Search Results

Search results 1-20 of 50.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga podlaskie 2, kolejka: 10 - 02.12.2019 17:00:00 SkS Star vs. Chelsea Londyn FC 0:2 FCUzos vs. Prokop70 2:3 olimpia z elbląga vs. CWKS LEGIA 2:0 4 Liga opolskie 8, kolejka: 15 - 02.12.2019 17:00:00 Świętokrzyskie Jest Widzewskie vs. Ogień 2:2 MKS Polonia vs. Stratos 2:0 2 Liga 1, kolejka: 4 - 03.12.2019 17:00:00 UKS Aszynbecher vs. LMKS PIAST 1:2 lzs moszna vs. POCISQ 0:1 Parszywa Jedenastka vs. Fc Pszów 1:2 4 Liga opolskie 8, kolejka: 16 - 03.12.2019 17:00:00 Ogień vs. FC ALBATROSY 1:2 FC …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 9 Kolejka: 1 - 30.11.2019 17:00:00 Miedź Legnica SA vs. Stara Piaskowa 1:2 LKS Czarni Lwów vs. Mistrz Czaniec 2:0 soints vs. Pogoń Dołuje 0:1 1 liga 43 Kolejka: 2 - 30.11.2019 17:00:00 Zryw Dabrowka vs. La Fiorita 1:2 FC.Trefl vs. Husaria 0:3 1 liga 1 Kolejka: 1 - 01.12.2019 17:00:00 Liwiec Górki vs. Mexico City 0:1 KS Warka vs. FC Tak 2:1 FC Szybcy i Wściekli vs. Biegolas Koszalin 2:1 2 liga 138 Kolejka: 1 - 01.12.2019 17:00:00 auditeam vs. Klub Warszawa 1:0 AC Bregga City vs. FC Wa…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 3 Kolejka: 1 - 27.11.2019 17:00:00 FC Blanco vs. Victoria Pomorzowice 2:1 FC Masters Gliwice vs. IMMORTAL SPARTANS 2:0 Visca el Barca! vs. Sportowa FC 0:2 3 liga Mazowieckie gr 2 Kolejka: 3 - 27.11.2019 17:00:00 SPARTA LWÓW vs. Radar Lubomierz 2:0 TYSOVIA vs. KRS 0:3 Ekstraklasa 1 Kolejka: 1 - 28.11.2019 17:00:00 Celtic Glasgow vs. thorrgall 3:2 ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Kamionka 1:2 ABC Korona Kielce vs. FC Bartekx 0:3 Klasa A Małopolskie gr 1 Kolejka: 9 - 28.11.2019 17:00:00 RTS 1910 vs…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    OZ 40 16 PP 40 16 LP 30 16

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 6 Kolejka: 6 - 25.11.2019 17:00:00 ”Legia warsza” vs. John Deere Team 2:0 Pless Pszczyna vs. Everton 1:0 FC Juventus vs. Dream Team Gniezno 0:1 1 liga 3 Kolejka: 9 - 25.11.2019 17:00:00 FC Coś Team vs. FC SĘPICE 2:0 WFM Wągrowiec vs. Fc opolska 1:0 Ekstraklasa 2 Kolejka: 1 - 26.11.2019 17:00:00 MKS Orneta vs. FC Kosiarze Bytom 1:0 〽️ Trail Minutka CF vs. Arsenal FC 2:0 Mobodo vs. Chojniczanka Chojnice 1:2 4 liga Opolskie 1 Kolejka: 9 - 26.11.2019 17:00:00 KS Dzikusy Rzeczne vs. MKS L…

  • User Avatar

    1. paprotniarozrzutniki- szwagier24- 3 liga opolskie 1 2. Polonia Bytom - Maciejewski - Ekstraklasa 8 3. RTS 1910 Widzew Łódż - Robin Lipski - 2 Liga 123 4. Sparta Radlin F.C. - Lewus19 - 2 liga 2 5. KS Kretovia - Kret - Ekstraklasa 6. LKS Ursus Dachnów - Janusz - 2 liga 120 7. Inter Ptysio-Tut - Ptysio-Tut - 3 liga opolskie 8 8. FC Bartekx, Bartek_x, ekstraklasa 3 (zapisano na prośbę gracza) 9. Old Squad Żory jaroslaw- 1 liga 32 10. La Masía Barcelona - Ekstra 2 11. Leech Pozz - 1 liga

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00 Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 2:1 AS Roma. vs. FC MAXER 0:1 San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 1:1 2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00 KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 0:2 Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 2:0 Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00 Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 1:2 K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 1:3 3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00 Naprzód Miśki vs. Team Pablo 2:0 Rester…

  • User Avatar

    KS SENIOR - IVb - brak kontaktu, nie akceptuje meczu na 8.12.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00 ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 1:1 Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 2:1 soints vs. Stara Piaskowa 2:0 Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00 WKT vs. FC Kiedyś to było 0:0 Jaga 1 vs. Stalówka 2:1 1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00 Manchester Skiby vs. Jägermeister 0:1 Victoria Spring vs. FC BANANAS 2:1 BENKI vs. FC Gibasan 0:2 1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00 FC PZGW vs. Klebark Mały FC 0:2 FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziecl 2:1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00 KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 1:0 FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 1:2 TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 2:0 1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00 wiktoria radom vs. Torcida 1:0 Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 2:1 Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00 KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 0:1 STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:2 FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 1:2 1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00 Motor Lub…

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    1. Kolonia City 2. FC RYBNIK FULL 3. thorrgall 4. Black Devils 5. inkwizytor 6. Chojniczanka Chojnice 7. Real Madrid 8. LKS Czarni Lwów

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00 KS Kierasowo vs. Niepokonani 1:3 Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 2:1 "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 2:0 3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00 Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0:3 WC Reda vs. Bubusie 0:1 Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00 RIOT II vs. Wojownicy Amareny 1:0 KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 2:1 Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00 JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 2:1 WKT vs. Black Devils 0:3 Cebularnia vs. Unia Leszno 1:0

  • User Avatar

    Również dziękuję wszystkim za grę. 5 miejsce rewelacja ..a myslałem że może być kompromitacja

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00 Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander. 2-1 MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2-1 LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 0-2 1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00 Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 0-2 MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 1-2 Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00 Polonia Bytom vs. Shooting Star 2-2 K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0-2 2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00 Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 2-3 F.C…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 12.11.2019 17:00:00 FC Janke vs. Husaria 2:1 Pogoń Dołuje vs. menele mahonka 2:0 soints vs. C.F Wyspa 1:0 2 liga 124 Kolejka: 2 - 12.11.2019 17:00:00 MKS Iława vs. Rychlik Club 1:1 FC Mebelek vs. KSV eXecut0R 0:2 Ekstraklasa 3 Kolejka: 16 - 13.11.2019 17:00:00 Polkonia Warszawa vs. TheDancers 1-1 FC Bartekx vs. NaleśnikiTeam 2-1 FC RDG & FCK vs Orzeł Palowice 2-0 3 liga opolskie 1 Kolejka: 12 - 13.11.2019 17:00:00 Miner Zabrze vs. paprotniarozrzutniki 0-2 KSZO Celna v…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    LP 30 16 PP 30 16 OZ 30 16

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00 RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 1:1 Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 2:1 Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 0:2 Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00 Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 2:1 TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 1:3 Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00 The Gunners vs. Kolonia City 0:2 Los Blancos vs. Mlawianka Mława 0:1 FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 2:1 1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00 Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 2:1 unia niećkowo vs. Real Madrid 2:0 K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 1:0 1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00 FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 2:0 LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 0:1 Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00 iBuyPower vs. Fc Kasztan 3:0 RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0:2 KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 2:0 2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00 Kultywat…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1 Kolejka: 9 - 06.11.2019 17:00:00 LKS Czarni Lwów vs. FC Buhaje 1-0 Perla Chmiel vs. Stara Piaskowa 2-2 Ekstraklasa 6 Kolejka: 16 - 06.11.2019 17:00:00 9kompania vs. GKS Concordia 2-1 Orkan Zapałów vs. Pless Pszczyna 0-2 1 liga 33 Kolejka: 8 - 06.11.2019 17:00:00 Miedź Legnica SA vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1-0 2 liga 2 Kolejka: 14 - 07.11.2019 17:00:00 Ks Siarka Tarnobrzeg vs. LechPoznań 1-2 Chelsea Londyn FC vs. Amica Wronki 0-1 2 liga 115 Kolejka: 9 - 07.11.2019 17:00:00 Unia Chorz…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00 FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 0 : 1 FC Masters Gliwice vs. Twister 0 : 2 Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00 Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 1 : 1 DiiL FC vs. Christun 2 : 0 1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00 KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0 : 2 2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00 Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 1 : 0 KRS vs. FC Wyspa 0 : 2 Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00 thorrgall vs. Jazzm…