Search Results

Search results 1-14 of 14.

Sun skoro już tak tutaj przytaczasz regulamin, to przytocz mi jeszcze jego jedną część. Co miałby zrobić Rodoxim w sytuacji kiedy wiedziałby co zamierza Mateo? Tego w regulaminie nie ma, na dobrą sprawę Rodo mogło cały dzień nie być w grze, a że Mateo wystawił 7 zawodników to tylko jego widzimisię

Druga sprawa, mmysla (i nie tylko on) przez bardzo długi czas oddawał mecze by grac w niższej lidze. Z tego korzystały inne zespoły, które dzięki niemu awansowały lub utrzymaly się w danej lidze - za to powinien być ban bo działał umyślnie.

Pierwsze pytanie, czy są dowody na to, że Rodoxim miał jakiś wpływ na wystawienie przez Mateo 7 zawodników? Jeżeli macie możliwość sprawdzenia wiadomości w grze i nie ma tam na ten temat ani jednej wzmianki to ban jest bezpodstawny. Równie dobrze mogę Tobie Heteroklates w Ekstraklasie wystawić 7 juniorow i napisać do supportu że pisałeś do mnie poza grą bo chxesz awansować do LE (przykład). Nie wiem kto daje te bany, ale powinien zmienić leki

III Turniej BTF-Serwer - rozgrywki

basto993 - - Turnieje

1. unia niećkowo / lokario / 5 milionów 2. Łęg Łowce / Niemczyc / 5 milionów 3. KS Kretovia / Kret / 2,5 mln 4. FC RYBNIK FULL - 10 mln 5. Fopa i Nietakt - 5 mln 6. Twister - 1mln 7. Orly z Elblaga / Emdeys - 1mln 8. LKS Czaszyn / kozuszi - 1 mln 9. Victoria Pomorzowice / Radek25 - 1 mln 10. thorrgall /thorrgall - 2,5 mln 11. Chelsea KnO FC / MateoDiStefano - 1mln 12. 9kompania - 2 mln 13. Cargovia Kargowa - 1mln 14. La Fiorita - 3mln

1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine 2. Hen Terespol - Kielpik 3. LKS Ursus Dachnów - Janusz 4. The Karakans - Faza185 5.FC Blanco - bartrm 6. Livebird FC - dzelen 7. Polonia Bytom - Maciejewski 8. KFC Czumulungma - Gonczu 9. Dream Team Gniezno - The Special Schaft 10. Cazador - XiVv 11. Leech Pozz - lukasz7812 12. Galatasaray Stambuł - Mircea Lucescu 13. Mistrz Czaniec - Przemo97 14. GKS Zamczysko Odrzykoń - Kacper Panama 15. Andrus - kps 16. KING ŁÓDŹ - Stefan Slyowski 17. Celtic Glasgow - Ka…

1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine 2. Hen Terespol - Kielpik 3. LKS Ursus Dachnów - Janusz 4. The Karakans - Faza185 5. FC Blanco - bartrm 6. Livebird FC - dzelen 7. Polonia Bytom - Maciejewski 8. KFC Czumulungma - Gonczu 9. Dream Team Gniezno - The Special Schaft 10. Cazador - XiVv 11. Leech Pozz - lukasz7812 12. Szachtar Donieck - Niko Kovac 13. Mistrz Czaniec - Przemo97 14. GKS Zamczysko Odrzykoń - Kacper Panama 15. Andrus - kps 16. KING ŁÓDŹ - Stefan Slyowski 17.Celtic Glasgow - Kameleon …

Ektraklasa 2

basto993 - - Archiwum lig

Uuu widzę piękne słowa. Nie trzeba być wybitnie uzdolnionym by się domyśleć co miałeś na myśli mądry człowieku

Ektraklasa 2

basto993 - - Archiwum lig

Quote from martinomartinez: “Liga ciekawa, ja raczej nie wygram, chyba ze panowie z pewnego stowarzyszenia z wszystkimi na ostro jada Ps. Pozdro z wakacji, wlasnie wracam :)” Martino jaki Ty jesteś ******. Niko wygrał bo po prostu był najlepszy i skoncz snuć jakieś głupie teorie.. Milten trzymam kciuki za wygraną ___ @basto993 a Ty skończ prowokować innych użytkowników. Ostrzeżenie. Pozdrawiam dzelen

Lipcowy Konkurs Fut Time News!

basto993 - - Archiwum

1. FC RYBNIK FULL 2. Tuciak United Team 3. LKS pogórze bachorz

Liga Towarzyska - dyskuje

basto993 - - Liga towarzyska

Klub RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita

Liga Towarzyska - dyskuje

basto993 - - Liga towarzyska

Torcida - nie wysłał zaproszenia na MT 22.04 Szukam kogoś innego Balasport Ostrów - nie widze takiego zespołu ( mecze przedsezonowe) RTS Zorza Świeligów - to co wyżej FC WALEC Dobrodzień - to samo

Bardzo prosty i dobry pomysł

Celem jest awans do ekstraklasy i zbudowanie jak najmocniejszego składu dzięki trenowaniu juniorów. Drugi cel to jak najlepsze reprezentowanie BTF w lidze towarzyskiej

Według mnie najlepszym zawodnikiem w tym roku był Cristiano Ronaldo