Search Results

Search results 1-20 of 41.

Bölükbasi, Pars FO 305 (+5) 20 0 0 0 12.10.2019 susurlukspor2 teşekkürler

Hocazâde, Yekta DI 350 19 0 0 0 24.09.2019 susurlukspor2 teşekkürler..

Bayar, Barýþ OD 370 (+5) 20 0 0 0 11.09.2019 henüz sözleşme imzalamadım . bakmanız gerekiyorsa. ilerleyen saatlerde sözleşme imzalıcam. takım adı susurlukspor2

ALANYASPOR-FENERBAHÇE A.Ş. 2-2 TRABZONSPOR A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-1 GALATASARAY A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş. 4-0 ANTALYASPOR A.Ş.-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-2 YUKATEL DENİZLİSPOR-KONYASPOR 1-1 MKE ANKARAGÜCÜ-BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-GÖZTEPE A.Ş. 1-2

FUTBOLCUP KAPANİYORMU

susurlukspor2 - - Futbolcup TR

hediye verilen kredilere takan arkadaşlar olmuş. bence yanlış bi açıklama olmuş. bu krediyi düzgün doğru kullanan arkadaşlar da vardır aramızda. bence ara ara yapılması kafi

Genç oyuncu sorunu

susurlukspor2 - - Futbolcup TR

şansına. ne zaman geleceği belli olmaz sabredeceksin. ben diğer ülkelerdede oynuyorum. bazı ülkelerde bu durum bendede oluyor gelmiyor 20 gün bekliyorum nerdeyse sonra bir gelmeye başlıyor arka arkaya

Multi Hesaplar Hakkında

susurlukspor2 - - Haberler

susurlukspor2/susurlukspor2 semih10 / Susurluk Kayıkçıspor biri benim biri kardeşimin takımı sizden önceki yönetimde bu konuyla ilgili sayfa açmıştı. güncellenecek olması iyi olmuş.

Lig ile Sıkıntı

susurlukspor2 - - Oyun Hatalari

Spor Toto 3.Lig İstanbul 2 de aynı sorun var toplam 19 takım var. 5 tanesi 26 maç oynamış haldeydi lig başlarken. aynı sorun Spor Toto 3.Lig İstanbul 1 de olmuş. orda da 5 takım 26 maç oynamış şekilde . büyük ihtimal lig bitene kadar o ligde kalacaklar ve hiç maç yapmadan bekleyecekler. . Spor Toto 3.Lig yani eski adıyla 2.lig b kategorisinde ciddi bir sorun var yönetimin bunu bir an önce çözmesi lazım aksi durumda Spor Toto 3.Lig de diğer gruplarda da aynı sorun yaşanacak

merhaba arkadaşlar oyunun acilen reklam yapılması lazım. Oyunun sahipleri ileriki dönemde reklam yapılacağını belirtiyorlar ama bana kalırsa onlar reklam yapana kadar çok geç olacak.. şu an sıkıntısını çekmiyoruz ama ileriki dönemde oyunu bırakanlar olduğunda liglerde çok büyük sıkıntı yaşanacak. kimse bişey yapmıyorsa en azından biz mi bişey yapsak diye düşündüm . oyunda ve forumda sosyal medyayı çok iyi kullanan arkadaşlar vardır. instagramda twitter da vs. futbolcup.net ismini kullanarak taki…

öğlen gördüm bu konuyu yazacaktım tam az önce oyuna girdim değişmiş isimler güzel olmuş

Puan durumu

Quote from Tersinli: “hangi lig bu bahsettiğiniz” 2.lig b istanbul 2 den bahsetmiş arkadaş. 19 takım gözüküyor 14 takımın olması gereken ligde.

Puan durumu

yeni server ne zaman geliyor Adem abi ?? güncellememi var

haklısın katılıyorum . 150-160 aktiften düşüldü ve düşmeye devam ediyor online sayısı. martta oyunun açılmasıyla yeni kullanıcılar çoktu. amatör ligde 45 grup vardı şu an 22 grup var. tamam amatör den devamlı 3.lig c ye takım yükseliyor ama yeni katılımlarla amatör ligde çark devamlı dönmeli. çünkü üst ligleri besleyen yer amatör lig. 3.lig kategorilerinde de daha eksilme olacak kadroları yaşlı olduğu için toparlanamıyorlar sanırım sezonları bitince oyuncuları gidiyor ve dağılıyorlar. her gün en…

Oyun adaleti...

Kızıltan demek istediğimi tam olarak anlamadın galiba. oyuncu kopyalamak ayrı bişey kredisi olan kopyalar onda sıkıntı yok ben o konuda bişey demiyorum. zaten yasak da değil ama ama 640 lık 32 yaşında oyuncu 23 yaşına gelmesi sıkıntı. böyle bir oyuncuyu imkanı olan kopyalayacak tabiki. baştan gelmemesi gerekirdi. bunda bal gibi de adaletsizlik var. neden değil diyorsun onu anlamadım. onun haricinde bana kalırsa pek önemsenecek bir sıkıntı yok.

Oyun adaleti...

açıkçası Delice takımı bu konuda haklı ve beklerler klubu de bir konuya değinmiş 640 lık 32 yaşında oyuncunun gençleştirilip 23 yaşında gösterilmeleri gerçekten de oyunda ciddi adaletsizlik oluşturdu. durumu iyi olanlar da bu oyuncuları kopyaladılar . yapan takımlar için iyi oldu ancak oyunda ciddi bir güç farkı oluştu . bu saatten sonra düzenlenmesi de zor açıkçası

(susurlukspor2/susurlukspor2) (semih10/Susurluk Kayıkçıspor) benim ve kardeşimin hesabı. oyun kapanmadan öncede biliniyordu yine oyun tekrar açıldıktan sonra bildirmiştim. 2010 yılından itibaren bu şekilde..

Quote from Umut-Melissa2012: “Quote from susurlukspor2: “benimde mail adresime hiç gelmedi işin garip tarafı bazı kişilere çok gelmiş”onlar aktif etmislerdir gelsin diye.” he o mesele mi birde oyun açılırken bir çok kişiye gitmiş mail oyun açıldı diye o da gelmemiş bana bakmıştım geçen ay çok önemli bişey değil ama merak etmiştim öyle .

benimde mail adresime hiç gelmedi işin garip tarafı bazı kişilere çok gelmiş

gelir arkadaşlar gelir sabredin

Multi hesap

susurlukspor2 - - Oyun ve Forum Kuralları

Quote from Şevket: “Benim takım bu Menajer: svkt24 Takım adı: AFYONSPOR S.K Arkadaşın takım bu Menajer: Efecan003 Takım adı: AFYON ATAKÖYSPOR” hocam baktım da 2009 kuruluşlusun bayağı da eskisin. diğer arkadaşı uyaracaksın. burda iş sana düşüyor. kendisine hazırlık maçı yollamıcan para yardımı yapamıcan oyuncu yardımı yapamıcan ve turnuvaya girerken de dikkat etsin gireceği turnuvaya baksın. sıkıntılı durum gerçektende. hem de bayağı sıkıntı