Search Results

Search results 1-20 of 394.

Infrastruktura

Heterokrates - - Pytania i pomoc

W sumie można zrozumieć te drobne czepianie się szczegółów. Płacimy wirtualne pieniądze za infrastrukturę, po coś ją rozwijamy i rozbudowujemy Nawet nie patrząc na to pod kątem prawdziwego futbolu powinno to wszystko odgrywać jakąś rolę w grze bo... po co w takim razie w to inwestować? Mogłoby tego również nie być, bo jeśli jest to tylko dodatek mający dawać nam poczucie rozwijania drużyny, to trochę kiepsko... Warto byłoby zwrócić uwagę na te aspekty w grze, które są ale nie wiadomo po co?

Światowa 11

Heterokrates - - Pomysły i propozycje

Nawet jeśli pomysł dobry już mogę Ci powiedzieć, że nie ma on racji bytu bo po co? Wystawiasz z reguły najsilniejszy skład. Chyba ze uargumentujesz co miałoby to na celu poprawić/udoskonalić to osobiście wypowiem się rozlewniej Ale plus za aktywność na forum i chęci

Coca Cola (sorry P3PSI ) Siostry Godlewskie czy duet weselny Kobra & Bonzo?

Projekt Sparing+

Heterokrates - - Mecze towarzyskie

Terminarze rozpisane i wysyłane drogą prywatną. Zmiana w regulaminie ze względu na zbyt małe zainteresowanie a głównym i jedynym celem jest pomoc nowym menadżerom Quote: “1. Projekt jest skierowany dla drużyn, które założyły klub do 90 dni 6 miesięcy od otworzenia od projektu” Zapraszamy!

Juliusz Cezar Mydło w kostce czy mydło w płynie?

Co prawda brak nagród jest z pewnością głównym powodem tak małej liczby chętnych osób, ale dla samej zabawy i pochwalaniu każdego projektu fc warto wziąć udział w lidze symulacyjnej Super pomysł i powodzenia wszystkim Szkoda tylko że silnik nam zepsuje rywalizację, ale powinno być spoko

1. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. Kolonia City - woooojtaaaas 3. Twister- tornado 4. Bagwell Academy - Theodor T-bag Bagwell 5. LKS Ursus Dachnów - Janusz 6. FC Bartodzieje - dmix1996 7. Real Madrid - Mewa 8. PGG ROW RYBNIK - MartinoMartinez 9.FC Buhaje - Heterokrates

Wywiad wydanie styczniowe

Heterokrates - - Archiwum

KTO JUŻ BYŁ: #1 FTN: mmysla92 #2 FTN: Niko Kovac #3 FTN: wodnik #4 FTN: MartinoMartinez #5 FTN: KondzioKietrz #6 FTN: Oldboy #7 FTN: thorrgall #8 FTN: kielpik #9 FTN: Tuta96 #10 FTN: lokario #11/12 FTN: woooojtaaaas ____________________________________________ Ja nominuję: dzelen, sunshaine, SooN

Projekt Sparing+

Heterokrates - - Mecze towarzyskie

500PLUS.png Nazwa projektu: Dobry START - Sparing+ Cel: pomoc finansowa nowym menadżerom, propagowanie gry "fair play" oraz zachęcanie do udziału w życiu forum. Stowarzyszenie Z Uśmiechem Przez Futbol (PiS ZUPF) wychodzi z pomocą nowym menadżerom, którzy potrzebują trochę euro na start. Każdy z nas zaczynał z niczym jednak dzięki doświadczeniu i współpracy większość z nas jest na prostej - od zera do klasy średniej i to w niecałe półtorej roku! Dzięki udziale w Sparing+ gwarantujemy mecze towarz…

Quote from Oldboy: “Cieszę się że udało mi się coś wygrać ale chyba jest błąd w obliczeniach bo wg moich obliczeń mam 7 pkt. Co nie zmienia faktu że i tak był to najszybszy oddany post i nie zmieni raczej miejsc w tym konkursie. Ale proszę to sprawdzić pozdrawiam” Przeliczyłem jeszcze raz i nadal masz 8 pkt, dokładnie wytypowałeś wynik meczu Pomorzanin Cychry - Tuciak United Team za co otrzymałeś 3 pkt (2 pkt za dokładny wynik + 1 pkt za poprawne wskazanie zwycięzcy) Tak czy owak dzięki za czujn…

WYNIKI KONKURSU 1. Oldboy: 8 PKT 2. Respe: 7 PKT 3. tornado1: 7 PKT (SZYBSZY) lukasz7812: 7 PKT lechista07: 6 PKT dawidm412: 6 PKT Niemczyc: 5 PKT Kret: 5 PKT Heterokrates: 5 PKT mkkosa: 5 PKT tańczący: 5 PKT szwagier24: 5 PKT Aztecky: 5 PKT Mewa98: 5 PKT T_Bag: 4 PKT jaroslaw: 3 PKT Gratulacje!

1.Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. Łęg Łowce - Niemczyc 3. Old Squad Żory - Jarosław 4. Pomorzanin Cychry - mmysla92 5. Parszywa Jedenastka -MamSchizy 6. FC.Jamajka - zimny69 7. FC Buhaje - Heterokrates

Odpowiedź supportu na treść zgłoszenia. Każdy z nas otrzymał taką samą: "......................" Zobaczymy czy coś ruszy... "Publikowanie wiadomości prywatnych z forum lub gry jest zabronione. Ponadto użytkownik forum zobowiązuje się unikać stosowania anonimowych cytatów, gdyż pozbawiają one ich autorów możliwości zajęcia stanowiska i obrony." Komunikat z supportu gry jest wiadomością prywatną z gry i zgodnie z regulaminem nie można jej zamieszczać. Tym razem tylko ostrzeżenie. sunshaine

Quote from danlight: “Są moderatorzy który mają z nimi stały kontakt - oni też grają w tą grę. Jak oni nie są w stanie nic wskórać to my raczej też nie damy rady. Dla mnie osobiście rozgrywka stała się bezsensowna. Próbować zawsze warto, oczywiście ale sam widzisz...wgrali na niemiecki - widzieli co jest a i tak dali to na PL - logiki w tym zero. Ktoś zrobił kopiuj, wklej z plikami i szczęśliwi. Aktualizacja? Aktualizacja.” Kto wie czy na niemieckim serwerze w ogóle był jakiś odzew? Jeśli kilkad…

Propozycja jest jedna... Ja na pewno nie będę czekał do czasu, gdy naprawią tą aktualizację - wg. informacji ma być to pierwsze półrocze przyszedłego roku więc albo styczeń albo luty albo i czerwiec a to sporo czasu. Jeśli każdy z nas zdecyduje się napisać do supportu, może to cofną do końca roku? Są jakieś szanse? No no sorry, jak może cieszyć gdy w czterech ostatnich meczach (liga/turniej/towarzyski/liga) strzeliłem 32 bramki? Jeśli zmieniliby to jeszcze w grudniu - spoko, reszta może zostać. …

24.12 heFALUNpy - INA RAFCIA GOLENIOW 1:3 [Ekstraklasa 5] Pomorzanin Cychry - Tuciak United Team 2:0 [Ekstraklasa 8] FC Buhaje - PGG ROW RYBNIK 1:4 [Ekstraklasa 9] Mexico City - FC Szybcy i Wściekli 2:0 [1 Liga 1] LAS WARA - Wisła Puławy 0:4 [1 Liga 44] 25.12 Polonia Przemyśl - KS Kretovia 1:5 [Ekstraklasa 5] Shooting Star - unia niećkowo 0:2 [Ekstraklasa 8] FC Barcelona Intersport - Fc Barcelona8 2:0 [1 liga 45] AP Krycichy - Piotreks2280 1:1 [1 Liga 46] RemiX Niebieszczany - Fc KaRa KrAkOw 0:2…

Ogólnie silnik i system rozgrywania meczy jest przedziwny i nijak się ma do wielu naszych opisów zdarzeń. Teraz z kolei mam styczność z czymś takim. Rozgrywam ostatnio często mecz symulacyjny z drużyną Wisła Polanski bo mnie zaprasza - siła kadry 560 gdzie mój jedyny najsłabszy zawodnik w 11'stce ma 505. Kilka meczy wyniki ostatnich 3 spotkań - 2:13, 1:12, 3:9. Zobaczcie - menadżer ma ledwo ledwo lepszą kadrę od mojego jednego zawodnika a w trzech spotkaniach potrafił mi wpakować 6 bramek :o Z k…

Grudniowy konkurs! Mecze typujemy do końca 21 grudnia w tym temacie - wygrywa najszybsza osoba. Powodzenia! 24.12 heFALUNpy - INA RAFCIA GOLENIOW [Ekstraklasa 5] (0:3) Pomorzanin Cychry - Tuciak United Team [Ekstraklasa 8] (2:1) FC Buhaje - PGG ROW RYBNIK [Ekstraklasa 9] (0:4) Mexico City - FC Szybcy i Wściekli [1 Liga 1] (4:3) LAS WARA - Wisła Puławy [1 Liga 44] (1:1) 25.12 Polonia Przemyśl - KS Kretovia [Ekstraklasa 5] (2:5) Shooting Star - unia niećkowo [Ekstraklasa 8] (5:2) FC Barcelona Inte…

#11/12 Fut Time News

Heterokrates - - Gazetka FutbolCup

20685_30 - Konkurs.png

#11/12 Fut Time News

Heterokrates - - Gazetka FutbolCup

89561_29 - UTF.png