Search Results

Search results 1-20 of 971.

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 20.01.2020 Motor Lublin (b) : Legia…(L)…Warszawa (0:3) zygfryd (b) : KGB12 (2:6) FFSC Sparta : Studzionka C.F. (3:2) Zryw Dabrowka : Tuciak United Team (1:2) wiktoria radom : Visca El Barca (0:1) Tottenham Hotspur 1882 FC (m) : Mexico City (5:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 20.01.2020 WOLNY LOS : unia niećkowo (0:3) Huragan Dachnów : Przechodniu Powiedz Sparcie (0:3w/o) Raunheim Team : Legia Warszawa - 1916 (4:1) OGIEŃ CZARNKÓW : Gladiatorzy Z Miasta Noży (6:1) Dynamo Kolonia City : KKS Kolejowy (10:2) Real Madrid Campeones (s) : Kostrzyn FC (17:2) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 20.01.2020 Livebird FC : Pomorzanin Cychry (2:3) Internazionale Wodzisław Śląski : Black Devils (b) (3:2) Tuciak United Team : PGG ROW RYBNIK (5:2) iBuyPower : Huragan Humniska (6:1) Kolonia City : LKS Pogórze Bachórz (1:4) Legia…(L)…Warszawa : Chojniczanka Chojnice (5:1) Łęg Łowce : thorrgall (0:0) FC Masters Gliwice (b) : soints (4:0) Pogoń Dołuje (b) : Celtic Glasgow (m) (1:4) 1.jpg Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpła…

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 20.01.2020 Real Madrid : MaxiMilan (6:1) The Gunners : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (1:5) MKS Orneta : Victoria Pomorzowice (1:4) La Fiorita (s) : FC Köybaši (0:0) FC Brzeziny : Wodnik Callander (2:6) Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Unia Skierniewice (3:0) Cargovia Kargowa : ZIAJOK FC (0:2) KKS Kolejowy (b) : BuenosAmarenoS (6:0) Sportowa FC (b) : ŚwidDług (s) (1:0) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 1…

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 20.01.2020 RWKS Sparta : LA Galaxy (8:2) GKS Zamczysko Odrzykoń : Jaga 1 (b) (1:5) OGIEŃ CZARNKÓW : KS Kretovia (4:2) ŁKS Łochów 1966 : KSV eXecut0R (0:7) KGB : 〽️ Trail Minutka CF (1:3) Polonia Przemyśl (s) : FC PZGW (0:3w/o) unia niećkowo : BKP Rakovia Gepard (1:2) JELONKI Warszawa (b) : Leech Pozz (b) (0:2) Twister (b) : La Masía Barcelona (s) (11:2) 1.jpg Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w porzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 20.01.2020 Fc Barcelona8 : Korzyniec (4:0) kaliszfornia : Torpedo Ruziec (b) (6:0) LKS Uście Gorlickie : Petarda (3:2) The Reds Moose : Wisła Puławy (3:0) MKS Stal Jasień : Cebularnia (2:4) FC Bartekx : FKS Stal Mielec (6:0) Andrus : K.S. Jaroslawiec (5:0) Real Madrid Club De Futbol (b) : FC POLACY RODACY (10:0) FC WOJAKI (b) : Chelsea KnO FC (0:6) 1.jpg Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/…

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 20.01.2020 FC Brooklyn : Hugo (8:0) Amsterdamsche NV : TS Wisla Krakow R22 (b) (5:1) Wawel Wirek : paprotniarozrzutniki (3:2) FC Equ : Parszywa Jedenastka (b) (2:3) Twierdza_Wrocław (b) : Pro Gram (5:0) Brzozovia : Orlęta (b) (6:2) Studzionka C.F. : KS Senior (6:1) FC Rokita (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (1:0) BTMS (b) : FC Słupia Sulęczyno (2:9) 1.jpg Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 20.01.2020 WKS Jeziorki : Palące Laczki (5:0) Garbarnia Wadów : WOLNY LOS3 (3:0) FC Bartodzieje : LKS Ursus Dachnów (5:0) Klasyczny : WOLNY LOS (3:0) Strzelec Umianowice : Old Squad Żory (0:3w/o) McKraków : WOLNY LOS1 (3:0) FC UWERAMAGI : FC KOXY (5:2) WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2 (0:0) LKS Czarni Lwów : posadzki ciechanów (7:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 20.01.2020 Warsaw Eagles : Cazador (1:5) RTS 1910 WIDZEW Łódż : WOLNY LOS3 (3:0) Zryw Dabrowka : FC Baryła (3:2) Fopa i Nietakt : WOLNY LOS (3:0) Olimpia G-dz : Bagwell Academy (0:12) menele mahonka : WOLNY LOS1 (3:0) Everton : Wawa (7:0) WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2 (0:0) Jägermeister : Rings (14:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 18.01.2020 Motor Lublin (b) : FFSC Sparta (2:4) KGB12 : Mexico City (1:2) zygfryd (b) : Visca El Barca (1:0) Zryw Dabrowka : Legia…(L)…Warszawa (3:0) wiktoria radom : Studzionka C.F. (3:0) Tottenham Hotspur 1882 FC (m) : Tuciak United Team (1:2) Kolejka 19 - 19.01.2020 KGB12 : Motor Lublin (b) (3:1) Mexico City : zygfryd (b) (1:1) Legia…(L)…Warszawa : FFSC Sparta (4:2) Studzionka C.F. : Zryw Dabrowka (2:6) Tuciak United Team : wiktoria radom (2:4) Visca El Barca : Tottenham Hotspur …

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 18.01.2020 WOLNY LOS : Raunheim Team (0:3) Przechodniu Powiedz Sparcie : Kostrzyn FC (8:0) Huragan Dachnów : KKS Kolejowy (0:3w/o) OGIEŃ CZARNKÓW : unia niećkowo (2:0) Dynamo Kolonia City : Legia Warszawa - 1916 (9:0) Real Madrid Campeones (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (7:1) Kolejka 19 - 19.01.2020 Przechodniu Powiedz Sparcie : WOLNY LOS (3:0) Kostrzyn FC : Huragan Dachnów (3:0w/o) unia niećkowo : Raunheim Team (2:1) Legia Warszawa - 1916 : OGIEŃ CZARNKÓW (0:7) Gladiatorzy Z Miast…

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 19.01.2020 Tuciak United Team : Livebird FC (2:0) Black Devils (b) : Pomorzanin Cychry (2:1) Celtic Glasgow (m) : Internazionale Wodzisław Śląski (0:2) PGG ROW RYBNIK : iBuyPower (4:2) Huragan Humniska : Kolonia City (2:5) LKS Pogórze Bachórz : Legia…(L)…Warszawa (1:1) Chojniczanka Chojnice : Łęg Łowce (0:5) thorrgall : FC Masters Gliwice (b) (0:1) soints : Pogoń Dołuje (b) (1:1) 1.jpg Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpła…

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 19.01.2020 MKS Orneta : Real Madrid (1:1) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : MaxiMilan (8:1) ŚwidDług (s) : The Gunners (0:2) Victoria Pomorzowice : La Fiorita (s) (3:0) FC Köybaši : FC Brzeziny (0:8) Wodnik Callander : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (3:1) Unia Skierniewice : Cargovia Kargowa (0:3) ZIAJOK FC : KKS Kolejowy (b) (2:3) BuenosAmarenoS : Sportowa FC (b) (1:6) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 1…

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 19.01.2020 OGIEŃ CZARNKÓW : RWKS Sparta (0:0) Jaga 1 (b) : LA Galaxy (4:0) La Masía Barcelona (s) : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:5) KS Kretovia : ŁKS Łochów 1966 (4:0) KSV eXecut0R : KGB (2:1) 〽️ Trail Minutka CF : Polonia Przemyśl (s) (3:0w/o) FC PZGW : unia niećkowo (1:3) BKP Rakovia Gepard : JELONKI Warszawa (b) (0:0) Leech Pozz (b) : Twister (b) (0:3) 1.jpg Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w porzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 19.01.2020 LKS Uście Gorlickie : Fc Barcelona8 (2:2) Torpedo Ruziec (b) : Korzyniec (2:2) Chelsea KnO FC : kaliszfornia (0:0) Petarda : The Reds Moose (1:5) Wisła Puławy : MKS Stal Jasień (4:1) Cebularnia : FC Bartekx (0:5) FKS Stal Mielec : Andrus (1:0) K.S. Jaroslawiec : Real Madrid Club De Futbol (b) (0:2) FC POLACY RODACY : FC WOJAKI (b) (0:7) Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose. 1.jpg Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół …

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 19.01.2020 Wawel Wirek : FC Brooklyn (2:0) TS Wisla Krakow R22 (b) : Hugo (9:2) FC Słupia Sulęczyno : Amsterdamsche NV (3:2) paprotniarozrzutniki : FC Equ (2:2) Parszywa Jedenastka (b) : Twierdza_Wrocław (b) (0:3) Pro Gram : Brzozovia (0:3) Orlęta (b) : Studzionka C.F. (3:2) KS Senior : FC Rokita (b) (0:1) KP POGOŃ SZCZECIN (b) : BTMS (b) (4:1) 1.jpg Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 19.01.2020 FC Bartodzieje : WKS Jeziorki (12:2) WOLNY LOS3 : Palące Laczki (0:3) posadzki ciechanów : Garbarnia Wadów (5:0) LKS Ursus Dachnów : Klasyczny (5:0) WOLNY LOS : Strzelec Umianowice (0:3) Old Squad Żory : McKraków (2:3) WOLNY LOS1 : FC UWERAMAGI (0:3) FC KOXY : WOLNY LOS4 (3:0) WOLNY LOS2 : LKS Czarni Lwów (0:3) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 19.01.2020 Zryw Dabrowka : Warsaw Eagles (0:0) WOLNY LOS3 : Cazador (0:3) Rings : RTS 1910 WIDZEW Łódż (0:11) FC Baryła : Fopa i Nietakt (0:3) WOLNY LOS : Olimpia G-dz (0:3) Bagwell Academy : menele mahonka (2:6) WOLNY LOS1 : Everton (0:3) Wawa : WOLNY LOS4 (3:0) WOLNY LOS2 : Jägermeister (0:3) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 12 - 18.01.2020 Livebird FC : Black Devils (b) (3:2) Pomorzanin Cychry : Celtic Glasgow (m) (3:0) Internazionale Wodzisław Śląski : soints (1:3) iBuyPower : Tuciak United Team (4:2) Kolonia City : PGG ROW RYBNIK (1:3) Legia…(L)…Warszawa : Huragan Humniska (7:2) Łęg Łowce : LKS Pogórze Bachórz (2:2) FC Masters Gliwice (b) : Chojniczanka Chojnice (3:0) Pogoń Dołuje (b) : thorrgall (2:1) 1.jpg Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpła…

  • User Avatar

    Kolejka 12 - 18.01.2020 Real Madrid : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (1:5) MaxiMilan : ŚwidDług (s) (0:3) The Gunners : BuenosAmarenoS (6:0) La Fiorita (s) : MKS Orneta (0:3) FC Brzeziny : Victoria Pomorzowice (0:1) Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : FC Köybaši (6:0) Cargovia Kargowa : Wodnik Callander (0:2) KKS Kolejowy (b) : Unia Skierniewice (2:3) Sportowa FC (b) : ZIAJOK FC (0:1) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 1…