Search Results

Search results 1-20 of 216.

SANTOS'TAN SATILIK

kingyuse - - Satılık

GÜNCEL

SANTOS'TAN SATILIK

kingyuse - - Satılık

GÜNCEL

SANTOS'TAN SATILIK

kingyuse - - Satılık

Ökte, Özhan FO 590 28 : 200.000.000€ Dogantez, Ogün OL 575 28 : 90.000.000€ Akdeniz, Faruk DD 535 28(Sol) : 75.000.000€ (SATILDI) Yis, Barış DD 535 28(Sağ) : 75.000.000€ (SATILDI) Engin, Giray DI 540 27: 120.000.000€ Akdeniz, Oktay OR 405 20 : 50.000.000€ Karabekir, Tahir OD 405 20 : 45.000.000€ Jimmink, Bram OH 370 20 : 50.000.000 (SATILDI) Oyuncuların hepsi pazarda. Pazarlık olur.

Jimmink, Bram 355 oh 19 ç.tarihi: 24.12.2019 menejer: Raquel Murillo

Karabekir, Tahir 385 od 19 çıkış:23.12.2019 takım: F.C Santos menejer:Raquel Murillo

Görevi Bıraktım.

kingyuse - - Haberler

hı @gamedesign-claudia , as I understand it ; You dont want us to have fun this game. We continued game despite everything , every mistakes and a lot of problems. Since our server was opened ; we face many problems but no one from us, didnt give up. Because we all trust to mods and you. but we dont trust anymore to you. You already dont anything for this game for years. The game doesnt develop from won 'best browser game' award. The game is far behind other manager games all round. Your job is t…

FC Santos alt yapı

kingyuse - - Genç Oyuncu

Sa yeniden

Dostum hoşgeldin tekrardan

30.10.2019 Kunt, Tayfun 355 FO 19 Menejer : Raquel Murillo

Quote from management: “Dedigin üst ligler için doğru ama o zamanda alt liglerde şöyle bir durum ortaya çıkıyor. Ozellikle 2.Amator Ligte 8 takim musait olduğunda lig oluşturuluyor. Bu sayıyı 18 çıkardığında oyuna yeni baslayan kullanıcılar lige atanana kadar bekleyecek. Bekleme süreside öncekine göre çok daha uzun olacak. Bu durum yeni kullanıcılarda soğumaya neden olabilir. Kaldı ki o kadar fazla yeni kayıtta yok. Onları da kaybetmek oyun için uzun vaadede pek istendik sonuçlar doğurmaz.” o li…

Quote from oziboz: “Düşünce güzel. Transfer dönemleri denk gelir. rekabet dahada artar, sezon uzun olur güzel olabilir yani. Olumsuz yönleri de olabilir belki ama yinede güzel olabilir. Olumlu ve olumsuz etkilerini çıkarıp karşılaştırmak lazım.” çok fazla eksisi olduğunu düşünmüyorum. Bütün takımlar da bunu istiyor zaten.

Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere oyuncu azlığından dolayı liglerimizde az takım var. Baktığımız zaman , 6 adet süper lig var ve çarptığımız zaman 72 takım ediyor. TFF 1.lig ve TFF 2.lig de aynı sayıda takım bulunuyor. Bu 72şer takımları 12li halde 6ya bölmektense 18li takımlar halinde 4e bölmek daha mantıklı. Şimdi ki ligler bittikten sonra bir süre bekleyip bunu yapmak kolay olacaktır. Hem bu sayede transfer dönemleri aynı olacağından aynı dönemde ve daha hareketli olacaktır. Yorumlarınızı …

FC Santos alt yapı

kingyuse - - Genç Oyuncu

fabrika

22.10.2019 Brunel, Etienne 395 OL 19 Menejer: Raquel Murillo

FC Santos alt yapı

kingyuse - - Genç Oyuncu

santos oyuncu fabrikası

605 OH 31

kingyuse - - Satılık

180m

605 OH 31

kingyuse - - Satılık

605 oh 31 satılık

Menejer adı: Raquel Murillo A Alanya- Fenerbahçe : 0-2 Trabzonspor-Gençlerbirliği : 3-1 Gazişehir-Beşiktaş : 2-3 Galatasaray-Kasımpaşa : 3-0 Antalyaspor-Kayserispor : 1-1 Başakşehir-Sivasspor : 2-2 Denizlispor-Konyaspor : 1-1 Ankaragücü-Y Malatya : 0-1 Rizespor-Göztepe : 3-1

505 OR 24

kingyuse - - Kiralık

Marqu ,ben premium ant veriyorum ve hiç kaçırmıyorum. Oyuncuya ihtiyacım yok ama sen antrenman kaygısı yüzünden kiralamak istiyosan bende durabilir. İstediğin zaman da alırsın. Buna karşılık 10myi sen bana verirsin belki

Menejer: Raquel Murillo KASIMPAŞA A.Ş. 1-1 MKE. ANKARAGÜCÜ İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-2 GALATASARAY A.Ş. KONYASPOR 1-0 ANTALYASPOR A.Ş. GÖZTEPE A.Ş. 1-1 YUKATEL DENİZLİSPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ 0-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FENERBAHÇE A.Ş. 3- 2 TRABZONSPOR A.Ş. YENİ MALATYASPOR 3 - 0 ALANYASPOR