Search Results

Search results 1-20 of 199.

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Dzięki tornado za listę sam chciałem ja zrobić ale niestety za brakło mi czasu. Pamiętajcie że w mojej gazetce pojawił się artykuł właśnie o sponsoringu typera i o warunku tornado dlatego jak możecie to pomóżcie nam dotrzeć do wszystkich dzięki czemu zabawa będzie jeszcze ciekawsza

Kawka z mleczkiem

GL7 - - Bar sportowy

Kawka z Mleczkiem Moim kolejnym gościem był torresik76 numer 357 obecnego ELO Quote: “ Każdy rządzi własnym prawem a Moderatorzy i Administracja to zawsze utrudniają ” GL 7 >> Kto kryje się pod nickiem torresik76 torresik 76 >> Cześć jestem Damian W życiu prywatnym kim jesteś i czym się zajmujesz?? Moje życie prywatne to ciągła trasa w której przemierzam swoja solówką ,codzienne powroty do domu wykorzystuje ćwicząc na siłowni oraz ostre granie w Futbolcup Gdybyś miał nadać swojemu życiu większe …

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Mamy już 46 mln i czekamy dalej. 1. Orły z Elbląga / Emdeys / 2mln 2. paprotniarozrzutniki- szwagier 2 mln 3. Kolonia City / woooojtaaaas - 6mln 4. Łęg Łowce / Niemczyc - 3 mln 5. MartinoMartinez/ PGG ROW RYBNIK / - 15 mln 6. Mewa / Real Madrid - 5 mln 7. Oldboy / Black Devils - 3 mln 8. Mkkosa/ Cargovia Kargowa - 2 mln 9.dmix1996 - FC Bartodzieje - 3 mln 10. ​kmita / Internazionale Wodzisław Śląski / 5 mln

Światowa 11

GL7 - - Pomysły i propozycje

Bo i niech sobie będzie ale w FC nic nie daje wystawianie grajka w 1 składzie tylko treningiem możesz go szkolić więc bezcelowe jest wystawianie jakiegokolwiek juniora i tracenie przez to na siłę 11-stki, która ma największe znaczenie przy rozgrywania meczu.

Kawka z mleczkiem

GL7 - - Bar sportowy

Kawka z mleczkiem Moim kolejnym gościem był Mkkosa menago ekipy Cargovia Kargowa Quote: “Każda kłótnia wnosi coś do związku” GL7 >>W świecie Futbolcup jesteś menedzerem a w świecie realnym?? Mkkosa >> Cześć! Jestem 24 letnim informatykiem i jeszcze chwilę studentem, do tego narzeczonym wspaniałej kobiety Aktualnie odkładam na mieszkanie i planuje ślub. Co do zawodu, specjalizuję się w zabezpieczeniach komputerowych, lubię też czasami coś popisać kodu. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych miejsc,…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Mamy już 38 mln i czekamy dalej. 1. Orły z Elbląga / Emdeys / 2mln 2. paprotniarozrzutniki- szwagier 2 mln 3. Kolonia City / woooojtaaaas - 6mln 4. Łęg Łowce / Niemczyc - 3 mln 5. MartinoMartinez/ PGG ROW RYBNIK / - 15 mln 6. Mewa / Real Madrid - 5 mln 7. Oldboy / Black Devils - 3 mln 8. Mkkosa/ Cargovia Kargowa - 2 mln Jak dojdzie wszystko do skutku pojawi sie niedługo informacja o rozpoczęciu kolejnej edycji :)

Kawka z mleczkiem

GL7 - - Bar sportowy

Kawka z mleczkiem Moim kolejnym gościem był dawidm412 menedzer drużyny Perla Chmiel i obecnie nr. 26 naszego ELO Quote: “Na pewno chciałbym w przyszłości spróbować być szefem samego siebie” GL7 >> Kim jesteś?? dawidm412 >>.Witam czytelników. Mam na imię Dawid i pochodzę z Lublina. Jestem 27 letnim kawalerem (zaręczony). Pracuję jako analityk danych w firmie produkcyjnej . Pani Marilee Adams w swojej książce „Myślenie pytaniami” mówi wprost: zmień swoje pytania, a zmienisz siebie. Sugeruje ona, ż…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Mamy już 10 mln!!! 1. Orły z Elbląga / Emdeys / 2mln 2. paprotniarozrzutniki- szwagier 2 mln 3. Kolonia City / woooojtaaaas - 6mln

Ranking ELO

GL7 - - Nowy FutbolCup

02. 01. 2020 G8 na szczycie warte odnotowania ELO_szczyt-1577996353.png

Problem z logo drużyny

GL7 - - Pytania i pomoc

Czasem warto napisać do Supportu tam wyjaśnią czy logo jest za duże/brak praw autorskich czy po prostu jeszcze nie zostało aktywowane bo trochę spam moim zdaniem się zaczyna robić.

Kawka z mleczkiem

GL7 - - Bar sportowy

Kawka z mleczkiemMoim dzisiejszym gościem był XiVv menedżer drużyny Cazador i działacz Stowarzyszenia TMF Quote: “Jestem realistą, więc głównym kryterium dla mnie jest bariera językowa” GL7 >> Kim jesteś?? XiVv >> Jestem 23 letnim, niemal 24, studentem geodezji, na co dzień dorabiam też sobie pracując w tym marnym wbrew pozorom zawodzie Jaka jest zazwyczaj Twoja pierwsza myśl rano? To mocno zależy od tego co mnie w tym dniu czeka, są dni bardziej luźne, ale i też bardziej stresujące. Ale pewnie …

Świąteczna gorączka - dyskusje

GL7 - - Bar sportowy

Niestety ale tutaj nikt nie czyta regulaminu tylko liczy na łatwą kasę taka jest prawda

1.Legia...(L)... Warszawa- sunshaine 2.Łęg Łowce- Niemczyc 3.Old Squad Żory- Jarosław 4.Pomorzanin Cychry - mmysla92 5.Parszywa Jedenstka - MamSchizy 6.FC.Jamajka - zimny69 7.FC Buhaje - Heterokrates 8.Kraina Tysiąca Jezior - materazzii 9.heFALUNpy - TACO99 10.Bagwell Academy - Theodor T-Bag Bagwell 11.Everton - rafal74 12. FC Bartodzieje -dmix1996 13. Twister- tornado 14. La Masía Barcelona - lechista07 15. FC KOXY - Tańczący z wilkami 16. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano 17. FC Masters Gliwic…

Było widać ewidentnie co się działo na niemieckim serwerze na forum więc nie podparrymi faktami nie ma co opowiadać że nie było na niemieckim odzewu i tak to nic nie da czekaliśmy pół roku na aktualizację to teraz poczekamy kolejne na poprawki

Liga Towarzyska - dyskuje

GL7 - - Liga towarzyska

Masz racje nic wiecej

Kawka z mleczkiem

GL7 - - Bar sportowy

Kawka z Mleczkiem Moim dzisiejszym gościem był Taco99 menedzer klubu heFALUNpy Quote: “chciałbym zostać menedżerem” GL7 > Kto się kryje pod nickiem TACO99? Taco99> Student 2 roku na AWF, reprezentant Polski oraz zawodnik Olimpii Łochów - dyscyplina unihokej Kim jesteś w życiu prywatnym? Mam 20 lat, studiuję, trenuję, jestem trenerem kat. młodzik. Śledzę regularnie to co dzieję się w świecie futbolu, kibicuję FC Barcelonie A po za tym lubię zimne piwko Kim byś chciał zostać: Piłkarz czy Menedżer?…

Kawka z mleczkiem

GL7 - - Bar sportowy

Długo trzeba było czekać ale właśnie wracamy :) KAWKA Z MLECZKIEM Moim dzisiejszym gościem był Janusz "zawodowy kierowca" i menedżer drużyny LKS Ursus Dachnów Quote: “Szczerość, miłość, wierność, uczciwość.” GL7 - Witam Janusz - Witam Dziękuje za przyjecie zaproszenia do projektu. Jest mi bardzo miło, że mogę udzielić wywiadu! Czym się zajmujesz?? Na co dzień dorabiam sobie jako kierowca, dostarczam materiały na budowy. Rodzina czy praca?? Dla mnie osobiście najważniejsza jest rodzina, pracę zaś…

Cała Administracja - która zachowuje się tak jak by jej wcale nie było.

GALA FC - NOMINACJE - PROJEKT ROKU FC

GL7 - - Archiwum

GL7 & G8 - Typerek pierwsza inicjatywa zwykłego usera na Forum i nadal trwająca i płacąca nagrody z własnych kieszeni zwykłych userów.

TYPEREK G-8 - VII EDITION

GL7 - - Bar sportowy

3 Liga podlaskie 2, kolejka: 10 - 02.12.2019 17:00:00 SkS Star vs. Chelsea Londyn FC 0:2 FCUzos vs. Prokop70 2:0 olimpia z elbląga vs. CWKS LEGIA 1:2 4 Liga opolskie 8, kolejka: 15 - 02.12.2019 17:00:00 Świętokrzyskie Jest Widzewskie vs. Ogień 0:2 MKS Polonia vs. Stratos 0:2 2 Liga 1, kolejka: 4 - 03.12.2019 17:00:00 UKS Aszynbecher vs. LMKS PIAST 2:0 lzs moszna vs. POCISQ 2:2 Parszywa Jedenastka vs. Fc Pszów 2:0 4 Liga opolskie 8, kolejka: 16 - 03.12.2019 17:00:00 Ogień vs. FC ALBATROSY 2:0 FC …