Search Results

Search results 1-20 of 400.

Lige atanamama sorunu

Umut1996 - - Oyun Hatalari

Quote from oziboz: “Quote from Umut1996: “Quote from oziboz: “TFF 2.lig sezonunu lider tamamlayarak şampiyon oldum. İkinci Üçüncü olan takımlar üst lige çıkmış sezonlar başlamış. Spor Toto 1. ligde olmam gerekiyor ama puan durumunda TFF 3.lig sezonundaki grubum görünüyor. Ortalık iyice karıştı.” diyerleri daha erken atanmis, sende yakin bir zamanda atanirsin. herkez herzaman ayni anda atanmiyor demeki 2. ve 3. bitiren takimlar ile ayni ligde olmicaksin 1.ligde. bunda suanlik hata görmüyorum. ayr…

Quote from Ahmet: “Umut kardeş, marques zamanında forum bir hayli canlı ve hareketliydi. O bıraktı. Bizde bekliyorduk acaba yeni modaretör kim olacak diye. Hayırlı olsun. Bu arada herkese selam beyler .” tessekür ederim, insallah tekrar forum canlanir.

Lige atanamama sorunu

Quote from oziboz: “TFF 2.lig sezonunu lider tamamlayarak şampiyon oldum. İkinci Üçüncü olan takımlar üst lige çıkmış sezonlar başlamış. Spor Toto 1. ligde olmam gerekiyor ama puan durumunda TFF 3.lig sezonundaki grubum görünüyor. Ortalık iyice karıştı.” diyerleri daha erken atanmis, sende yakin bir zamanda atanirsin. herkez herzaman ayni anda atanmiyor demeki 2. ve 3. bitiren takimlar ile ayni ligde olmicaksin 1.ligde. bunda suanlik hata görmüyorum. ayrica bende 2.ligin puan durumu gösteriyor s…

Quote from Gençfenerbhçe: “Quote from Umut1996: “Quote from Gençfenerbhçe: “Quote from Umut1996: “Quote from Mutlu43: “Etkinlik yok nu yahu” Dostum biraz sabirli, suan konusuyorum bakalim neller yasak degil..” Umut kardesım yenı modaroter senmısın?” Evet Yönetici , neden ?” Nedeni yok. Öğrenmek için sordum.” tamam . Hayirli Cumalar

Lige atanamama sorunu

Quote from ReisBulut: “Quote from Umut1996: “Quote from ReisBulut: “Tamam söyleriz ama buna komple bir çözüm bulmaları gerekir almanların. Ana sayfada da bakınca Lig ataması için yazıyor. Puan durumunda gözüktüğüm ligin fikstüründe yokum.” Ligin saten bitmis senin , hatali Ligi düzeltmisler seni biten lige atmislar , atanirsin yakinda.” Çok şükür lig ataması oldu. inşAllah kimsede böyle sorun olmaz bir daha.” Sevindim, gözün aydin.

Lige atanamama sorunu

Quote from ReisBulut: “Tamam söyleriz ama buna komple bir çözüm bulmaları gerekir almanların. Ana sayfada da bakınca Lig ataması için yazıyor. Puan durumunda gözüktüğüm ligin fikstüründe yokum.” Ligin saten bitmis senin , hatali Ligi düzeltmisler seni biten lige atmislar , atanirsin yakinda.

GENC OYUNCU

Umut1996 - - Etkinlikler

Quote from suskun3434: “Sahin, Ferhat OL 315 YAŞ 20 MENAJER SUSKUN3434 KULUP SUSKUNSPOR34” Genc Oyunculara Tesfik Primi kalkdi.

Lige atanamama sorunu

Quote from ReisBulut: “Bu sefer de başka gruba koymuşlar. 11 takım var. Lig bitmiş gözüküyor.” Quote from oziboz: “Quote from ReisBulut: “Bu sefer de başka gruba koymuşlar. 11 takım var. Lig bitmiş gözüküyor.” Benide 10 takımlı başka bir gruba atmışlar lig bitmiş gözüküyor. bir kaç gün sonra yeni lig başlar heralde” Ligler bitmis gözüküyorsa sizi fazlalik olan liglerden almislardir , bir kas güne atanmasaniz söyleyin iletirim. ReisBulut senin yolladigin fotorafi ama devam yolladim.

Quote from Mutlu43: “Hayırlı olsun” tessekür ederim.

Quote from Gençfenerbhçe: “Quote from Umut1996: “Quote from Mutlu43: “Etkinlik yok nu yahu” Dostum biraz sabirli, suan konusuyorum bakalim neller yasak degil..” Umut kardesım yenı modaroter senmısın?” Evet Yönetici , neden ?

Lige atanamama sorunu

1.Amatör Lig / Ankara / 1 bu Lig haric tüm Ligler düzelmis olmasi lazim.

Quote from Mutlu43: “Etkinlik yok nu yahu” Dostum biraz sabirli, suan konusuyorum bakalim neller yasak degil..

540 DI 27 SATILIKTIR

Umut1996 - - Satılık

Quote from Rotaslz: “Oyuncu satılmıştır. Konu kilit.” Konu Kilit.

Lige atanamama sorunu

Arkadaslar fazla takim olan ligleri düzeltmeye calisiyorlar, benim bu yönde yetkim yok olsa saniyesinde düzelticem, ayrica yeni Güncelleme gelicek onunla ugraciyorlar bu aralar.

Lige atanamama sorunu

Quote from ReisBulut: “Bu sorunlar hakkında bir gelişme varmı . Bende de yukarıdaki arkadaşın sorunu var. Bir üst lige çıkmak gerekirken bir sezon 14 takımlı ligde kaldım. Sorunu çözerken neye kıstas olarak tekrar atama olur ? Bilgi verdiler mi veya sorun neyden kaynaklı söylediler mi ?” menejer adini da söylersen iletirim, yokardaki arkadasinkini ilettim..

Lige atanamama sorunu

Quote from KUTLU: “Quote from Oguzhan Ozen: “Sorunu ilettim başka kimlerde böyle hata var ?” üstadım sorunu hallettim diyorsunuz ben önceki sezonu lig 2.si bitirdim süperligte olmam gerekirken spor toto 1. Lig olarak düzeltmişsin bu konu hakkında mağduriyetimi gidermenizi rica ederim 1 sezon lige atanmadım. 1 sezon aynı ligi tekrar oynayacağım emeğe yazık” Hata iletildi.

Quote from management: “Quote from Umut1996: “Quote from management: “Quote from management: “31 yaşında 6 sezonluk sözleşme imzaladığımız bir oyuncunun kredi ile sözleşmesini uzatamiyor muyuz? Kredi karşılığı sözleşme uzatma sistemi tam olarak nasıl işliyor?” Yok mu bilgisi olan birisi?” Oyunculari 31 Yasinda 6 sezonluk sözlesme verebilliyorsun ve bunu unutursan oyuncu 32 yasina girerse 36 yasina kadar 1 sezon uzatabilliyorsun, yani oyuncu 37 yasina kadar yinede oynayabilliyor tabiki kredi kars…

Quote from management: “Quote from management: “31 yaşında 6 sezonluk sözleşme imzaladığımız bir oyuncunun kredi ile sözleşmesini uzatamiyor muyuz? Kredi karşılığı sözleşme uzatma sistemi tam olarak nasıl işliyor?” Yok mu bilgisi olan birisi?” Oyunculari 31 Yasinda 6 sezonluk sözlesme verebilliyorsun ve bunu unutursan oyuncu 32 yasina girerse 36 yasina kadar 1 sezon uzatabilliyorsun, yani oyuncu 37 yasina kadar yinede oynayabilliyor tabiki kredi karsiligi.. ve kalecilerde 34 yasina kadar verebil…

Quote from AkinUzgul: “Furk4n” Quote from oziboz: “kulüp adı : 57AYANCIK FC menajer: Borazan” Kontroll edildikden sonra 2 Takimin´da Oyunculari Pazardan alinmistir .

Quote from AkinUzgul: “A.S Asgard” bu takimi bulamadim, menejer adini söylermizin bi Kontroll edeyim.