Search Results

Search results 1-20 of 68.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    dzięki za info skorygowane dobrze, że czasem ktoś coś sprawdzi:)

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00 ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 1:1 Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 2:1 soints vs. Stara Piaskowa 1:1 Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00 WKT vs. FC Kiedyś to było 1:2 Jaga 1 vs. Stalówka 1:0 1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00 Manchester Skiby vs. Jägermeister 1:2 Victoria Spring vs. FC BANANAS 2:1 BENKI vs. FC Gibasan 1:2 1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00 FC PZGW vs. Klebark Mały FC 0:2 FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec 2:0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    WYNIKI IX KOLEJKA: 2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00 KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2-0 FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 0-3 TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 3-1 1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00 wiktoria radom vs. Torcida 1-0 Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 3-1 Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00 KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 1-1 STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 1-3 FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0-0 1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00 KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2:0 FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 1:0 TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 1:0 1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00 wiktoria radom vs. Torcida 2:1 Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 1:1 Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00 KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 1:2 STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:2 FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 1:2 1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00 Motor Lub…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Można Typować nowe typy na kolejkę VIII podane nie kopiować meczy z typów msobien6940 które są nad tym postem czas typowania 19.11.2019 (wtorek) godzina 16.00

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    kolejka VIII zacznie się dopiero jutro, żeby spełnić 12 h czasu na typowanie podałem typy rano, nie pomyślałem, że typy są podane za późno, niezgodnie z regulaminem:)) dwie osoby zatypowały, ale te typy nie będą ważne, w ciągu godziny pojawią się nowe mecze do typowania na VIII kolejkę:) za niedogodności przepraszam

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    WYNIKI VIII KOLEJKI: 1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00 KS Kierasowo vs. Niepokonani 0-0 Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 1-0 "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 2-0 3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00 Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0-4 WC Reda vs. Bubusie 2-1 Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00 RIOT II vs. Wojownicy Amareny 0-2 KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 1-2 Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00 JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 2-0 WKT vs. Black Devils 0-5 Cebularnia vs. Unia Leszno 0-0 KLASYFIKA…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    GL7 liczył kolejkę, jak tylko będzie to poprawi dziękujemy za czujność

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00 KS Kierasowo vs. Niepokonani - 0-2 Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA - 0-1 "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI - 2-0 3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00 Medyk Trzynastka vs. Pogoń - 0-4 WC Reda vs. Bubusie -0-2 Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00 RIOT II vs. Wojownicy Amareny - 1-1 KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas - 1-0 Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00 JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława - 1-2 WKT vs. Black Devils -1-3 Cebularnia vs. Unia Leszno - 3-0

  • User Avatar

    Ekstraklasa 5

    martinomartinez - - Ekstraklasa

    Post

    SooN wreszcie musi wygrać:P

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00 Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 1-0 MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2-0 LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 2-2 1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00 Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 1-1 MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 1-1 Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00 Polonia Bytom vs. Shooting Star 3-1 K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0-1 2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00 Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 2-1 F.C.…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    WYNIKI VI KOLEJKI: Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 12.11.2019 17:00:00 FC Janke vs. Husaria 1-2 Pogoń Dołuje vs. menele mahonka 4-2 soints vs. C.F Wyspa 2-1 2 liga 124 Kolejka: 2 - 12.11.2019 17:00:00 MKS Iława vs. Rychlik Club 1-2 FC Mebelek vs. KSV eXecut0R 0-4 Ekstraklasa 3 Kolejka: 16 - 13.11.2019 17:00:00 Polkonia Warszawa vs. TheDancers 0-2 FC Bartekx vs. NaleśnikiTeam 1-2 FC RDG & FCK vs Orzeł Palowice 0-0 3 liga opolskie 1 Kolejka: 12 - 13.11.2019 17:00:00 Miner Zabrze vs. paprotniarozrzutni…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 12.11.2019 17:00:00 FC Janke vs. Husaria 1:2 Pogoń Dołuje vs. menele mahonka 3:1 soints vs. C.F Wyspa 2:0 2 liga 124 Kolejka: 2 - 12.11.2019 17:00:00 MKS Iława vs. Rychlik Club 2:1 FC Mebelek vs. KSV eXecut0R 1:3 Ekstraklasa 3 Kolejka: 16 - 13.11.2019 17:00:00 Polkonia Warszawa vs. TheDancers 1:2 FC Bartekx vs. NaleśnikiTeam 3:1 FC RDG & FCK vs Orzeł Palowice 2:0 3 liga opolskie 1 Kolejka: 12 - 13.11.2019 17:00:00 Miner Zabrze vs. paprotniarozrzutniki 1:3 KSZO Celna v…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    WYNIKI V KOLEJKI: Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00 RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 1-0 Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 2-1 Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 2-1 Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00 Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 2-0 TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 0-4 Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00 The Gunners vs. Kolonia City 2-4 Los Blancos vs. Mlawianka Mława 3-3 FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 1-0 1 liga 29 Kolejka: 18 …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    UWAGA UWAGA MECZ BONUSOWY Mecz bonusowy: 34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego 34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h 34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej) 34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu (Najszybszy wygrywa) Rozgrywki Liga Towarzyska PL - I liga - X sezon - Kolejka 8 - 11.11.2019, godzina 15.00 Tuciak United Team : Livebird FC typujemy dzisiaj do 15.30, nagroda 500 tys.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00 RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 1-1 Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 0-0 Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 1-2 Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00 Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 1-0 TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 1-2 Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00 The Gunners vs. Kolonia City 0-1 Los Blancos vs. Mlawianka Mława 0-1 FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszaw 1-1 1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:…

  • User Avatar

    WYNIKI IV KOLEJKI: EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00 Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 2-1 unia niećkowo vs. Real Madrid 1-2 K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 3-1 1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00 FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 2-1 LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 0-2 Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00 iBuyPower vs. Fc Kasztan 3-0 RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0-1 KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 2-2 2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.201…

  • User Avatar

    EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00 Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 2:2 unia niećkowo vs. Real Madrid 1:1 K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 2:0 1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00 FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 1:0 LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 2:0 Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00 iBuyPower vs. Fc Kasztan 2:0 RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0:2 KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 1:0 2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00 Kultywat…

  • User Avatar

    WYNIKI III KOLEJKI: Ekstraklasa 1 Kolejka: 9 - 06.11.2019 17:00:00 LKS Czarni Lwów vs. FC Buhaje 3-1 Perla Chmiel vs. Stara Piaskowa 3-2 Ekstraklasa 6 Kolejka: 16 - 06.11.2019 17:00:00 9kompania vs. GKS Concordia 1-1 Orkan Zapałów vs. Pless Pszczyna 1-1 1 liga 33 Kolejka: 8 - 06.11.2019 17:00:00 Miedź Legnica SA vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 3-1 2 liga 2 Kolejka: 14 - 07.11.2019 17:00:00 Ks Siarka Tarnobrzeg vs. LechPoznań 0-2 Chelsea Londyn FC vs. Amica Wronki 0-1 2 liga 115 Kolejka: 9 - 07.11.2019…

  • User Avatar

    blue 1, typujemy do 16, taki regulamin, więc nie mogę w tej kolejce uwzględnić twoich typów