Search Results

Search results 1-20 of 303.

Aleykum selam HAYIRLI CUMALAR

Selam arkadaşlar benden sizlere gelsin bu şarkı https://www.youtube.com/watch?v=d-TjmIuGMlg youtube.com/watch?v=d-TjmIuGMlg

Lige atanamama sorunu

Oguzhan Ozen - - Oyun Hatalari

Quote from KUTLU: “Quote from Oguzhan Ozen: “Sorunu ilettim başka kimlerde böyle hata var ?” üstadım sorunu hallettim diyorsunuz ben önceki sezonu lig 2.si bitirdim süperligte olmam gerekirken spor toto 1. Lig olarak düzeltmişsin bu konu hakkında mağduriyetimi gidermenizi rica ederim 1 sezon lige atanmadım. 1 sezon aynı ligi tekrar oynayacağım emeğe yazık” Yanlış anlaşılmasın sorunu almanlara sadece ilettiğimi söyledim. Halletme durumu yok.

Lige atanamama sorunu

Oguzhan Ozen - - Oyun Hatalari

Sorunu ilettim başka kimlerde böyle hata var ?

Quote from oziboz: “Selamın Aleyküm Hayırlı Cumalar... ” Aleykum selam hayırlı cumalar

Bedelsiz Oyuncular

Oguzhan Ozen - - Kiralık

Konu yanlış yere açılmış taşıyorum..

Quote from management: “Bu fiyatlandirmalari oyuncunun yaşıda etkiliyor sanırım. 350 güç 20 yaşında bir oyuncu ile 30 yaşında ki bir oyuncu aynı şekilde fiyatlandirilmaz sanırım..” Hayır, oyuncunun yaşı fiyatlandırmayı değiştirmiyor.

Bu hatayı zaten ilettim. Top şuan almanlarda...

KULÜP METNİ ve GAZETEYE RESİM NASIL EKLENİR? Merhaba arkadaşlar, bugün çoğu kişinin bilmediği ve öğrenmek istediği bir konuyu anlatıcam. Kulüp metni ve gazeteye resim yüklemek için aşağıdaki kodu kullanmanız gerekiyor. [color=rgb(255, 255, 255);background-image: url(SİZİN RESMİNİZİN LİNKİNİ BURAYA YAPIŞTIRIN);width:256px;height:260px;display:block;margin:auto;0] width:256px ve height:260px de bulunan sayıları resminizin boyutuna göre ayarlayın yoksa resminiz kırpılmış gözükebilir. VgkGSP.png Vgk…

Sorun iletildi ve çözüldü KONU KİLİT

KİRALAMA

Oguzhan Ozen - - Oyun ile ilgili Önerileriniz

OYUNCU KİRALAMA SİSTEMİ | 2020 Kiralama Sistemi Manuel Olsada Var Zaten

SANTOS'TAN SATILIK

Oguzhan Ozen - - Satılık

Güzel oyuncular

Quote from Mutlu43: “Benden de okadar premium bide yaw Oğuzhan yönetici isen magdurlara birşeyler yap bakalım :)” Bende isterim devam ettirmeyi ama Almanlar sorun çıkartıyor.

FUTBOLCUP OYUNCU KOPYALAMA ÜCRETLERİ Ø5 - 3 Kredi: 186 € Ø10 - 7 Kredi: 560 € Ø15 - 10 Kredi: 1.288 € Ø20 - 14 Kredi: 2.528 € Ø25 - 18 Kredi: 4.471 € Ø30 - 21 Kredi: 7.341 € Ø35 - 25 Kredi: 11.399 € Ø40 - 29 Kredi: 16.943 € Ø45 - 33 Kredi: 24.312 € Ø50 - 37 Kredi: 33.882 € Ø55 - 41 Kredi: 46.075 € Ø60 - 45 Kredi: 61.356 € Ø65 - 49 Kredi: 80.234 € Ø70 - 53 Kredi: 103.264 € Ø75 - 58 Kredi: 131.049 € Ø80 - 62 Kredi: 164.238 € Ø85 - 66 Kredi: 203.530 € Ø90 - 71 Kredi: 249.669 € Ø95 - 75 Kredi: 303.4…

Quote from Oguzhan Ozen: “Merhaba Değerli Futbolcup TR Menajerleri! Futbolcup oyuncuların yaş atlama tarihlerini sizlere sunmak istiyorum. Hesaplamalarda Şubat ayında yaş değişikliğinin 1-2 gün gecikebileceğini ve daha sonra tüm verilerin tekrar güncelleneceğini belirtmek isteriz. Oyuncuların Yaş Atlama Tarihleri 08.01.2020 09: 36: 00 08.02.2020 04: 00: 00 09.03.2020 13: 36: 00 08.04.2020 22: 12: 00 ” Güncellendi Listede hatalar olabilir sürekli güncellenecek..

Arkadaşlar transfer pazarında bildiğiniz gibi bir çok aktif olmayan takımlar var ve bu takımlar yüzünden tekliflerimizin çoğu karşılıksız kalıyor veya bekletiliyoruz. Bizde bu konuda bir çalışma yapmaya karar verdik. Transfer pazarındaki aktif olmayan takımları bize bildirdiğiniz takdirde kontrol edildikten sonra oyuncuları pazardan silinecektir. İyi oyunlar. Futbolcup TR Yönetim Ekibi

BURADA KİRALIK OLARAK BİLDİRİLEN OYUNCULAR YAZACAKTIR.

Merhaba Arkadaşlar , istek ve önerilerinizi elimizden geldiğince gereken yerlere iletmeye çalışıyoruz ,yetkimiz kadarıyla da yapmaya gayret ediyoruz. Uzun süredir herkesin öneri olarak sunduğu Oyuncu Kiralama yöntemini bizim kontrolümüzde bu başlık altında yapıyoruz. Bu başlık altına sadece oyuncuyu alan kişi yazsın , kesinlikle başka hiçbir yorum görmek istemiyorum. Aşşağda vereceğim bilgileri doldurup , ona uygun şekilde oyuncunuzu kiralayabilirsiniz. Konuya yazılmayan kiralama işlemlerinde sı…

FUTBOLCUP TR | YÖNETİM EKİBİ YÖNETİCİ Umut1996 Oğuzhan Özen MODERATÖR - SOSYAL MEDYA ve GAZETE EKİBİ -