Search Results

Search results 1-20 of 63.

Automatyczne wylogowywanie

danlight - - Pytania i pomoc

Ciekawe czy to tylko u nas czy na innych serwerach również to się dzieje..

Zawodnik odszedł

Pewnie i tak było. Już po temacie.

Zawodnik odszedł

W takim razie czemu tylko ten co był wystawiony na rynku a reszta nie odeszła?

Zawodnik odszedł

Dzisiaj stała się dla mnie nietypowa sytuacja. Wystawiłem gracza na rynku. Zaakceptowałem ofertę a rano patrzę a gracz odszedł bo nie dostał wypłaty (w tym czasie nie dostało jej 6 innych)...o co chodzi? Jakbym wiedział, że coś takiego będzie to wziąłbym kredyt...

Nowe negocjację

Faktycznie 5 dni strzela focha. Dzisiaj to jest 6-tego dnia można od nowa negocjować.

Nowe negocjację

I tak zrobię najwyżej. Tylko abym bana na nie dostał xd

Nowe negocjację

Ile czasu trzeba odczekać aż gracz znowu podejdzie do negocjacji? Odrzucił warunki i już 5 -ty dzień strzela focha i nie da się prowadzić negocjacji. A za 2 dni mam koniec sezonu...

Dlaczego nie ma żadnych nagród za wygraną w Pucharach? Powinna być nagroda w postaci cr i kasy.

CHAT w grze

Dziwne, bo to tylko dodatek do gry właśnie przez przeglądarkę. Niebezpośredni skrypt gry.

CHAT w grze

A to nie wina Chrome?

Jednak system wyszukuje mniejsze miejscowości ale bez polskich znaków. Ja się w ten sposób nabrałem. Powinna być możliwość darmowej zmiany tej miejscowości przez jakiś okres (np. tygodnia) po uwzględnieniu poprawki na polskie znaki. Pozdrawiam.

Postuluje o dodanie mniejszych miejscowości do bazy gry w profilu klubu. Teraz nie da się ustawić swojej miejscowości i zobaczyć sąsiednie kluby. Przepraszam modków ale tak, na Was to spadnie

Zmienność atrybutów

danlight - - Pomysły i propozycje

Witam, Dodaje pomysł zmienności atrybutów w zależności jak pójdzie nam mecz. Stąd jestem za dodaniem dodatkowych atrybutów takich jak: morale, forma. Po co to? Z jednej strony ukróci oddawanie meczy. Bo wyobraźmy sobie, że gracz oddaje komuś mecz, dostaje 5:0 i ok ale później będzie miał ciężko grać, bo przez ten mecz np morale zespołu, forma pojedynczego gracza spadnie o np. 10%. To jest jeden przykład. Ogólnie uatrakcyjni to grę, rynek transferowy będzie żywy. Ja wiem wiem...cały niemiecki ser…

Uważam, że powinno się wprowadzić jakieś bonusy za grę na najwyższym poziomie. Ja widzę to tak: dodać możliwość rozwoju atrybutów graczy, które wpływają na grę za np...punkty motywacji. Dostawałoby się np. 1 pkt za każdy spędzony dzień w Ekstraklasie. Punkty wymieniane byłyby na rozwój atrybutów graczy (niezawodność, dyscyplina itp - ogólnie przydałoby się więcej wprowadzić) - wówczas rozwój gracza przebiega normalnie ale dzięki takiemu zabiegowi podczas meczu jest lepszy od swojego przeciwnika …

Ja uważam, że jeżeli każdy serwer to oddzielna historia(bo tak jest) to u nas powinna być ekipa do programowania i wprowadzania nowości. Kiedyś tak było. Może to u nas jest więcej konstruktywnych osób i dużo bardziej zaangażowanych w tą grę(co widać gołym okiem). Co z tego, że napiszemy co trzeba zrobić jak na niemieckim powiedzą, że im to niepotrzebne i nie wprowadzą...o to mi chodzi. Ja przebudowałbym system premium, bo w tej chwili jest on zupełnie niepotrzebny do gry(tylko dla niecierpliwych…

Wątpię by chciało mu się budować klub od nowa. To rok gry. .

Lista rankingu ELO

danlight - - Komunikaty o błędach

Ten problem istnieje już x lat.

Czy ten pomysł został analizowany pod kątem premium?

Usunięcie konta

ups ktoś łamie rodo xd

Ilość cr i cena

danlight - - Pomysły i propozycje

Słuchajcie, Nawołuje do dodania opcji kupna 25 cr za mniejszą kwotę. Może ktoś pomyśli, że to nic nie zmieni. Zmieni. Jak ktoś ogarnia marketing mikropłatności to wie, że człowiekowi łatwiej wydać mniejszą sumę choćby miał na tym stracić w ogólnym rozrachunku. Dajcie możliwość zakupu 25 lub 10 cr za mniejszą kwotę. Zaletą tego jest to, że więcej osób będzie chciało kupić cr. A i proponuję coś wreszcie zrobić w tej opcji, bo Premium jest kompletnie martwe. Przeanalizujcie opcje premium moderzy i …