Search Results

Search results 1-20 of 255.

  • User Avatar

    Liga Towarzyska AT-sezon 3

    Oldboy - - Liga Towarzyska - AT

    Post

    Kolejka 1 - 16.11.2019 Wolny Los 0:3 Legia...(L)...Warszawa Newell's - Old Boys 0:3 Stasin Red Devils Zryw Dabrowka 6:0 FC Bartodzieje Chelsea KnO F.C. 2:0 Lech Poznań OGIEŃ CZARNKÓW 3:0 LKS Ursus Dachnów Kolejka 2 - 17.11.2019 Legia...(L)...Warszawa 0:1 Stasin Red Devils FC Bartodzieje 0:5 Newell's - Old Boys Lech Poznań 0:6 Zryw Dabrowka LKS Ursus Dachnów 0:3 Chelsea KnO F.C. Wolny Los 0:3 OGIEŃ CZARNKÓW Kolejka 3 - 18.11.2019 OGIEŃ CZARNKÓW 0:5 Legia...(L)...Warszawa Stasin Red Devils 8:0 FC …

  • User Avatar

    Liga Towarzyska AT-sezon 2

    Oldboy - - Liga Towarzyska - AT

    Post

    Kolejka 14 - 11.11.2019 Newell's - Old Boys 0:1 Stasin Red Devils OGIEŃ CZARNKÓW 0:3 Lech Poznań Chelsea KnO F.C. 3:0 LKS Ursus Dachnów Legia...(L)...Warszawa 3:0 Wolny Los Zryw Dabrowka 6:0 FC Bartodzieje Kolejka 15 - 12.11.2019 Zryw Dabrowka 1:0 Legia...(L)...Warszawa FC Bartodzieje 0:5 Newell's - Old Boys Lech Poznań 3:0 Wolny Los Stasin Red Devils 3:0 Chelsea KnO F.C. LKS Ursus Dachnów 0:3 OGIEŃ CZARNKÓW Kolejka 16 - 13.11.2019 Legia...(L)...Warszawa 1:0 Lech Poznań Newell's - Old Boys 0:3 Z…

  • User Avatar

    Szczyt FutbolCup vol. 4

    Oldboy - - Turnieje

    Post

    Koniec eliminacji 876e7da250ff8482.png Drużynami które awansowały do finału są: thorrgall Black Devils inkwizytor FC RYBNIK FULL Chojniczanka Chojnice Kolonia City LKS Czarni Lwów Real Madrid Finał odbędzie się dnia 23.11.2019!!! A w wielkim finale czeka 100.000.000 euro Podział nagród w wielkim finale: 1-20 mln 2-17 mln 3-13 mln 4-12 mln 5-11 mln 6-10 mln 7-9 mln 8-8 mln Jest o co walczyć ​

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    thorrgall Black Devils inkwizytor FC RYBNIK FULL Chojniczanka Chojnice Kolonia City LKS Czarni Lwów Real Madrid

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 3 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00 Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander. 2-0 MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 3-0 LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 0-1 1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00 Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 2-0 MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 0-3 Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00 Polonia Bytom vs. Shooting Star 1-0 K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 1-3 2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00 Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 0-1 F.C…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 12.11.2019 17:00:00 FC Janke vs. Husaria 1-0 Pogoń Dołuje vs. menele mahonka 2-0 soints vs. C.F Wyspa 2-0 2 liga 124 Kolejka: 2 - 12.11.2019 17:00:00 MKS Iława vs. Rychlik Club 1-0 FC Mebelek vs. KSV eXecut0R 0-3 Ekstraklasa 3 Kolejka: 16 - 13.11.2019 17:00:00 Polkonia Warszawa vs. TheDancers 1-1 FC Bartekx vs. NaleśnikiTeam 0-0 FC RDG & FCK vs Orzeł Palowice 3-1 3 liga opolskie 1 Kolejka: 12 - 13.11.2019 17:00:00 Miner Zabrze vs. paprotniarozrzutniki 0-3 KSZO Celna v…

  • User Avatar

    Liga Towarzyska AT-sezon 2

    Oldboy - - Liga Towarzyska - AT

    Post

    Kolejka 12 - 09.11.2019 Legia...(L)...Warszawa 5:0 OGIEŃ CZARNKÓW FC Bartodzieje 0:6 Stasin Red Devils Zryw Dabrowka 3:0 LKS Ursus Dachnów Newell's - Old Boys 4:0 Lech Poznań Chelsea KnO F.C. 3:0 Wolny Los 10de1fe0870c9fec.png Kolejka 13 - 10.11.2019 FC Bartodzieje 0:6 Legia...(L)...Warszawa Stasin Red Devils 0:0 Zryw Dabrowka LKS Ursus Dachnów 0:3 Newell's - Old Boys Wolny Los 0:3 OGIEŃ CZARNKÓW Lech Poznań 0:3 Chelsea KnO F.C. 090c56d6ef0eb56a.png

  • User Avatar

    Zawodnik odszedł

    Oldboy - - Pytania i pomoc

    Post

    Rano się dostaje kasę od sponsorów więc pewnie starczyło na wszystkie wypłaty oprócz tego jednego grajka,dla niego już zabrakło. Możesz to sprawdzić w finansach z danego dnia. Porównaj sobie kasę od sponsorów z wydatkami na pensje.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00 RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 0:2 Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 0:1 Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 0;2 Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00 Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 0;0 TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 1:0 Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00 The Gunners vs. Kolonia City 1:1 Los Blancos vs. Mlawianka Mława 1:0 FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 0:2 1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00…

  • User Avatar

    Już 9 listopada 2019 rusza Szczyt Futbolcup G8 vol. 4 Czekają Wielkie Nagrody Zapowiada się mocna rywalizacja W gronie 4 odsłony wezmą udział największe teamy Polskiego serwera Futbolcup Oto podział na grupy : Szczyt FutbolCup #1 Twister FC RYBNIK FULL 〽️ Trail Minutka CF Zryw Dabrowka Internazionale Wodzisław Śląski GKS Concordia inkwizytor Livebird FC Szczyt FutbolCup #2 Kolonia City RWKS Sparta Everton La Masía Barcelona Chojniczanka Chojnice FC Kiedyś to było Leech Pozz Cargovia Kargowa Szcz…

  • User Avatar

    Szczyt FutbolCup vol. 4

    Oldboy - - Turnieje

    Post

    Szczyt Futbolcup G-8 vol.4 Już 9.11.2019 startuje 4 odsłona największego turnieju na Futbolcup organizowanego przez Grupę G-8 . Zasady: Organizacja turnieju zajmuje się Grupa G-8 i wszyscy członkowie biorą udział. Turniej odbywać się będzie o godzinie 13:00 i będzie rozgrywany systemem Round Robin. Turniej na 32 drużyny.8 członków Grupy + 24 graczy z zewnątrz. Turniej podzielony na 2 rundy. Runda eliminacji i runda finałowa. Runda eliminacji: Powstają 4 turnieje gdzie w każdym będzie po 2 osoby …

  • User Avatar

    Kolejka 9 - 06.11.2019 LKS Ursus Dachnów 0:6 Legia...(L)...Warszawa Stasin Red Devils 5:0 Lech Poznań FC Bartodzieje 3:0 Wolny Los Zryw Dabrowka 5:0 OGIEŃ CZARNKÓW Newell's - Old Boys 0:1 Chelsea KnO F.C. 0457b480af55bf5c.png Kolejka 10 - 07.11.2019 Legia...(L)...Warszawa 2:0 Chelsea KnO F.C. Stasin Red Devils 1:0 LKS Ursus Dachnów FC Bartodzieje 0:5 Lech Poznań Zryw Dabrowka 3:0 Wolny Los Newell's - Old Boys 4:0 OGIEŃ CZARNKÓW 077dda43d1328fde.png Kolejka 11 - 08.11.2019 Stasin Red Devils 4:5 L…

  • User Avatar

    1. Al.-Dosari Anwar (Irak) OZ 2. Kallichuran Ekasarga (Bhutan) DP 3. Cardiel Busquet Juan Pedro (Chile) OP 4. Dzinkambani Mfaki (Burkina Faso) OZ 5. Nduka Agyemang (Togo) N 6. Bencini, David (Malta) OP 7. Diouf, Tutu (Burundi) DP 8. Fook Tunku (Brunei Darussalam) OŚ 9. Leemets Koi (Estonia) PP 10. Bensol Hasan (Turcja) BR 11. Dhakil Akir (Bahrajn) OZ 12. Featherstone, Phil (Anguilla) N - wyspa na Morzu Karaibskim w archipelagu Wysp Nawietrznych - dopiero dziś się dowiedziałem co to za kraj, fajn…

  • User Avatar

    Liga towarzyska AT.

    Oldboy - - Liga Towarzyska - AT

    Post

    Aktualizacja zaległych meczów pojawi się jutro wraz z tabelami. pozdrawiam

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00 Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 1-3 unia niećkowo vs. Real Madrid 1-1 K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 0-2 1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00 FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 3-0 LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 2-0 Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00 iBuyPower vs. Fc Kasztan 2-0 RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 1-1 KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 1-1 2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00 Kultywat…

  • User Avatar

    Turniej NoName dyskusje

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    System RR. Wpisowe po 5 mln+ Kasa z 31 dni od organizatora (liczę że ok 25 mln). Np. 32 drużyny X 5 mln= 160mln pula + kasa od organizatora 25= 185 mln. Nagrody tylko dla podanych miejsc żeby było o co walczyć. 1-100mln 2-50mln 3-30mln 4-5mln I wtedy taki turniej ma sens...jest o co walczyć a jak rozbijecie to na 32 miejsca to wtedy się nie opłaca brać udziału... Myślę że jak się nie uda uzbierać 32 osób...to zawsze można spróbować na 16. Wpisowe takie samo ale nagrody o połowę mniejsze. 1-50mln…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1 Kolejka: 9 - 06.11.2019 17:00:00 LKS Czarni Lwów vs. FC Buhaje 3;1 Perla Chmiel vs. Stara Piaskowa 0;3 Ekstraklasa 6 Kolejka: 16 - 06.11.2019 17:00:00 9kompania vs. GKS Concordia 2;0 Orkan Zapałów vs. Pless Pszczyna 0;3 1 liga 33 Kolejka: 8 - 06.11.2019 17:00:00 Miedź Legnica SA vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1;0 2 liga 2 Kolejka: 14 - 07.11.2019 17:00:00 Ks Siarka Tarnobrzeg vs. LechPoznań 2;2 Chelsea Londyn FC vs. Amica Wronki 0;2 2 liga 115 Kolejka: 9 - 07.11.2019 17:00:00 Unia Chorz…

  • User Avatar

    Kolejka 7 - 04.11.2019 Lech Poznań 0:5 Legia...(L)...Warszawa Zryw Dabrowka 1:0 Newell's - Old Boys LKS Ursus Dachnów 3:0 Wolny Los Stasin Red Devils 5:0 OGIEŃ CZARNKÓW FC Bartodzieje 0:7 Chelsea KnO F.C. ba05721314421b59.png Kolejka 8 - 05.11.2019 Legia...(L)...Warszawa 3:0 Newell's - Old Boys Lech Poznań 4:0 LKS Ursus Dachnów Wolny Los 0:3 Stasin Red Devils OGIEŃ CZARNKÓW 5:0 FC Bartodzieje Chelsea KnO F.C. 0:5 Zryw Dabrowka ac85bf119d4ab729.png

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00 FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 1-3 FC Masters Gliwice vs. Twister 1-3 Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00 Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 0-1 DiiL FC vs. Christun 0-0 1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00 KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0-1 2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00 Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 0-0 KRS vs. FC Wyspa 0-2 Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00 thorrgall vs. Jazzmani 3-0 TheDan…

  • User Avatar

    Liga towarzyska AT.

    Oldboy - - Liga Towarzyska - AT

    Post

    Lista drużyn na sezon 4 który rozpocznie się 4 grudnia i potrwa 28 dni z kompletem uczestników: Red Abyss Chelsea KnO F.C. LKS Ursus Dachnów FC Bartodzieje Legia...(L)...Warszawa Zryw Dabrowka Stasin Red Devils Lech Poznań OGIEŃ CZARNKÓW Newell's Old Boys