Search Results

Search results 1-20 of 87.

  • User Avatar

    WYNIKI XV (OSTATNIEJ KOLEJKI) TYPERKA: 3 Liga podlaskie 2, kolejka: 10 - 02.12.2019 17:00:00 SkS Star vs. Chelsea Londyn FC 0-3 FCUzos vs. Prokop70 0-2 olimpia z elbląga vs. CWKS LEGIA 3-0 4 Liga opolskie 8, kolejka: 15 - 02.12.2019 17:00:00 Świętokrzyskie Jest Widzewskie vs. Ogień 0-2 MKS Polonia vs. Stratos 4-0 2 Liga 1, kolejka: 4 - 03.12.2019 17:00:00 UKS Aszynbecher vs. LMKS PIAST 1-3 lzs moszna vs. POCISQ 4-1 Parszywa Jedenastka vs. Fc Pszów 0-0 4 Liga opolskie 8, kolejka: 16 - 03.12.2019 …

  • User Avatar

    WYNIKI XIV KOLEJKA: Ekstraklasa 9 Kolejka: 1 - 30.11.2019 17:00:00 Miedź Legnica SA vs. Stara Piaskowa 4-0 LKS Czarni Lwów vs. Mistrz Czaniec 4-1 soints vs. Pogoń Dołuje 0-0 1 liga 43 Kolejka: 2 - 30.11.2019 17:00:00 Zryw Dabrowka vs. La Fiorita 1-0 FC.Trefl vs. Husaria 0-2 1 liga 1 Kolejka: 1 - 01.12.2019 17:00:00 Liwiec Górki vs. Mexico City 1-2 KS Warka vs. FC Tak 2-1 FC Szybcy i Wściekli vs. Biegolas Koszalin 0-1 2 liga 138 Kolejka: 1 - 01.12.2019 17:00:00 auditeam vs. Klub Warszawa 1-2 AC B…

  • User Avatar

    Ekstraklasa 5

    martinomartinez - - Archiwum lig

    Post

    Gratulacje

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 9 Kolejka: 1 - 30.11.2019 17:00:00 Miedź Legnica SA vs. Stara Piaskowa 1:1 LKS Czarni Lwów vs. Mistrz Czaniec 3:0 soints vs. Pogoń Dołuje 1:2 1 liga 43 Kolejka: 2 - 30.11.2019 17:00:00 Zryw Dabrowka vs. La Fiorita 2:1 FC.Trefl vs. Husaria 0:3 1 liga 1 Kolejka: 1 - 01.12.2019 17:00:00 Liwiec Górki vs. Mexico City 1:2 KS Warka vs. FC Tak 2:1 FC Szybcy i Wściekli vs. Biegolas Koszalin 1:2 2 liga 138 Kolejka: 1 - 01.12.2019 17:00:00 auditeam vs. Klub Warszawa 3:0 AC Bregga City vs. FC Wa…

  • User Avatar

    nominuję aktualizację systemu, to największe wydarzenie, o którym się mówi najwięcej w tym roku - może do 30.12 się ziści:)

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Uwaga Z związku z tym, że idę w sobotę na imprezę Andrzejkową, nie będę w stanie podliczyć kolejki w sobotę (ani pewnie w niedzielę rano <X ) Tak więc wydłużymy kolejkę (mecze na 30.11 i 1.12), czas typowania 30.11.2019 (sobota) godzina 16.00 WYNIKI KOLEJKA XIII: Ekstraklasa 3 Kolejka: 1 - 27.11.2019 17:00:00 FC Blanco vs. Victoria Pomorzowice 1-2 FC Masters Gliwice vs. IMMORTAL SPARTANS 3-1 Visca el Barca! vs. Sportowa FC 2-0 3 liga Mazowieckie gr 2 Kolejka: 3 - 27.11.2019 17:00:00 SPARTA LWÓW …

  • User Avatar

    ja nominuję GL7 za organizację zabaw dla wszystkich ostatnio trochę wycofany, ale: Typerek - projekt dla Wszystkich on to wymyślił i działa to do dzisiaj Kawka z Mleczkiem - bardzo dobrze się to czytało - wygasło samo, bo gazetka robi teraz wywiady

  • User Avatar

    nominuję kmitę i Internazionale Wodzisław Śląski zawsze w czubie wszystkich turniejów, 3 patery cicha woda brzegi rwie - mało go słychać, mało dyskutuje a cały czas równy wysoki poziom

  • User Avatar

    Nominuję: Kolegę Oldboya i Black Devils 20.png Kolegę Ejdżi i FC Czartoland 2715.png Kolegę myle75 i KS Zodiak Sucha 654.png

  • User Avatar

    Jak dla mnie to są tylko 3 projekty, które zasługują na nominacje: 1) Liga Towarzyska - od początku serwera, dostępna dla wszystkich, perfekcyjna organizacja 2) LM/LE - zalety jak powyżej 3) Gazetka - też dobra robota, ale raczej pkt 1 i pkt 2 są elementem gry, rozgrywki, więc wyżej je cenie Ostatecznie nominuję Ligę Towarzyską i kolegę wojtasa

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    no to byl jakiś dziwny mecz, ale nie da się takich wyłapać w sumie chyba i tak nikt za ten mecz pktów nie zrobił

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 3 Kolejka: 1 - 27.11.2019 17:00:00 FC Blanco vs. Victoria Pomorzowice 1:1 FC Masters Gliwice vs. IMMORTAL SPARTANS 3:2 Visca el Barca! vs. Sportowa FC 2:1 3 liga Mazowieckie gr 2 Kolejka: 3 - 27.11.2019 17:00:00 SPARTA LWÓW vs. Radar Lubomierz 2:0 TYSOVIA vs. KRS 0:2 Ekstraklasa 1 Kolejka: 1 - 28.11.2019 17:00:00 Celtic Glasgow vs. thorrgall 1:1 ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Kamionka 1:2 ABC Korona Kielce vs. FC Bartekx 0:5 Klasa A Małopolskie gr 1 Kolejka: 9 - 28.11.2019 17:00:00 RTS 1910 vs…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    UWAGA UWAGA MECZ BONUSOWY :!: Mecz bonusowy: 34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego 34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h 34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej) 34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu (Najszybszy wygrywa) LM 1/2 finału 27.11.2019 godzina 15.00 Internazionale Wodzisław Śląski - Liverbird FC typujemy dzisiaj 26.11.2019 do 21.00 , nagroda finansowa 500 tys.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    WYNIKI XII KOLEJKI: Ekstraklasa 6 Kolejka: 6 - 25.11.2019 17:00:00 ”Legia warsza” vs. John Deere Team 3-1 Pless Pszczyna vs. Everton 2-1 FC Juventus vs. Dream Team Gniezno 0-1 1 liga 3 Kolejka: 9 - 25.11.2019 17:00:00 FC Coś Team vs. FC SĘPICE 1-1 WFM Wągrowiec vs. Fc opolska 2-0 Ekstraklasa 2 Kolejka: 1 - 26.11.2019 17:00:00 MKS Orneta vs. FC Kosiarze Bytom 2-1 〽️ Trail Minutka CF vs. Arsenal FC 0-0 Mobodo vs. Chojniczanka Chojnice 0-2 4 liga Opolskie 1 Kolejka: 9 - 26.11.2019 17:00:00 KS Dziku…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 6 Kolejka: 6 - 25.11.2019 17:00:00 ”Legia warsza” vs. John Deere Team 2:2 Pless Pszczyna vs. Everton 3:1 FC Juventus vs. Dream Team Gniezno 1:2 1 liga 3 Kolejka: 9 - 25.11.2019 17:00:00 FC Coś Team vs. FC SĘPICE 2:1 WFM Wągrowiec vs. Fc opolska 1:1 Ekstraklasa 2 Kolejka: 1 - 26.11.2019 17:00:00 MKS Orneta vs. FC Kosiarze Bytom 1:0 〽️ Trail Minutka CF vs. Arsenal FC 2:1 Mobodo vs. Chojniczanka Chojnice 0:2 4 liga Opolskie 1 Kolejka: 9 - 26.11.2019 17:00:00 KS Dzikusy Rzeczne vs. MKS L…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    WYNIKI XI KOLEJKI: 2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00 Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 2-0 AS Roma. vs. FC MAXER 0-5 San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 1-0 2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00 KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 0-1 Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 2-1 Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00 Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 2-3 K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 2-3 3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00 Naprzód Miśki vs. Te…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    UWAGA UWAGA MECZ BONUSOWY :!: Mecz bonusowy: 34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego 34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h 34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej) 34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu (Najszybszy wygrywa) Rozgrywki Liga Towarzyska PL - I liga - X sezon - Kolejka 17 - 24.11.2019, godzina 15.00 Łęg Łowce : Internazionale Wodzisław Śląski typujemy dzisiaj do 12.30, nag…

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    1. PGG ROW RYBNIK 2. Inkwizytor 3. Black Devils 4. Thorrgall 5. Kolonia City 6. LKS Czarni Lwów 7. Real Madrid 8. Chojniczanka Chojnice

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00 Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 3-1 AS Roma. vs. FC MAXER 0-1 San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 3-1 2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00 KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 1-2 Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 2-0 Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00 Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 1-1 K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 0-2 3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00 Naprzód Miśki vs. Team Pablo 2-1 Rester…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    martinomartinez - - Bar sportowy

    Post

    Przypominam, że zgodnie z regulaminem, jeśli ktoś nie odda typów przez 5 kolejek z rzędu, to przepadną mu dotychczasowe nagrody WYNIKI X KOLEJKI: Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00 ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 0-2 Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 0-0 soints vs. Stara Piaskowa 3-0 Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00 WKT vs. FC Kiedyś to było 1-3 Jaga 1 vs. Stalówka 1-2 1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00 Manchester Skiby vs. Jägermeister 0-2 Victoria Spring vs. FC BANANAS…