Search Results

Search results 1-20 of 86.

marques yeni bir ticket te oluşturdum yardımcı olmadın daha Turnuvalarımda hala cadılar bayramı var ve 1. olmama rağmen ödülü alamadım.

Menejer : hatser Takım adı : hatserFC 22.11.2019 20:30 Galatasaray - Başakşehir : 1-1 23.11.2019 15:00 Denizlispor - Çaykur Rizespor : 1-2 17:30 Ankaragücü - Trabzonspor : 1-2 20:00 Konyaspor - Beşiktaş :0-2 24.11.2019 14:00 Kayserispor - Sivasspor : 1-1 16:30 Kasımpaşa - Gençlerbirliği : 1-1 16:30 Alanyaspor - Göztepe : 1-1 19:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe : 1-2 25.11.2019 20:00 Antalyaspor - Gaziantepspor : 1-1

Tşkler iyiyiz Alahah şükür sizler nasılsınız

slm

hatser - - Oyun Hatalari

Marquese özelden yazdım tam net bir bilgi alamadım benim sorunum cadılar bayramı bitmesine rağmen turnuvalarımda hala gözüküyor ve ödlümü hala alamadım yardımcı olursanız sevinirim Menejer : hatser Lig : TFF 3.lig Aydın 3

Quote from Marques: “Menajer adını yaz ligini yaz kontrol edeyim” Menejer : hatser Lig : Tff 3.lig Aydın 3 tşkler

Forum Ayın Üyesi | 07.11.2019

hatser - - Etkinlikler

hayırlı olsun kardeşim benim hak ettin

Quote from oziboz: “Quote from hatser: “SElamun aleyküm arkadaşlar bu cadılar bayramı turnuvasında 1. oldum ama ödül yatırılmadı bir bilgisi olan var mı ?” ALEYKÜM SELAM hiç birşey anlamadım o turnuvadan son üçe kalmıştım yenildim üçüncülük dördüncülük maçı yapmayı beklerken final maçında sistem oyunu vardı ödül filanda alamadık. garip bişeydi ” senin durumun farklı kardeşim çünkü az takım katıldı diye oöyle oldu ama ben 1.lik aldım hala ödülü alamadım

slm

hatser - - Oyun Özel Sohbeti

SElamun aleyküm arkadaşlar bu cadılar bayramı turnuvasında 1. oldum ama ödül yatırılmadı bir bilgisi olan var mı ?

Klüp Adı : hatserFC Menejer : hatser 08.11.2019 20:30 Fenerbahçe - Kasımpaşa: 2-0 09.11.2019 15:00 Gençlerbirliği - Kayserispor: 1-1 17:30 Sivasspor - Konyaspor: 1-1 17:30 Çaykur Rizespor - Antalyaspor: 1-1 20:00 Gaziantepspor - Galatasaray: 0-1 10.11.2019 14:00 Göztepe - Yeni Malatyaspor: 1-4 16:30 Trabzonspor - Alanyaspor : 2-1 19:00 Başakşehir - Ankaragücü: 2-1 19:00 Beşiktaş - Denizlispor: 2-1

Quote from Gençfenerbhçe: “Aynen kardesım yedık valla 1 gol :)” sağlık olsun akrdeşim

slm

Quote from Gençfenerbhçe: “Hayırlı gunler arkadaslar. Nasılsınız” merhabalar kardeşim Allaha şükür iyiyiz sen naıslsın gol yemişsin

slm

Selamun aleyküm işler geri yoktum pek giremedim herekese iyi oyunlar..

Quote from Ahmet: “Quote from hatser: “Quote from Ahmet: “8.Hafta tahmin pirimleri , Genç oyuncu primleri ? Kasada 30 milyon para var , SÜPERLİG DE 500 GÜÇ BİR TRANSFER yapmaya kalksak en az 50 milyon. Lig başladı transferi kaçırdık. Modaretör kardeşlerimiz bu oyunu şahşi çabalarıyla ve özveriyle sürdürmeye çalışıyorlar, eyvallah. Ama sıradan azar azar bakılsa iyi olur. iyi geceler.” Kardeşim kusura bakmada modaratörlerin de bir hayatı işi gücü var kalkıpta bunun için modaratörleri suçlamanın an…

Takım Adı : hatserFC Menejer : hatser 1 Kasım Cuma 20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 2 - 1 2 Kasım Cumartesi 15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 1 - 1 17.30 Alanyaspor – Başakşehir 1 - 2 17.30 Trabzonspor – Göztepe 2 - 1 20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 0 - 2 3 Kasım Pazar 14.00 Denizlispor – Sivasspor 1 - 1 16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 2 - 0 19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 0 - 2 4 Kasım Pazartesi 20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 1 - 1

Kelime İle Cümle kur (!)

Sabah erkenden karınca kararınca gözlerimi sırayla yıkayınca uyanabildim ve anladım ki lenslerim ıslandı ama üzülmedim fakat keyifsizdim nedenini bilmiyordum sanki pişmaniye yer

Quote from AkinUzgul: “Oyuncunun yeni sözleşmesi 29.10.2019'da başlıyormuş yarın koyarim pazara.” Yıldırzlar Klübü ile konuştum kardeşim tamam dedi ligi zaten 31 inde başlıyor teklif atarsa kabul edersin artık

İyi günler iyi oyunlar

Kelime İle Cümle kur (!)

Sabah erkenden karınca kararınca gözlerimi sırayla yıkayınca uyanabildim ve anladım ki lenslerim ıslandı ama üzülmedim fakat keyifsizdim nedenini

Oyuncuyuda almak isterim 2.liglere yazdım ama malesef kimse yardımcı olmuyor

Quote from AkinUzgul: “Karabekir, Taner OL 360 19. Yarin pazarda olur ihtiyaci olan varsa bağışlayacağım. Peaky Blinders / Akın Üzgül Ligim Süper Lig” valla kardeşim seni hep takdir etmişim yine şaşırtmadın bizi güzel bir davranış daha helal olsun bu yaptıgını kimse yapmaz