Search Results

Search results 1-20 of 96.

Jaki To Junior

michallisk - - Bar sportowy

Jest 23 junior. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste. Dziś tj.25 listopada roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje .A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior. Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie. A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie juniora…

Automatyczne wylogowywanie

michallisk - - Pytania i pomoc

Ja często korzystam z telefonu i nie mam problemów. Ale. Stosuję pewien myk. Przeglądarka Chrom i otwieram kartę incognito. Śmiga bez wylogowywania.

Jaki To Junior

Jak dostałem tego juniora to aż sprawdziłem czy wszyscy asystenci mają 10 lvl. Mają. Dziś niedziela więc pora na rozstrzygnięcia konkursu. Niestety nikt nie trafił juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła już 3.000.000 A oto ten talent : N 18 lat 25 Q junior22j_qaheewn.jpg

Jaki To Junior

Jest 22 junior. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj.10 listopada roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje . A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie. A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie juniora …

Jaki To Junior

Niestety dla Was a stety dla mnie. Nikt nie trafił juniora. Więc kasa jeszcze u mnie poleży. Ale suma wzrośnie do 2.5 miliona. Junior to OŚ 17 lat i 60 Q. Czekam na następnego i ruszamy. junior21j_qapsxen.jpg

Wywiad wydanie listopadowe

michallisk - - Archiwum

Quote: “wciąż czekam na wywiad z woooojtaaaasem (a jeśli i tym razem większość zyska przedstawiciel któregoś z "wielkostadnych" stowarzyszeń to może wywiad z wojtasem ukazałby się jako dodatek do świątecznego wydania gazetki? - taki prezent pod choinkę )” Popieram . Popieram . Popieram .

Gratuluję Tornado wygrania I edycji. Gratuluję wszystkim uczestnikom. Dyspozycje co do wypłaty nagród poszły już do supportu. SPSpng_qapnhen.png

soints - FC RYBNIK FULL 2:1 0:2 2:1 AWANS soints sunshaine - SooN 0-2; 4-5 AWANS iBuyPower twister - 9kompamia.2:1 3:5. 4:0 AWANS twister Old 2:0- 2:0 lechista AWANS Black Devils POŁFINAŁY : Black Devils - soints iBuyPower - twister Gramy do soboty. Zasady takie same jak w ćwierćfinale. Najlepszy z trzech gier. Powodzenia.

Jaki To Junior

Jest 21 junior. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj.21 października roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje . A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie. A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie junio…

Oto pary ćwierćfinałowe : iBuyPower - Legia...(L)...Warszawa La Masía Barcelona - Black Devils Fc RYBNIK FULL - soints twister - 9kompamia W ćwierćfinale gramy systemem najlepszy z trzech gier. Ten który wygra dwa mecze awansuje do półfinału. Mecz musi być rozstrzygnięty. W przypadku remisu gramy do 120 minuty. Jeżeli dalej jest remis to podajemy wynik po rzutach karnych. Trzeci mecz u menadżera który jest podany jako drugi w parze. Mamy na to 3 dni , czyli w środę wieczorem chciałbym losować ju…

Grupa A : 1. twister -6- 10 pkt 9:6 AWANS 2. Legia...(L)...Warszawa -6- 8 pkt 6:4 AWANS ( bezpośrednie mecze z unią 0:0 i 2:1 dla Legii) 3. unia niećkowo -6- 8 pkt 6:7 4. FC Bartodzieje -6- 7 pkt 5:8 Grupa B : 1. Black Devils -6- 15 pkt 13:3 AWANS 2. soints -6- 9 pkt 9:7 AWANS 3. KS Kretovia -6- 7 pkt 6:9 4. LKS Ursus Dachnów -6- 4 pkt 2:11 Grupa C : 1. Fc RYBNIK FULL -6- 16 pkt 14:3 AWANS 2. La Masía Barcelona -6- 10 pkt 13:8 AWANS 3. Perla Chmiel -6- 9 pkt 9:9 4. Cazador -6- 0 pkt 1:17 Grupa D…

Grupa D RWKS Sparta : Cargovia Kargowa 1:3 i 1:3 RWKS Sparta : 9kompania 0:1 i 0:3 RWKS Sparta : iBuyPower 0:1 i 0:0 KOMPLET

Z pomocą kolegów na czacie w grze rozlosowaliśmy dziś grupy. Grupa A : Legia...(L)...Warszawa / sunshaine FC Bartodzieje / dmix1996 twister/tornado unia niećkowo/ lokario Grupa B : LKS Ursus Dachnów / Janusz KS Kretovia / Kret Black Devils/ Oldboy soints / kriss Grupa C : Cazador / XiVv Fc RYBNIK FULL/ MartinoMartinez La Masía Barcelona / lechista07 Perla Chmiel / dawidm412 Grupa D : RWKS Sparta / michallisk Cargovia Kargowa / Mkkosa 9kompania/czarny_agent2 iBuyPower / SooN Wyniki podajemy w tym…

Jaki To Junior

Jest 13 więc pora na wyniki. Niestety nikt nie odgadł prawidłowo juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 2.000.000 A oto junior : OP 18 40 Q junior20j_qsqespp.jpg

1. RWKS Sparta / michallisk / 1 liga 2. LKS Ursus Dachnów / Janusz / 2 liga 3. Legia...(L)...Warszawa / sunshaine / Ekstraklasa 4. Cargovia Kargowa / Mkkosa / Ekstraklasa 5. soints / kriss / 1 liga 6. FC Bartodzieje / dmix1996 / 2 liga 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.

1. RWKS Sparta / michallisk / 1 liga 2. LKS Ursus Dachnów / Janusz / 2 liga 3. Legia...(L)...Warszawa / sunshaine / Ekstraklasa 4. Cargovia Kargowa / Mkkosa / Ekstraklasa 5. soints / kriss / 1 liga 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.

Szukam 16 chętnych do rozegrania turnieju sym. Drużyny podzielę na 4 grupy po 4 zespoły. Gramy mecz i rewanż, każdy z każdym. W fazie grupowej wynik do 90 minuty. Wyniki podajemy w temacie specjalnie do tego założonym. Proszę o potwierdzanie wyników. Na rozegranie fazy grupowej mamy 7 dni. Z każdej grupy awansuje po 2 najlepsze drużyny. Losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się na czacie w grze w niedzielę 20 października. W ćwierćfinale gramy systemem najlepszy z trzech gier. Trzeci mecz u me…

Jaki To Junior

Jest 20 junior. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj.2 października roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje . A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior. Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie. A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie junio…

Jaki To Junior

Znowu mam opóźnienie. Ale lepiej późno niż wcale. Z przykrością muszę stwierdzić ,że nikt nie trafił juniora. Nagroda przechodzi na następnego juniora. A oto junior : OZ 18 lat 35 Q junior19j_qsqpreq.jpg

Jaki To Junior

Jest 19 junior. A więc zaczynamy. Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj.25 września roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje .A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior. Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie. A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie juniora …