Search Results

Search results 1-20 of 942.

  • User Avatar

    Kolejka 3 - 03.12.2019 wiktoria radom : Zryw Dabrowka (m) (0:1) Tottenham Hotspur 1882 FC : Real Madrid Campeones (b) (4:1) FFSC Sparta : KGB12 (4:0) Studzionka C.F. : Tuciak United Team (2:3) Legia…(L)…Warszawa : Mexico City (1:1) Visca El Barca : Ruch Berlin (b) (5:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 3 - 03.12.2019 Motor Lublin : zygfryd (s) (3:1) Raunheim Team : KKS Kolejowy (6:2) Dynamo Kolonia City : Gladiatorzy Z Miasta Noży (4:0) OGIEŃ CZARNKÓW : Kostrzyn FC (11:2) unia niećkowo : Przechodniu Powiedz Sparcie (6:0) Legia Warszawa - 1916 (s) : Huragan Dachnów (15:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 24 - 03.12.2019 Pomorzanin Cychry : Internazionale Wodzisław Śląski (0:1) soints : PGG ROW RYBNIK (0:1) Łęg Łowce (m) : Chojniczanka Chojnice (1:1) thorrgall (b) : Legia…(L)…Warszawa (0:1) Gladiatorzy Z Miasta Noży : La Fiorita (2:0) Celtic Glasgow : LKS Pogórze Bachórz (1:0) Tuciak United Team : Kolonia City (2:0) ŚwidDług (b) : Livebird FC (0:3) Huragan Humniska (b) : iBuyPower (0:3) Zespół FC RYBNIK FULL zmienił nazwę na PGG ROW RYBNIK. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 24 - 03.12.2019 FC Köybaši : Real Madrid (s) (2:2) Polonia Przemyśl : MKS Orneta (1:3) The Gunners (s) : Manchester Aig United (3:0w/o) Cargovia Kargowa (b) : Victoria Pomorzowice (1:0) MaxiMilan : FC Brzeziny (0:1) Pogoń Dołuje : La Masía Barcelona (3:0) FC Masters Gliwice : BuenosAmarenoS (4:0) Wodnik Callander (b) : Black Devils (s) (0:2) Unia Skierniewice (b) : ZIAJOK FC (0:1) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 …

  • User Avatar

    Kolejka 24 - 03.12.2019 NaleśnikiTeam : KSV eXecut0R (s) (2:0) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : LA Galaxy (4:0) Twierdza Witkowo (s) : FC PZGW (0:3w/o) RWKS Sparta (b) : Mszczonowianka Mszczonów (3:0w/o) OGIEŃ CZARNKÓW : BKP Rakovia Gepard (1:2) 〽️ Trail Minutka CF : Sportowa FC (0:0) unia niećkowo : KGB (3:2) GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : KKS Kolejowy (5:2) ŁKS Łochów 1966 (b) : KS Kretovia (3:0) 1.jpg Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem…

  • User Avatar

    Kolejka 24 - 03.12.2019 K.S. Jaroslawiec : kaliszfornia (0:3w/o) FC POLACY RODACY : Cebularnia (1:6) KksStartPruszcz : FKS Stal Mielec (4:0) heFALUNpy (b) : Petarda (2:0) Fc Barcelona8 : Korzyniec (3:0) Andrus : Wisła Puławy (1:0) Chelsea KnO FC : MKS Stal Jasień (2:0) FC Bartekx (b) : Jaga 1 (1:2) Twister (b) : LKS Uście Gorlickie (3:2) 1.jpg Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o). Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC POLACY RODACY ukarany odj…

  • User Avatar

    Kolejka 24 - 03.12.2019 ASD Taurisano Calcio : JELONKI Warszawa (0:4) Pro Gram (b) : FC Brooklyn (0:1) LegoFriends : Amsterdamsche NV (b) (0:3w/o) Lord Pretty Flacko Jodye (b) : Studzionka C.F. (0:3w/o) FC Pręczki : Leech Pozz (b) (0:3w/o) Wawel Wirek : Brzozovia (0:2) FC Słupia Sulęczyno : Hugo (5:0) KS Senior (b) : FC Equ (0:2) Pokrzywa Parzy Szew (b) : paprotniarozrzutniki (0:2) 1.jpg Zespół Lord Pretty Flacko Jodye ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 24 - 03.12.2019 KP POGOŃ SZCZECIN : BTMS (3:1) Torpedo Ruziec : Twierdza_Wrocław (0:2) Real Madrid Club De Futbol : Parszywa Jedenastka (1:0) TS Wisla Krakow R22 : Klasyczny (3:0) FC UWERAMAGI : McKraków (0:1) FC Rokita : Victoria Skomlin (3:0w/o) Orlęta : FC WOJAKI (0:1) Carbon Start Gniezno : Garbarnia Wadów (w/o0:0w/o) WOLNY LOS : posadzki ciechanów (0:3) 1.jpg Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o). Zespół Victo…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.12.2019 Ruch Berlin (b) : Zryw Dabrowka (m) (1:4) Legia…(L)…Warszawa : Studzionka C.F. (3:2) Mexico City : FFSC Sparta (1:4) Tuciak United Team : Tottenham Hotspur 1882 FC (1:4) KGB12 : wiktoria radom (2:1) Real Madrid Campeones (b) : Visca El Barca (2:2) Kolejka 2 - 02.12.2019 Mexico City : Studzionka C.F. (2:4) Tuciak United Team : FFSC Sparta (1:3) KGB12 : Tottenham Hotspur 1882 FC (2:5) Real Madrid Campeones (b) : wiktoria radom (3:2) Zryw Dabrowka (m) : Visca El Barca (3:0) R…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.12.2019 Huragan Dachnów : zygfryd (s) (1:15) unia niećkowo : OGIEŃ CZARNKÓW (1:2) Przechodniu Powiedz Sparcie : Dynamo Kolonia City (0:12) Kostrzyn FC : Raunheim Team (0:6) Gladiatorzy Z Miasta Noży : Motor Lublin (0:8) KKS Kolejowy : Legia Warszawa - 1916 (s) (0:0) Kolejka 2 - 02.12.2019 Przechodniu Powiedz Sparcie : OGIEŃ CZARNKÓW (1:9) Kostrzyn FC : Dynamo Kolonia City (2:12) Gladiatorzy Z Miasta Noży : Raunheim Team (1:6) KKS Kolejowy : Motor Lublin (2:7) zygfryd (s) : Legia W…

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 02.12.2019 PGG ROW RYBNIK : Pomorzanin Cychry (2:3) Chojniczanka Chojnice : soints (5:0) Legia…(L)…Warszawa : Łęg Łowce (m) (0:2) La Fiorita : thorrgall (b) (0:4) LKS Pogórze Bachórz : Gladiatorzy Z Miasta Noży (3:1) iBuyPower : Celtic Glasgow (1:2) Internazionale Wodzisław Śląski : Tuciak United Team (1:2) Kolonia City : ŚwidDług (b) (0:1) Livebird FC : Huragan Humniska (b) (0:0) Zespół FC RYBNIK FULL zmienił nazwę na PGG ROW RYBNIK. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 02.12.2019 MKS Orneta : FC Köybaši (0:0) Manchester Aig United : Polonia Przemyśl (0:3w/o) Victoria Pomorzowice : The Gunners (s) (1:2) FC Brzeziny : Cargovia Kargowa (b) (0:5) La Masía Barcelona : MaxiMilan (2:4) ZIAJOK FC : Pogoń Dołuje (0:2) Real Madrid (s) : FC Masters Gliwice (0:0) BuenosAmarenoS : Wodnik Callander (b) (0:4) Black Devils (s) : Unia Skierniewice (b) (4:0) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 …

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 02.12.2019 LA Galaxy : NaleśnikiTeam (0:1) FC PZGW : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (2:5) Mszczonowianka Mszczonów : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o) BKP Rakovia Gepard : RWKS Sparta (b) (1:0) Sportowa FC : OGIEŃ CZARNKÓW (1:2) KS Kretovia : 〽️ Trail Minutka CF (3:2) KSV eXecut0R (s) : unia niećkowo (0:2) KGB : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:0) KKS Kolejowy : ŁKS Łochów 1966 (b) (2:4) 1.jpg Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10…

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 02.12.2019 Cebularnia : K.S. Jaroslawiec (2:2) FKS Stal Mielec : FC POLACY RODACY (0:1) Petarda : KksStartPruszcz (0:1) Korzyniec : heFALUNpy (b) (1:0) Wisła Puławy : Fc Barcelona8 (1:1) LKS Uście Gorlickie : Andrus (2:3) kaliszfornia : Chelsea KnO FC (3:2) MKS Stal Jasień : FC Bartekx (b) (0:3) Jaga 1 : Twister (b) (2:3) 1.jpg Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o). Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęci…

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 02.12.2019 FC Brooklyn : ASD Taurisano Calcio (2:3) Amsterdamsche NV (b) : Pro Gram (b) (1:0) Studzionka C.F. : LegoFriends (3:0w/o) Leech Pozz (b) : Lord Pretty Flacko Jodye (b) (3:0w/o) Brzozovia : FC Pręczki (3:0w/o) paprotniarozrzutniki : Wawel Wirek (2:3) JELONKI Warszawa : FC Słupia Sulęczyno (3:0) Hugo : KS Senior (b) (0:6) FC Equ : Pokrzywa Parzy Szew (b) (3:0) 1.jpg Zespół Lord Pretty Flacko Jodye ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 02.12.2019 Twierdza_Wrocław : KP POGOŃ SZCZECIN (3:0) Parszywa Jedenastka : Torpedo Ruziec (1:2) Klasyczny : Real Madrid Club De Futbol (0:3) McKraków : TS Wisla Krakow R22 (0:5) Victoria Skomlin : FC UWERAMAGI (0:3w/o) posadzki ciechanów : FC Rokita (0:1) BTMS : Orlęta (0:2) FC WOJAKI : Carbon Start Gniezno (1:0) Garbarnia Wadów : WOLNY LOS (3:0) 1.jpg Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o). Zespół Victoria Sk…

  • User Avatar

    Zapisy zamknięte - lista Uczestników: 1. Janusz / LKS Ursus DachnĂłw 2.Barmanik / Rings 3.dmix1996 / FC Bartodzieje. 4. Mahon / menele mahonka 5. JarosĹ‚aw / Old Squad Ĺ»ory 6. Donigi / WC Reda 7. loleek / Fopa i Nietakt 8. TaĹ„czÄ…cy z wilkami / FC KOXY 9. rafal74 / Everton 10.heman / WKS Jeziorki 11.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDĹ» 12. CaniLuj / PalÄ…ce Laczki 13. Jasny Pieron / FC BaryĹ‚a 14. DeeS7 / Strzelec Umianowice 15. ArkadioMorales / FC Umianowice 16. Dullux / Zryw Dabrowka 17. T…

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 01.12.2019 Pomorzanin Cychry : Tuciak United Team (1:1) PGG ROW RYBNIK : Chojniczanka Chojnice (2:0) soints : Legia…(L)…Warszawa (0:2) Łęg Łowce (m) : La Fiorita (3:0) thorrgall (b) : LKS Pogórze Bachórz (3:4) Gladiatorzy Z Miasta Noży : iBuyPower (0:3) Celtic Glasgow : Livebird FC (2:1) ŚwidDług (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (0:4) Huragan Humniska (b) : Kolonia City (1:0) Zespół FC RYBNIK FULL zmienił nazwę na PGG ROW RYBNIK. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 01.12.2019 FC Köybaši : FC Masters Gliwice (0:2) MKS Orneta : Manchester Aig United (3:0w/o) Polonia Przemyśl : Victoria Pomorzowice (0:3) The Gunners (s) : FC Brzeziny (3:1) Cargovia Kargowa (b) : La Masía Barcelona (1:1) MaxiMilan : ZIAJOK FC (0:2) Pogoń Dołuje : Black Devils (s) (0:2) Wodnik Callander (b) : Real Madrid (s) (0:1) Unia Skierniewice (b) : BuenosAmarenoS (3:0) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 …

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 01.12.2019 NaleśnikiTeam : unia niećkowo (0:0) LA Galaxy : FC PZGW (0:1) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Mszczonowianka Mszczonów (3:0w/o) Twierdza Witkowo (s) : BKP Rakovia Gepard (0:3w/o) RWKS Sparta (b) : Sportowa FC (0:1) OGIEŃ CZARNKÓW : KS Kretovia (3:4) 〽️ Trail Minutka CF : KKS Kolejowy (0:0) GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : KSV eXecut0R (s) (1:0) ŁKS Łochów 1966 (b) : KGB (0:0) 1.jpg Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o). Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem…