Search Results

Search results 1-20 of 348.

Quote from OZWOLF97: “Quote from Ahmet: “Aleyküm selam” nasılsın ahmet abi hayırlı akşamlar herkese selamlar :)” Saol Kardeşim.

Aleyküm selam

Muhabbet yok, haber yok. Hayırlısı beyler.

Stephan, Anthier OH , güç 275 , 20 yaş. Gençlik 12.12.2019 da sona eriyordu. 11.12.2019 da sözleşme imzalandı. Menajer : Alp-sarp Takım: Radioactive17

GENÇ OYUNCU TEŞVİK PRİMLERİNE DEVAM MI BEYLER ?

Görevi bırakıyorum.

Ahmet - - Haberler

Bu Claudia Denene mesajım. Dear Madam,gamedesign-Claudia. Last 15 months , i am a member of Futbolcup.net . During this period , i have observed that some individual efforts of 3-4 game volunteers ( Marques, Carsi33, Eristavi, Peaky Bilinders ) are directing and maintaining Turkish Futbolcup.net. Without a doubt, Not only in the game but also at forum, they did WELL DONE. Due to your statistical datas, you may impartialy see the rates and rise of credits from Turkey. We do not comment your manag…

Quote from Chucky..: “Quote from Ahmet: “İyi akşamlar beyler, Marques'in mesajını okudunuz mu ? Bıraktım diyor. Çok keyfim kaçtı. Bir tepki olarak şu almanlara Marques'i isteriz yoksa size kuruş yok mesajı atalım mı ?” https://board.playzo.de/index.php/Thread/109329-Görevi-Bıraktım/?postID=1117663#post1117663 değerli yorumlarınız bizler için önemli :)” Chucky, Ben yazdım ingilizce mesaj. Para kazanmak istiyorlarsa Marques'i yeniden görevlendirin dedim. Bu nedenle bütün forum üyesi arkadaşların y…

Görevi Bıraktım.

Ahmet - - Haberler

Quote from gamedesign-claudia: “Marques oyundan ayrıldı, çünkü moderatör olarak ne kadar özgürlüğe sahip olduğu ve hangi konularda bizimle istişare etmesi gerektiği konusunda anlaşmazlıklar vardı. Faaliyetlerine ne kadar zaman harcadığı her moderatöre bırakılmıştır. Bütün gizliliğin önce olduğunu söylüyoruz ve eğer çok fazla şey söylerse, ekibi genişletiyoruz. Hem girişimcilik hem de yasal riskleri taşıdığımız için, tüm moderatörlerin oyunlarımızda uyması gereken bazı kurallar koyarız. Bu nedenl…

Görevi Bıraktım.

Ahmet - - Haberler

Dear Madam, gamedesign-Claudia. Last 15 months , i am a member of Futbolcup.net . During this period , i have observed that some individual efforts of 3-4 game volunteers ( Marques, Carsi33, Eristavi, Peaky Bilinders ) are directing and maintaining Turkish Futbolcup.net. Without a doubt, Not only in the game but also at forum, they did WELL DONE. Due to your statistical datas, you may impartialy see the rates and rise of credits from Turkey. We do not comment your management principals. We respe…

İyi akşamlar beyler, Marques'in mesajını okudunuz mu ? Bıraktım diyor. Çok keyfim kaçtı. Bir tepki olarak şu almanlara Marques'i isteriz yoksa size kuruş yok mesajı atalım mı ?

Quote from Marques: “2020 Milli Pşyango biletleri basımına başlandı.” Derken ? Futbolcup piyangosu mu ?

Tabi ya gençlik ; iş , güç, sınav, ders derken bütün hafta patates oldu. Kimsenin sesi çıkmıyor . Gözümüz aydın millet, yarın hafta sonu. Hayırlı Cumalar.

Forum Cup galibi Kütahyaspor'u tebrik ediyorum. Ozi, gazete müthiş, eline sağlık. Günlerden perşembe. Yani ? Keyifli günler beyler .

Quote from Mutlu43: “Hoşgeldin” Hoşbulduk , Saol kardeşim.

Quote from oziboz: “Quote from Ahmet: “İyi akşamlar Gençlik. Efsane döndü. ))))))) Hoşbulduk. Sağolun. Eyvallah. ( Peşinen teşekkür edeyim.)” İyi akşamlar abi teşekkürler. Hoşgeldin sefa getirdin teşekkürler. efsanaye selamlar teşekkürler ” Yorulmuşum. Ne uyudum be. )))))))

İyi akşamlar Gençlik. Efsane döndü. ))))))) Hoşbulduk. Sağolun. Eyvallah. ( Peşinen teşekkür edeyim.)

Quote from melekmete: “Quote from AkinUzgul: “Quote from Ahmet: “Quote from oziboz: “ Futbolcup Resmi Gazetemiz Yayınlandı. futbolcup.net/#/index.php?w=34…674243&pos=0&_=1575130137 ” Güzel olmuş. Elinize sağlık. Ozi Forum Cup'ta 0-0 berabere kalmışız. Dostluk kazanmış. Özwolf Tarık, sende futbolcunu pazara koyunca özelden yaz. Fiyatta anlaşırız. Merak etme. Mutlu43 Selamlar kardeşim. Akın ses ver canım. ( Bir mesajda bir çok arkadaşıma selam keyfi)” Ahhahaha abi yaa :D” ellerinize sağlık...harik…

Quote from Gençfenerbhçe: “Nasılsınız arkadaslar nabıyosunuz. Hayırlı pazarlar bu arada” Saol Emre. Sen nasılsın ?

Hakikaten tekrar okuyunca bende güldüm bu multi içerikli mesajıma. )))))) Verilen bilgiler kısa olsa da; BAKIN BURASI ÇOK ÖNEMLİ. )))))))))) Sözün özü; Bol kahkahalı bir Pazar geçirmeniz dileği ile .

Quote from oziboz: “ Futbolcup Resmi Gazetemiz Yayınlandı. futbolcup.net/#/index.php?w=34…674243&pos=0&_=1575130137 ” Güzel olmuş. Elinize sağlık. Ozi Forum Cup'ta 0-0 berabere kalmışız. Dostluk kazanmış. Özwolf Tarık, sende futbolcunu pazara koyunca özelden yaz. Fiyatta anlaşırız. Merak etme. Mutlu43 Selamlar kardeşim. Akın ses ver canım. ( Bir mesajda bir çok arkadaşıma selam keyfi)