Search Results

Search results 1-20 of 228.

Takım adı: Kahramanmarasspor. Menajer adı: management 22.11.2019 20:30 Galatasaray - Başakşehir 0-1 23.11.2019 15:00 Denizlispor - Çaykur Rizespor 1-0 17:30 Ankaragücü - Trabzonspor 0-2 20:00 Konyaspor - Beşiktaş 1-2 24.11.2019 14:00 Kayserispor - Sivasspor 1-3 16:30 Kasımpaşa - Gençlerbirliği 1-1 16:30 Alanyaspor - Göztepe 3-1 19:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe 1-2 25.11.2019 20:00 Antalyaspor - Gaziantepspor 1-1

Forum Ayın Üyesi | 07.11.2019

management - - Etkinlikler

Quote from juninho123: “Quote from management: “Evet benim.” hadi be bu kadar olur nıye yazmadın bana oyundan hıc haberım yoktu devam ettıgınden bıraktın dıye bılıyordum en son” Bıraktım sonra oyun açılınca yeni bir hesapla tekrar başladım. Birçok kişiyi burada gördüm.

Quote from juninho123: “Quote from management: “Quote from juninho123: “hayırlı olsun tebrık ederım kulup gazetesı paylasımlarını severek takıp edıyorum eskıden burada ferhat dıye bır arkadas vardı o bana mudur derdı mudur dedıgını duyunca o geldı aklıma :)” Bahsettigin kisinin takımının adı Liverpool FC miydi? Öncesinde Leicester City diye sildiği bi takım var mıydı?” aynen yoksa sen mısın o :D” Hatta yanlış hatırlamıyorsam seninle pazardaki yabancı oyunculara ambargo koymuştuk.

Evet benim.

Quote from juninho123: “hayırlı olsun tebrık ederım kulup gazetesı paylasımlarını severek takıp edıyorum eskıden burada ferhat dıye bır arkadas vardı o bana mudur derdı mudur dedıgını duyunca o geldı aklıma :)” Bahsettigin kisinin takımının adı Liverpool FC miydi? Öncesinde Leicester City diye sildiği bi takım var mıydı?

Quote from Ahmet: “Değerli arkadaşlar, Kupa müzesinde 750 güçte oyuncu yetiştirerek ( Dünyanın en iyi antrenörü ) kupasını alan herhangi bir arkadaş var mı ? Ben genç oyunculara FULL PREMİUM idmanı veriyorum. Bir genç Oyuncunun gençlikten çıkış süresi 100 gün. Bu süre zarfında premium idmanla bir genç futbolcu 100 günde en fazla 2500 puan güçlenir. Bu da futbolcunun 2 özelliğinin 990 ve üzeri, bir özelliğinin 500 üzeri olmasını sağlar. Bu durumda genç oyuncular doğru idman verilse bile gençlikte…

Quote from Mutlu43: “Dı kaclik geldi kac yaşında premium var mi” Di 45 falan geldi sanirim tam hatırlamıyorum Su anda premium antrenmanı almıyor ama önümüzdeki haftadan itibaren premium antrenmanı alacak

Quote from Mutlu43: “Elinizde 16 17 yaş di dd or ol oyuncu lazım çıkınca talibim” Bezuh, Lovro KL 155 (+5) 17 21.01.2020 Özkan, Pekcan DI 165 (+5) 17 20.01.2020 Şu anda yetişiyorlar. Ilgilenirsen görüşelim..

Quote from Gençfenerbhçe: “Hazırlık macı atıyorum kımse kabul etmıyor. Stad kapasıtesı 70.000 ve uzerı arkadaslar anlasmalı olarak sureklı hazırlık macı yapabılırım varsa oyle bırı anlasalım. Menejer adı =Gençfenerbhçe” Çoğu takım dediğin gibi hazırlık maçını önceden anlaştığı takımlarla yapıyor. Günü boa olmasına rağmen hic kimseye davet göndermeyip hiçbir daveti kabul etmeyenler de var. O grubu bende çözemedim. Allah yardımcın olsun. Bie an evvel stadını geliştirmeye bak..

Quote from balgatlı: “Arkadaşlar 10. ve 11. hafta tahmin ödülleri yatırıldı mı sizlere ? Bana sadece 3 m yatmış. Bir tahminim gözden kaçmış olabilir. İyi oyunlar herkese” 10.hafta yatırıldı. 11.hafta henüz yatırılmadı.

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar..

Orbay, Ragýp DI 475 28 Menekse, Celil DD 470 29 Polatkan, Yýldýray OD 460 28 Gallovich, Marco OD 465 27 Guney, Hüseyin OD 345 20 Junuzovic, Esad FO 260 20 Oyuncular pazardadır.

ACİL SATILIK

management - - Satılık

Quote from OZWOLF97: “DI 475 25 OR 535 30 OR 500 27 Acil satılıktır. Oyuncular transfer pazarındadır. Tekliflerinizi bekliyorum. Takım adı : Anadolu Selçukluspor 1955 Menajer adı : Manager Tarık” 27 yas Or ve 25 yaş di ne kadar

Quote from antinkuntin: “Feyzioglu, Muzaffer OD GÜÇ :180 YAŞ: 21 ANLAŞMA 13.11.2019 TŞKLR” 200 alti verilmiyor kardes

Quote from management: “Orbay, Ragýp DI 475 28 Menekse, Celil DD 470 29 Polatkan, Yýldýray OD 460 28 Gallovich, Marco OD 465 27 Guney, Hüseyin OD 345 20 Junuzovic, Esad FO 260 20 Listeye yeni oyuncular eklenmiştir. Oyuncular pazardadır. Oyuncuların yaşları güncellenmistir. ” Güncel!

Kredi

management - - Oyun ile ilgili Sorularınız

Quote from Oguzhan Ozen: “Banka komisyonu olabilir ancak kur ile alakalı bir sorun olacağını sanmıyorum. Sizler için standart fiyatlandırma yaptırıyoruz. Öbür türlü daha yüksek fiyatlara daha az kredi satın alabilirdiniz.” Anladim tesekkurler

Kredi

Quote from management: “Kartınızla 4.59 USD tutarındaki islemi onaylamak icin diye mesaj geldi. Islemi onayladim islem tutarı 5.46 oldu. Aradaki 0.90 lik fark neyin farkı. Neden böyle oldu??” Önceki aldığım kredide şöyle bir durumla karşılaşmıştım. Aradaki farkın banka komisyon ücreti olabileceği söylenmişti. Ama bankaların müşteri hizmetleri ile uğraşmaktansa giden parayı yok saymıştım. O yüzden sordum..

Quote from management: “Orbay, Ragýp DI 475 28 Menekse, Celil DD 470 29 Polatkan, Yýldýray OD 460 28 Gallovich, Marco OD 465 27 Guney, Hüseyin OD 345 20 Junuzovic, Esad FO 260 20 Listeye yeni oyuncular eklenmiştir. Oyuncular pazardadır. Oyuncuların yaşları güncellenmistir. ” Güncel!

Kredi

Kredi almayı düşünüyorum. Uzun zamandır kredi satın almadım. Kredi satın alma ekranında tl cinsinden belirtilen fiyatlar döviz kuruna göre değişiyor mu? Misal 250 kredi için tl olarak belirlenen ücret satın alma sırasında o anki döviz kuruna bağlı olarak değişebiliyor mu? Yoksa yazan fiyattan mı satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Orbay, Ragýp DI 475 28 Menekse, Celil DD 470 29 Polatkan, Yýldýray OD 460 28 Gallovich, Marco OD 465 27 Guney, Hüseyin OD 345 20 Junuzovic, Esad FO 260 20 Listeye yeni oyuncular eklenmiştir. Oyuncular pazardadır. Oyuncuların yaşları güncellenmistir.