Search Results

Search results 1-20 of 973.

  • User Avatar

    Zwycięzcy konkursu: 1. Kret 2. Kam 3. lokario 4. lechista07 5. Patrynho P.S. Nie jestem pewien czy wszystkich uwzględniłme (kojarzyłem, że było 6 odpowiedzi). Gdybym kogo

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 23.12.2019 Zryw Dabrowka (m) : Dynamo Kolonia City Visca El Barca : Raunheim Team wiktoria radom : Motor Lublin Tottenham Hotspur 1882 FC : Legia Warszawa - 1916 (s) FFSC Sparta : zygfryd (s) Studzionka C.F. : Huragan Dachnów Legia…(L)…Warszawa : KKS Kolejowy Mexico City : Gladiatorzy Z Miasta Noży Tuciak United Team : Kostrzyn FC KGB12 : Przechodniu Powiedz Sparcie Real Madrid Campeones (b) : unia niećkowo Ruch Berlin (b) : OGIEŃ CZARNKÓW Kolejka 2 - 24.12.2019 Raunheim Team : Zryw …

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.12.2019 Ruch Berlin (b) : Zryw Dabrowka (m) Legia…(L)…Warszawa : Studzionka C.F. Mexico City : FFSC Sparta Tuciak United Team : Tottenham Hotspur 1882 FC KGB12 : wiktoria radom Real Madrid Campeones (b) : Visca El Barca Kolejka 2 - 02.12.2019 Mexico City : Studzionka C.F. Tuciak United Team : FFSC Sparta KGB12 : Tottenham Hotspur 1882 FC Real Madrid Campeones (b) : wiktoria radom Zryw Dabrowka (m) : Visca El Barca Ruch Berlin (b) : Legia…(L)…Warszawa Kolejka 3 - 03.12.2019 wiktori…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.12.2019 Huragan Dachnów : zygfryd (s) unia niećkowo : OGIEŃ CZARNKÓW Przechodniu Powiedz Sparcie : Dynamo Kolonia City Kostrzyn FC : Raunheim Team Gladiatorzy Z Miasta Noży : Motor Lublin KKS Kolejowy : Legia Warszawa - 1916 (s) Kolejka 2 - 02.12.2019 Przechodniu Powiedz Sparcie : OGIEŃ CZARNKÓW Kostrzyn FC : Dynamo Kolonia City Gladiatorzy Z Miasta Noży : Raunheim Team KKS Kolejowy : Motor Lublin zygfryd (s) : Legia Warszawa - 1916 (s) Huragan Dachnów : unia niećkowo Kolejka 3 - …

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 21.11.2019 KGB12 : Zryw Dabrowka (m) (1:4) Mexico City : Visca El Barca (2:3) Legia Warszawa - 1916 : FFSC Sparta (0:8) zygfryd : Studzionka C.F. (2:5) Tottenham Hotspur 1882 FC : wiktoria radom (2:5) Legia…(L)…Warszawa (b) : Tuciak United Team (b) (2:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 21.11.2019 Gladiatorzy Z Miasta Noży : unia niećkowo (s) (2:7) KKS Kolejowy : Dynamo Kolonia City (s) (0:8) Kostrzyn FC : Motor Lublin (0:7) Przechodniu Powiedz Sparcie : Real Madrid Campeones (0:8) OGIEŃ CZARNKÓW : Raunheim Team (1:1) Huragan Dachnów : Ruch Berlin (0:16) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 20.11.2019 Tuciak United Team (b) : wiktoria radom (0:5) Legia…(L)…Warszawa (b) : KGB12 (3:2) Studzionka C.F. : Tottenham Hotspur 1882 FC (1:0) FFSC Sparta : zygfryd (0:1) Visca El Barca : Legia Warszawa - 1916 (5:0) Zryw Dabrowka (m) : Mexico City (3:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 20.11.2019 Ruch Berlin : Raunheim Team (0:1) Huragan Dachnów : Gladiatorzy Z Miasta Noży (1:10) Real Madrid Campeones : OGIEŃ CZARNKÓW (4:2) Motor Lublin : Przechodniu Powiedz Sparcie (4:0) Dynamo Kolonia City (s) : Kostrzyn FC (9:0) unia niećkowo (s) : KKS Kolejowy (8:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 Pomorzanin Cychry : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:1) Celtic Glasgow : thorrgall (b) (0:1) iBuyPower : LKS Pogórze Bachórz (1:0) Livebird FC : La Fiorita (5:0) Kolonia City : Legia…(L)…Warszawa (0:1) Internazionale Wodzisław Śląski : Chojniczanka Chojnice (2:0) Tuciak United Team : FC RYBNIK FULL (1:0) ŚwidDług (b) : soints (0:0) Huragan Humniska (b) : Łęg Łowce (m) (0:3) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 FC Köybaši : MaxiMilan (0:0) Pogoń Dołuje : Cargovia Kargowa (b) (2:3) ZIAJOK FC : La Masía Barcelona (0:1) Black Devils (s) : FC Brzeziny (3:0) BuenosAmarenoS : Victoria Pomorzowice (1:1) Real Madrid (s) : Manchester Aig United (3:0w/o) FC Masters Gliwice : MKS Orneta (1:2) Wodnik Callander (b) : Polonia Przemyśl (3:1) Unia Skierniewice (b) : The Gunners (s) (0:1) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 …

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 NaleśnikiTeam : OGIEŃ CZARNKÓW (0:1) 〽️ Trail Minutka CF : RWKS Sparta (b) (1:0) KS Kretovia : Sportowa FC (0:2) KKS Kolejowy : BKP Rakovia Gepard (0:0) KGB : Mszczonowianka Mszczonów (3:0w/o) KSV eXecut0R (s) : FC PZGW (0:2) unia niećkowo : LA Galaxy (1:1) GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:2) ŁKS Łochów 1966 (b) : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o) 1.jpg Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem…

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 K.S. Jaroslawiec : Fc Barcelona8 (1:1) Andrus : heFALUNpy (b) (2:1) LKS Uście Gorlickie : Wisła Puławy (0:1) Jaga 1 : Korzyniec (4:0) MKS Stal Jasień : Petarda (0:1) kaliszfornia : FKS Stal Mielec (4:0) Chelsea KnO FC : Cebularnia (1:0) FC Bartekx (b) : FC POLACY RODACY (9:0) Twister (b) : KksStartPruszcz (3:2) 1.jpg Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o). Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęci…

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 ASD Taurisano Calcio : FC Pręczki (3:0w/o) Wawel Wirek : Lord Pretty Flacko Jodye (b) (3:0w/o) paprotniarozrzutniki : Brzozovia (0:3) FC Equ : Leech Pozz (b) (2:1) Hugo : Studzionka C.F. (0:5) JELONKI Warszawa : Amsterdamsche NV (b) (2:0) FC Słupia Sulęczyno : FC Brooklyn (3:0) KS Senior (b) : Pro Gram (b) (1:3) Pokrzywa Parzy Szew (b) : LegoFriends (3:0w/o) 1.jpg Zespół Lord Pretty Flacko Jodye ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 KP POGOŃ SZCZECIN : FC UWERAMAGI (4:0) FC Rokita : TS Wisla Krakow R22 (0:1) posadzki ciechanów : Victoria Skomlin (3:0w/o) Garbarnia Wadów : McKraków (0:4) FC WOJAKI : Klasyczny (3:0) BTMS : Parszywa Jedenastka (0:3) Orlęta : Twierdza_Wrocław (0:3) Carbon Start Gniezno : Torpedo Ruziec (1:2) WOLNY LOS : Real Madrid Club De Futbol (0:3) 1.jpg Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o). Zespół Victoria Sk…

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 19.11.2019 KGB12 : Tuciak United Team (b) (3:2) Mexico City : Legia…(L)…Warszawa (b) (1:2) wiktoria radom : Studzionka C.F. (9:1) Tottenham Hotspur 1882 FC : FFSC Sparta (1:1) zygfryd : Visca El Barca (0:3) Legia Warszawa - 1916 : Zryw Dabrowka (m) (0:8) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 19.11.2019 Gladiatorzy Z Miasta Noży : Ruch Berlin (1§:7) KKS Kolejowy : Huragan Dachnów (8:0) Raunheim Team : Real Madrid Campeones (0:4) OGIEŃ CZARNKÓW : Motor Lublin (1:4) Przechodniu Powiedz Sparcie : Dynamo Kolonia City (s) (0:5) Kostrzyn FC : unia niećkowo (s) (0:5) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 16 - 16.11.2019 Zryw Dabrowka (m) : wiktoria radom (2:3) Visca El Barca : Studzionka C.F. (0:0) Legia…(L)…Warszawa (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:4) KGB12 : zygfryd (0:2) Mexico City : Legia Warszawa - 1916 (5:0) Tuciak United Team (b) : FFSC Sparta (0:2) Kolejka 17 - 17.11.2019 Mexico City : Tuciak United Team (b) (3:2) Legia Warszawa - 1916 : KGB12 (2:8) Tottenham Hotspur 1882 FC : Zryw Dabrowka (m) (0:2) wiktoria radom : Visca El Barca (4:2) Studzionka C.F. : FFSC Sparta (1:1) zyg…

  • User Avatar

    Kolejka 16 - 16.11.2019 unia niećkowo (s) : Raunheim Team (2:2) Dynamo Kolonia City (s) : Real Madrid Campeones (1:4) Huragan Dachnów : OGIEŃ CZARNKÓW (0:8) Gladiatorzy Z Miasta Noży : Przechodniu Powiedz Sparcie (1:1) KKS Kolejowy : Kostrzyn FC (1:5) Ruch Berlin : Motor Lublin (2:0) Kolejka 17 - 17.11.2019 KKS Kolejowy : Ruch Berlin (0:4) Kostrzyn FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży (3:1) OGIEŃ CZARNKÓW : unia niećkowo (s) (1:1) Raunheim Team : Dynamo Kolonia City (s) (3:2) Real Madrid Campeones : M…

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 18.11.2019 iBuyPower : Pomorzanin Cychry (0:1) thorrgall (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:0) Łęg Łowce (m) : Celtic Glasgow (4;3) LKS Pogórze Bachórz : Livebird FC (0:0) La Fiorita : Kolonia City (0:5) Legia…(L)…Warszawa : Internazionale Wodzisław Śląski (0:1) Chojniczanka Chojnice : Tuciak United Team (1:3) FC RYBNIK FULL : ŚwidDług (b) (1:0) soints : Huragan Humniska (b) (0:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 18.11.2019 ZIAJOK FC : FC Köybaši (0:1) Cargovia Kargowa (b) : MaxiMilan (2:0) The Gunners (s) : Pogoń Dołuje (2:1) La Masía Barcelona : Black Devils (s) (0:2) FC Brzeziny : BuenosAmarenoS (3:2) Victoria Pomorzowice : Real Madrid (s) (0:0) Manchester Aig United : FC Masters Gliwice (0:3w/o) MKS Orneta : Wodnik Callander (b) (0:0) Polonia Przemyśl : Unia Skierniewice (b) (3:2) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 …