Search Results

Search results 1-20 of 84.

FC OZİ <<<=== SATILIK GENÇ OYUNCULAR

oziboz - - Satılık

OL---455---24----- ??? FO---360---21----- ??? OR---370---21----- SATILDI OR---395---21----- ??? DI---375---22----- ??? DI---495---28----- ??? OD---380---21----- ??? Fiyat İçin Oyundan Mesaj Atınız Oyuncular Pazarda

Lige atanamama sorunu

oziboz - - Oyun Hatalari

Quote from Umut1996: “Quote from oziboz: “TFF 2.lig sezonunu lider tamamlayarak şampiyon oldum. İkinci Üçüncü olan takımlar üst lige çıkmış sezonlar başlamış. Spor Toto 1. ligde olmam gerekiyor ama puan durumunda TFF 3.lig sezonundaki grubum görünüyor. Ortalık iyice karıştı.” diyerleri daha erken atanmis, sende yakin bir zamanda atanirsin. herkez herzaman ayni anda atanmiyor demeki 2. ve 3. bitiren takimlar ile ayni ligde olmicaksin 1.ligde. bunda suanlik hata görmüyorum. ayrica bende 2.ligin pu…

Lige atanamama sorunu

oziboz - - Oyun Hatalari

TFF 2.lig sezonunu lider tamamlayarak şampiyon oldum. İkinci Üçüncü olan takımlar üst lige çıkmış sezonlar başlamış. Spor Toto 1. ligde olmam gerekiyor ama puan durumunda TFF 3.lig sezonundaki grubum görünüyor. Ortalık iyice karıştı.

yOo5NZ.gif

FC OZİ <<<=== ALTYAPI

oziboz - - Genç Oyuncu

Quote from AkinUzgul: “FO yu isterim çikınca genclikten” Tamamdır...

FC OZİ <<<=== ALTYAPI

oziboz - - Genç Oyuncu

Samim, Tekin ----- DD --- 60 --- 16 Gençlikten çıkış: 20.04.2020 Tahmini çıkış gücü: 365 --- 19 Tanaoglu, Orkun ----- DI --- 140 --- 18 Gençlikten çıkış: 05.04.2020 Tahmini çıkış gücü: 390 --- 20 Müderrisoglu, Fevzi ----- DD --- 130 --- 17 Gençlikten çıkış: 31.03.2020 Tahmini çıkış gücü: 365 --- 19 D'Antoni, Marco ----- DD --- 270 --- 18 Gençlikten çıkış: 20.02.2020 Tahmini çıkış gücü: 375 --- 19 Ducotey, Benoit ----- FO --- 295 --- 19 Gençlikten çıkış: 02.02.2020 Tahmini çıkış gücü: 340 --- 19…

VB0H6T.gif Hayırlı Cumalar...

Lige atanamama sorunu

oziboz - - Oyun Hatalari

Quote from ReisBulut: “Quote from Umut1996: “Quote from ReisBulut: “Tamam söyleriz ama buna komple bir çözüm bulmaları gerekir almanların. Ana sayfada da bakınca Lig ataması için yazıyor. Puan durumunda gözüktüğüm ligin fikstüründe yokum.” Ligin saten bitmis senin , hatali Ligi düzeltmisler seni biten lige atmislar , atanirsin yakinda.” Çok şükür lig ataması oldu. inşAllah kimsede böyle sorun olmaz bir daha.” hadi gözün aydın. darısı başıma

Transfer

oziboz - - Oyun ile ilgili Önerileriniz

Takımlar satmayı düşündüğü oyuncuları pazara koyuyor. Satmak istemediklerini koymuyorlar. Satmak istemediği oyuncuya da teklif yapmak saçma olur. Satmak istese zaten pazara koyar. Bence pek gerekli değil bu.

Lige atanamama sorunu

oziboz - - Oyun Hatalari

Quote from ReisBulut: “Bu sefer de başka gruba koymuşlar. 11 takım var. Lig bitmiş gözüküyor.” Benide 10 takımlı başka bir gruba atmışlar lig bitmiş gözüküyor. bir kaç gün sonra yeni lig başlar heralde

Lige atanamama sorunu

oziboz - - Oyun Hatalari

Quote from Umut1996: “Arkadaslar fazla takim olan ligleri düzeltmeye calisiyorlar, benim bu yönde yetkim yok olsa saniyesinde düzelticem, ayrica yeni Güncelleme gelicek onunla ugraciyorlar bu aralar.” düzeltirler inşallah yine aynı ligde olmak istemiyorum fikstürde bile yokum ya

pYCS1O.gif OL---455---24----- ??? FO---360---21----- ??? OR---365---21----- ??? OR---390---21----- ??? DI---375---22----- ??? DI---495---28----- ??? OD---375---21----- ??? Fiyat İçin Oyundan Mesaj Atınız --- Oyuncular Pazarda ---

Lige atanamama sorunu

oziboz - - Oyun Hatalari

Aynı sorun bizde de var. Lige atanamadık hala aynı ligde sıkışıp kaldık. Fikstürde adımız yok ama puan durumunda hala varız ve bir ay bu ligin bitmesini bekleyemeyiz. Sorunun iletilmesi çözülmesi şart. Üst lige çıkmak için o kadar uğraş. sonuç bu. zdKKHJ.png

kulüp adı : 57AYANCIK FC menajer: Borazan

Hazırlık Maçı İçin Oyuncu Arıyorum

oziboz - - Sohbet

Quote from Quaresmanol: “Arkadaşlar merhabalar, Bu foruma mesaj yazmayalı kaç sene geçti bilmiyorum ancak eski üyelerden biriyim. Bir ara uzun dönem oyunu oynamıştım, ardından eğitim dolayısıyla ara ara girmeye başladım derken yavaş yavaş oyundan da koptum. Sanırım 2007-2008 aralarında oyuna başlamıştım. Sonrasında aradan çok sular aktı, hayat beni Japonya'ya kadar sürükledi. Türkiye'ye tatil için dönmüşken, nereden aklımda kaldıysa, dün gece oyun aklıma geldi ve girip takım hala duruyor mu diye…

Selamın Aleyküm Hayırlı Cumalar...

08.01.2020 -- -- 08.02.2020 04:00 09.03.2020 13:36 08.04.2020 22:12 Bende bu şekilde çıkıyor. Saatlerde bir iki saat oynama oluyor, tarihte sıkıntı olmadı.

Teşekkürler...

Oyuncu Yaş Atlama Tarihleri

oziboz - - Oyun

Quote from Rotaslz: “2020 yaş atlama tarihleri nezaman bildirilecek acaba” 08.01.2020 18:24 08.02.2020 04:00 09.03.2020 13:36 08.04.2020 22:12

yeni konu açmayayım diye buraya yazdım. turnuva bölümünde cadılar bayramı turnuvası gözüküyor hala. herkezde mi aynı yoksa sadece bende mi kaldı anlamadm. JJBC3x.png