Search Results

Search results 1-20 of 973.

  • User Avatar

    Ogłoszenia LT PL

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Cześć, liga IVB zespół Lord Pretty Flacko Jodye z ligi IVB zostaje wycofany z ligi ze względu na przekroczenie ilości w/o przy niepełnej ilości zawodników na boisku. Mecze z w/w zespołem można traktować jako WOLNY LOS/anulować już obecnie zaplanowane spotkania. liga I Zespół FC RYBNIK FULL zmienił nazwę na PGG ROW RYBNIK - manager MartinoMartinez. W razie pytań jestem do dyspozycji w grze/forum. Pozdrawiam, woooojtaaaas

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.11.2019 LKS Pogórze Bachórz : Pomorzanin Cychry (1:0) Gladiatorzy Z Miasta Noży : Celtic Glasgow (0:2) La Fiorita : iBuyPower (1:4) Legia…(L)…Warszawa : Livebird FC (1:0) Chojniczanka Chojnice : Kolonia City (0:1) PGG ROW RYBNIK : Internazionale Wodzisław Śląski (2:1) soints : Tuciak United Team (0:4) Łęg Łowce (m) : ŚwidDług (b) (4:1) thorrgall (b) : Huragan Humniska (b) (3:0) Zespół FC RYBNIK FULL zmienił nazwę na PGG ROW RYBNIK. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.11.2019 La Masía Barcelona : FC Köybaši (0:1) MaxiMilan : Pogoń Dołuje (0:0) FC Brzeziny : ZIAJOK FC (2:3) Victoria Pomorzowice : Black Devils (s) (1:3) Manchester Aig United : BuenosAmarenoS (0:3w/o) MKS Orneta : Real Madrid (s) (1:0) Polonia Przemyśl : FC Masters Gliwice (1:3) The Gunners (s) : Wodnik Callander (b) (2:2) Cargovia Kargowa (b) : Unia Skierniewice (b) (1:1) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 …

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.11.2019 Sportowa FC : NaleśnikiTeam (1:0) OGIEŃ CZARNKÓW : 〽️ Trail Minutka CF (2:0) BKP Rakovia Gepard : KS Kretovia (2:0) Mszczonowianka Mszczonów : KKS Kolejowy (0:3w/o) FC PZGW : KGB (2:4) LA Galaxy : KSV eXecut0R (s) (2:0) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : unia niećkowo (3:0) Twierdza Witkowo (s) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:3w/o) RWKS Sparta (b) : ŁKS Łochów 1966 (b) (0:2) 1.jpg Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.11.2019 Wisła Puławy : K.S. Jaroslawiec (0:1) Fc Barcelona8 : Andrus (1:1) Korzyniec : LKS Uście Gorlickie (1:0) Petarda : Jaga 1 (0:2) FKS Stal Mielec : MKS Stal Jasień (0:3) Cebularnia : kaliszfornia (1:3) FC POLACY RODACY : Chelsea KnO FC (0:5) KksStartPruszcz : FC Bartekx (b) (1:1) heFALUNpy (b) : Twister (b) (1:1) 1.jpg Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o). Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęci…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.11.2019 Brzozovia : ASD Taurisano Calcio (0:0) FC Pręczki : Wawel Wirek (0:3w/o) Leech Pozz (b) : paprotniarozrzutniki (3:0) Studzionka C.F. : FC Equ (1:0) Amsterdamsche NV (b) : Hugo (4:0) FC Brooklyn : JELONKI Warszawa (0:3) Pro Gram (b) : FC Słupia Sulęczyno (0:1) LegoFriends : KS Senior (b) (0:3w/o) Lord Pretty Flacko Jodye (b) : Pokrzywa Parzy Szew (b) (0:3w/o) 1.jpg Zespół Lord Pretty Flacko Jodye ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.11.2019 Victoria Skomlin : KP POGOŃ SZCZECIN (0:3w/o) FC UWERAMAGI : FC Rokita (0:4) McKraków : posadzki ciechanów (0:1) Klasyczny : Garbarnia Wadów (0:2) Parszywa Jedenastka : FC WOJAKI (1:0) Twierdza_Wrocław : BTMS (4:0) Torpedo Ruziec : Orlęta (1:0) Real Madrid Club De Futbol : Carbon Start Gniezno (0:0) TS Wisla Krakow R22 : WOLNY LOS (3:0) 1.jpg Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o). Zespół Victoria Sk…

  • User Avatar

    Zwycięzcy konkursu: 1. Kret 2. Kam 3. lokario 4. lechista07 5. Patrynho P.S.1. Przepraszam, że z poslizgiem, ale zmogła mnie choroba ;p P.S.2. Nie jestem pewien czy wszystkich uwzględniłme (kojarzyłem, że było 6 poprawnych odpowiedzi). Gdybym pominął kogos proszę dać znać w grze. Dziękuję!

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 23.12.2019 Zryw Dabrowka (m) : Dynamo Kolonia City Visca El Barca : Raunheim Team wiktoria radom : Motor Lublin Tottenham Hotspur 1882 FC : Legia Warszawa - 1916 (s) FFSC Sparta : zygfryd (s) Studzionka C.F. : Huragan Dachnów Legia…(L)…Warszawa : KKS Kolejowy Mexico City : Gladiatorzy Z Miasta Noży Tuciak United Team : Kostrzyn FC KGB12 : Przechodniu Powiedz Sparcie Real Madrid Campeones (b) : unia niećkowo Ruch Berlin (b) : OGIEŃ CZARNKÓW Kolejka 2 - 24.12.2019 Raunheim Team : Zryw …

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.12.2019 Ruch Berlin (b) : Zryw Dabrowka (m) Legia…(L)…Warszawa : Studzionka C.F. Mexico City : FFSC Sparta Tuciak United Team : Tottenham Hotspur 1882 FC KGB12 : wiktoria radom Real Madrid Campeones (b) : Visca El Barca Kolejka 2 - 02.12.2019 Mexico City : Studzionka C.F. Tuciak United Team : FFSC Sparta KGB12 : Tottenham Hotspur 1882 FC Real Madrid Campeones (b) : wiktoria radom Zryw Dabrowka (m) : Visca El Barca Ruch Berlin (b) : Legia…(L)…Warszawa Kolejka 3 - 03.12.2019 wiktori…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.12.2019 Huragan Dachnów : zygfryd (s) unia niećkowo : OGIEŃ CZARNKÓW Przechodniu Powiedz Sparcie : Dynamo Kolonia City Kostrzyn FC : Raunheim Team Gladiatorzy Z Miasta Noży : Motor Lublin KKS Kolejowy : Legia Warszawa - 1916 (s) Kolejka 2 - 02.12.2019 Przechodniu Powiedz Sparcie : OGIEŃ CZARNKÓW Kostrzyn FC : Dynamo Kolonia City Gladiatorzy Z Miasta Noży : Raunheim Team KKS Kolejowy : Motor Lublin zygfryd (s) : Legia Warszawa - 1916 (s) Huragan Dachnów : unia niećkowo Kolejka 3 - …

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 21.11.2019 KGB12 : Zryw Dabrowka (m) (1:4) Mexico City : Visca El Barca (2:3) Legia Warszawa - 1916 : FFSC Sparta (0:8) zygfryd : Studzionka C.F. (2:5) Tottenham Hotspur 1882 FC : wiktoria radom (2:5) Legia…(L)…Warszawa (b) : Tuciak United Team (b) (2:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 21.11.2019 Gladiatorzy Z Miasta Noży : unia niećkowo (s) (2:7) KKS Kolejowy : Dynamo Kolonia City (s) (0:8) Kostrzyn FC : Motor Lublin (0:7) Przechodniu Powiedz Sparcie : Real Madrid Campeones (0:8) OGIEŃ CZARNKÓW : Raunheim Team (1:1) Huragan Dachnów : Ruch Berlin (0:16) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 20.11.2019 Tuciak United Team (b) : wiktoria radom (0:5) Legia…(L)…Warszawa (b) : KGB12 (3:2) Studzionka C.F. : Tottenham Hotspur 1882 FC (1:0) FFSC Sparta : zygfryd (0:1) Visca El Barca : Legia Warszawa - 1916 (5:0) Zryw Dabrowka (m) : Mexico City (3:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 20.11.2019 Ruch Berlin : Raunheim Team (0:1) Huragan Dachnów : Gladiatorzy Z Miasta Noży (1:10) Real Madrid Campeones : OGIEŃ CZARNKÓW (4:2) Motor Lublin : Przechodniu Powiedz Sparcie (4:0) Dynamo Kolonia City (s) : Kostrzyn FC (9:0) unia niećkowo (s) : KKS Kolejowy (8:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 Pomorzanin Cychry : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:1) Celtic Glasgow : thorrgall (b) (0:1) iBuyPower : LKS Pogórze Bachórz (1:0) Livebird FC : La Fiorita (5:0) Kolonia City : Legia…(L)…Warszawa (0:1) Internazionale Wodzisław Śląski : Chojniczanka Chojnice (2:0) Tuciak United Team : FC RYBNIK FULL (1:0) ŚwidDług (b) : soints (0:0) Huragan Humniska (b) : Łęg Łowce (m) (0:3) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 FC Köybaši : MaxiMilan (0:0) Pogoń Dołuje : Cargovia Kargowa (b) (2:3) ZIAJOK FC : La Masía Barcelona (0:1) Black Devils (s) : FC Brzeziny (3:0) BuenosAmarenoS : Victoria Pomorzowice (1:1) Real Madrid (s) : Manchester Aig United (3:0w/o) FC Masters Gliwice : MKS Orneta (1:2) Wodnik Callander (b) : Polonia Przemyśl (3:1) Unia Skierniewice (b) : The Gunners (s) (0:1) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 …

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 NaleśnikiTeam : OGIEŃ CZARNKÓW (0:1) 〽️ Trail Minutka CF : RWKS Sparta (b) (1:0) KS Kretovia : Sportowa FC (0:2) KKS Kolejowy : BKP Rakovia Gepard (0:0) KGB : Mszczonowianka Mszczonów (3:0w/o) KSV eXecut0R (s) : FC PZGW (0:2) unia niećkowo : LA Galaxy (1:1) GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:2) ŁKS Łochów 1966 (b) : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o) 1.jpg Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem…

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 K.S. Jaroslawiec : Fc Barcelona8 (1:1) Andrus : heFALUNpy (b) (2:1) LKS Uście Gorlickie : Wisła Puławy (0:1) Jaga 1 : Korzyniec (4:0) MKS Stal Jasień : Petarda (0:1) kaliszfornia : FKS Stal Mielec (4:0) Chelsea KnO FC : Cebularnia (1:0) FC Bartekx (b) : FC POLACY RODACY (9:0) Twister (b) : KksStartPruszcz (3:2) 1.jpg Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o). Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęci…

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 19.11.2019 ASD Taurisano Calcio : FC Pręczki (3:0w/o) Wawel Wirek : Lord Pretty Flacko Jodye (b) (3:0w/o) paprotniarozrzutniki : Brzozovia (0:3) FC Equ : Leech Pozz (b) (2:1) Hugo : Studzionka C.F. (0:5) JELONKI Warszawa : Amsterdamsche NV (b) (2:0) FC Słupia Sulęczyno : FC Brooklyn (3:0) KS Senior (b) : Pro Gram (b) (1:3) Pokrzywa Parzy Szew (b) : LegoFriends (3:0w/o) 1.jpg Zespół Lord Pretty Flacko Jodye ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o). 2.jpg 3.jpg 4.jpg