Search Results

Search results 1-20 of 310.

Quote from oziboz: “Quote from mustafacvsglu: “bol sans arkadaslar forumda yeniyim” Aleyküm Selam 61TRABZONSPOR061 Hoşgeldin ” Hoşgeldin Uşağım. Eynesilden salıverince Vakfıkebir. Ekmeği, müthiş. Gel az daha Merkeze doğru. Şalpazarı, Akçaabat ,Köfteci Ali Usta. Vay anam vay. Aynen devam merkezde Süleyman Restaurant. Balığı , tereyağı, köftesi, adamı iyidir be. 10 sene gezdim oralarda.

22.11.2019 20:30 Galatasaray 1 - 1 Başakşehir 23.11.2019 15:00 Denizlispor 1 - 0 Çaykur Rizespor 17:30 Ankaragücü 1 - 3 Trabzonspor 20:00 Konyaspor 0 - 1 Beşiktaş 24.11.2019 14:00 Kayserispor 1 - 2 Sivasspor 16:30 Kasımpaşa 2 - 0 Gençlerbirliği 16:30 Alanyaspor 1 - 1 Göztepe 19:00 Yeni Malatyaspor 1 - 2 Fenerbahçe 25.11.2019 20:00 Antalyaspor 2 - 2 Gaziantepspor Menajer : Alp-sarp Takım : Radioactive17

Hayırlı günler ve hayırlı haftalar olsun arkadaşlar.

Tasdemir, Yýldýray , OL 305 Güç, 19 Yaş. 17.11.2019 günü Sözleşme İmzalandı. 18.11.2019 günü Gençlikten Çıkıyor. 19.11.2019 günü Yeni Sözleşme Başlangıç Tarihi. Menajer : Alp-sarp Takım Adı : Radioactive17 İyi Oyunlar.

Uyudunuz mu millet ?

Quote from ÇARŞI33: “Quote from Ahmet: “Quote from Oguzhan Ozen: “Quote from management: “Quote from Ahmet: “Değerli arkadaşlar, Kupa müzesinde 750 güçte oyuncu yetiştirerek ( Dünyanın en iyi antrenörü ) kupasını alan herhangi bir arkadaş var mı ? Ben genç oyunculara FULL PREMİUM idmanı veriyorum. Bir genç Oyuncunun gençlikten çıkış süresi 100 gün. Bu süre zarfında premium idmanla bir genç futbolcu 100 günde en fazla 2500 puan güçlenir. Bu da futbolcunun 2 özelliğinin 990 ve üzeri, bir özelliğin…

Quote from Oguzhan Ozen: “Quote from management: “Quote from Ahmet: “Değerli arkadaşlar, Kupa müzesinde 750 güçte oyuncu yetiştirerek ( Dünyanın en iyi antrenörü ) kupasını alan herhangi bir arkadaş var mı ? Ben genç oyunculara FULL PREMİUM idmanı veriyorum. Bir genç Oyuncunun gençlikten çıkış süresi 100 gün. Bu süre zarfında premium idmanla bir genç futbolcu 100 günde en fazla 2500 puan güçlenir. Bu da futbolcunun 2 özelliğinin 990 ve üzeri, bir özelliğinin 500 üzeri olmasını sağlar. Bu durumda…

Değerli arkadaşlar, Kupa müzesinde 750 güçte oyuncu yetiştirerek ( Dünyanın en iyi antrenörü ) kupasını alan herhangi bir arkadaş var mı ? Ben genç oyunculara FULL PREMİUM idmanı veriyorum. Bir genç Oyuncunun gençlikten çıkış süresi 100 gün. Bu süre zarfında premium idmanla bir genç futbolcu 100 günde en fazla 2500 puan güçlenir. Bu da futbolcunun 2 özelliğinin 990 ve üzeri, bir özelliğinin 500 üzeri olmasını sağlar. Bu durumda genç oyuncular doğru idman verilse bile gençlikten 300-400 arasında …

Usluba dikkat edildiği sürece problem olmaz. Arada fevri mesajlar olabiliyor. Uzatmaya gerek yok. KURAL,KURALDIR. Kendi adıma Çarşı kardeşimin keyfini kaçırdıysam Kusura Bakmasın. Herkese İyi Günler.

Sabahları Sınavlara girmeden önce sağlam bir kahve içerseniz faydası olur. Dikkatiniz dağılmaz arkadaşlar. Başarılar .

Sınav Haftasında bütün öğrenci arkadaşlarıma başarılar diliyorum . Allah Zihin açıklığı versin .

Quote from ÇARŞI33: “Quote from Ahmet: “Quote from ÇARŞI33: “Quote from Ahmet: “Hayırlı Kandiller Arkadaşlar. Dualarımızın kabul olması dileklerimle . ÇARŞI33 Modaretör Kardeşimin dikkatine. 10. Hafta Süper Lig Tahmin Yarışmasında Yazdığım iki tahmin; 17.30 Alanyaspor 0 – 0 Başakşehir 20.00 Ankaragücü 1 – 2 Gaziantep FK Tahminlerinde bulunmuş olmama rağmen Kazananlar listesinde Adımı göremedim. Muhtemelen gözden kaçmış. Kontrol ederseniz sevinirim. !0. Hafta Tahmin Sayfası kapatıldığı için burad…

Elit Menajerler Klanı

Ahmet - - Klanlar

Sağol Oğuzhan, iyiyiz kardeşim. Senin gibi genç ve enerjik delikanlı kardeşlerim, bizim gibi yaşlıları dürtmeden biz kımıldamıyoz valla.

GENÇ OYUNCU : Özsaraç, Yusuf , Mevki OD , Güç 300 , 20 yaş. 09.11.2019 günü Sözleşme İmzalandı. 10.11.2019 günü gençliği bitiyordu. 11.11.2019 Yeni sözleşme Başlangıç Tarihi. Kulüp : Radioactive17 Menajer: Alp-sarp İYİ OYUNLAR.

Quote from ÇARŞI33: “Quote from Ahmet: “Hayırlı Kandiller Arkadaşlar. Dualarımızın kabul olması dileklerimle . ÇARŞI33 Modaretör Kardeşimin dikkatine. 10. Hafta Süper Lig Tahmin Yarışmasında Yazdığım iki tahmin; 17.30 Alanyaspor 0 – 0 Başakşehir 20.00 Ankaragücü 1 – 2 Gaziantep FK Tahminlerinde bulunmuş olmama rağmen Kazananlar listesinde Adımı göremedim. Muhtemelen gözden kaçmış. Kontrol ederseniz sevinirim. !0. Hafta Tahmin Sayfası kapatıldığı için buradan yazmak zorunda kaldım. İyi oyunlar.” …

Hayırlı Kandiller Arkadaşlar. Dualarımızın kabul olması dileklerimle . ÇARŞI33 Modaretör Kardeşimin dikkatine. 10. Hafta Süper Lig Tahmin Yarışmasında Yazdığım iki tahmin; 17.30 Alanyaspor 0 – 0 Başakşehir 20.00 Ankaragücü 1 – 2 Gaziantep FK Tahminlerinde bulunmuş olmama rağmen Kazananlar listesinde Adımı göremedim. Muhtemelen gözden kaçmış. Kontrol ederseniz sevinirim. !0. Hafta Tahmin Sayfası kapatıldığı için buradan yazmak zorunda kaldım. İyi oyunlar.

Keyifli günler ve keyifli haftalar diliyorum Gençlik.

Quote from Oguzhan Ozen: “Quote from Ahmet: “Oğuzhan , bittin olum sen. Forum turnuvasında aynı gruba düşmüşüz. Şimdi yedim seni , demek isterdim ama. Zor rakipsin , zor. ))))))))” Bakıcaz artık abi sende zor rakipsin benim için” Hay Allah, ne yapsam da yensem seni. Adminnnn, Yok mu bir yolu bunun ? )))))))

Oğuzhan , bittin olum sen. Forum turnuvasında aynı gruba düşmüşüz. Şimdi yedim seni , demek isterdim ama. Zor rakipsin , zor. ))))))))