muson Ruzgari 1 Doğru Menajer: oziboz 1 Doğru Menejer adı: management 3 Doğru Menejer: aveli 1 Doğru menejer adı : muhammed 05 1 Doğru Menajer: İbrahim1980 1 Doğru menejer : chucky kral 2 Doğru menejer adı : aksoy_lu 2 Doğru Menejer Adı : Hasan Hüseyin EZERGEÇER 2 Doğru menejer: Akın Üzgül 1 Doğru Menajer: En büyük 1 Doğru Menajer adı: ibrA11 1 Doğru Menajer Adı: Fatih Reis06 1 Doğru Menejer: AKİF MESÇİ …

Quote from management: “Bu tarz turnuvaların düzenlemesi taraftarıyım ancak isim konusunda takıldım. Turnuvanın adı birkaç gün once kutladığımız Cumhuriyeti Bayramı Turnuvası şeklinde ya da Cumhuriyet Kupası şeklinde yapılabilirdi diye düşünüyorum. Bu tarz özel turnuvalarında sayısının arttırılmasından yanayım..” İsimleri biz veremiyoruz maalesef. Alman menşe ili oyun olunca isimleri onlar ayarlıyor. bütün oyun oynayan ülkelerde kuruldu turnuva. Daha eskilerden bu tarz turnuvalar kurdurabiliyord…

9. hafta ödülleri hesaplara aktarılmıştır.

Quote from EmreInce: “Ulusu, Umut OL 352 yaş:21 Takım adı: Yıldızlar Klübü Menejer adı: electroworlds gençlik bitiş tarihi: 01.11.2019 sözleşme imzalama tarihi: 30,10,2019 Ruiz Arjona, Enrique Eugenio DI 348 yaş:19 gençlik bitiş tarihi: 03.11.2019 sözleşme imzalama tarihi: 30,10,2019 ” Oyuncuların güçlerini daha düzgün daha anlaşılır yazabilirsek bizim içinde çok daha iyi olur. Mesala 348 değilde 345 veya 350 olarak bildirim yapalım

Quote from AKSOY_LU: “ç.rize-ankaragücü: 3-1 sivas-antalya: 3-1 gazişehir-alanya: 2-2 fenerbahçe-konya: 3-0 y.malatya-kayseri: 1-2 gençlerbirliğ-denizli: 3-2 göztepe-kasımpaşa: 2-1 bjk-galatasaray: 1-1 başakşehir-trabzon: 2-2” Menajer adınızı yazmadığınız için tahminleriniz geçerli sayılmadı.

Bu haftaki tahmin yarışmamız başlamıştır. Her doğru tahmin için 3.000.000 € Kazanın. Derby Maçlarına özel ödül 5.000.000 € Maç skor tahminlerinizi yorum olarak atınız. MENAJER adınızı da yazmayı unutmayınız. Menajer adı yazılmayan tahminler geçersiz sayılacaktır. Bu haftaki yarışmamızın bitiş tarihi: 01/ 11 / 2019 Saat 19:00 1 Kasım Cuma 20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 2 Kasım Cumartesi 15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 17.30 Alanyaspor – Başakşehir 17.30 Trabzonspor – Göztepe 20.00 Antalyasp…

Aleyküm selam 8. hafta tahmin ödülleri hesaba yatmıştır.

Menajer: oziboz 1 Doğru menajer : chucky kral 1 Doğru Menejer : hatser 1 Doğru Menejer adı: management 1 Doğru Menejer adı=Emre090814 1 Doğru Menejer= aveli 1 Doğru Menajer adı:Sugaremro 2 Doğru Menejer: ekirpitci 1 Doğru menajer adı : aaasss 1 Doğru menajer : haciyanki 1 Doğru menajer adı : AKİF MESÇİ 1 Doğru Menajer: En būyūk 1 Doğru Menejer: memoli4179 1 Doğru Menajer: mye25 1 Doğru Menejer adı: bayram43 2 Doğru Menajer Adı: OsmanDALKILIÇ 1 dOĞRU Menajer: blotfoul city 1 Doğru Menajer: mutlu4…

Satılık topcular

ÇARŞI33 - - Satılık

Quote from Mutlu43: “Yok durmuş kulla miyordum yeni aldım 3 tane oh var bir dd var 16 yaş onları yükseltmek için aldım bir 65 olan kredi varmotivasyon o nasıl” 24 saat geçerli % 5 güç arttırımı yani doping onu zorlu maçlarına verebilirsin. Ama maç sonu kontrollerinde yakalanırsa oyuncuların ceza alır.